Skocz do zawartości
Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pati    10

Mógłby mi ktoś napisać co to jest co w wersji 3.0 i 3.12 na środku farmy leży? Czym to usunąć, bo turem się nie da, a to okropnie mi przeszkadza przy manewrowaniu sprzętem.

lukaszzz    0

czy mogłby mi ktos prtzeslac np. na GG simtractor w wersji starszej niz 3,6?? Prosze piszcie na 1560937. Zgory wielkie dzieki. :huh:

Miki7211    5

Ja sciągłem simtractor 3.5 i jak jak dusze na ikonke to pojawia sie napisc SIMTRACTOR i sie wyłącza gra. I co zrobic zeby w takim przypadku ja włączyc??

pati    10

A z kąd ściągłeś? Spróbuj uruchomić z menu start, bo mnie w 3.12 skrót nie chodził, a ze starta sie uruchamiał.

Zetor5340    1

ja sciagalem przez torrenty ale cos mi nie chca kody chodzic..mam wersje 3.5,moze ktos mi pomoze???

Co zrobić gdy zabraknie paliwa??? jak się stoi na środku pola??? jest na to jakiś sposób czy trzeba sie doczłapać do stacji???

łukasz    29

czy w simtractor 3.54 można sprzedawać mleko????

co można robić tą przyczepą co stoi obok przyczepy na bele?????

Zetor5340    1
Hej. Czy w Sim Tractor można dodać inne (zewnętrzne) maszyny?

Jasne ze mozna,zarejestrowana gra (pelna wersja)bez dodatkowych maszyn to jak czlowiek bez nog :)

a ja znow mam dylemat jak wpisac jakis kod do simtractor 3.5,moze ktos pomoze??

kat    7

Nieraz samo Alt+B działało :) . Innych kodów chyba nie ma

Zetor5340    1

no wlasnie o takie mi chodzilo...na kase.a one napewno dzialaja bo jak wpisuje to nic sie nie dzieje...zero reakcji..gdzie to trzeba wpisac podczas gry czy w menu..?? :)

kat    7

Działa i podczas gry i w menu. Jeśli dobrze pamiętam to zmienia stan kasy na 10 000

Danio    0

Siema. Dopiero zaczynam swoja przygode z sim traktorem i potrzebuje troche pomocy w grze. ale najwazniejsza jest taka: Jak zaczynam grac i jestem w kombajnie i chce wrocic do menu zeby kupic jakas "fure" to co mam nacisnac? bo przelecialem cala klawiature i nic :/. Moje GG: 8948648 niech pisza osobymile i uprzejme ktore moga mi pomóc w poczatkach tej zajefajnej gry :) moze kiedys zagramy online? :) Czekam na odp. i na sygnal na GG 8948648

kat    7

Na forum już jest odpowiedz na to pytanie. Jak by wszyscy najpierw czytali i dopiero pytali było by o wiele łatwiej o porządek na forum.

Żeby wrócić do meny trzeba dłużej przytrzymać Esc-ejp :)

Danio    0

Ej a mozesz do mnie na gg napisac bo mam jeszcze pare pytan? GG: 8948648

Zetor5340    1

po co tutaj zadajesz pytania?? jest przeciez oddzielne forum simtractor..ja pisalem pytanie z tymi kodami bo chcialem sie upewnic czy tylko jest ten kod na kase i nic wiecej teraz juz wiem i wszystko chodzi i jest ok :):)

masz tu link do pelnej klawiszologi SimTractor http://www.simtractor.pl/viewtopic.php?t=109

Bartizi00m    0

hej podajcie mi stronke z simtractor 3.58 key i login ale na gg 8883578 plz. z gory dzieki i przepraszam ze to tu pisze ale to bardzo wazne

Pronar15    0

siema podajcie mi strone do pobrania sim tractor 3.58 lub 3.59 i prosze o napisanie na gg pod nr 8319344 osoby które są obcykane w tej grze bo mam wiele pytan

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!

Zetor5340    1

na samym początku tematu drugi czy trzeci post masz linka do strony z której moża pobrać... :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olo868
      test wpisu

• Przez mateuszsoja1
      Witam wszystkich szukam kogoś któ by mi przerobił pare modów z FS 13 do FS 15 znacie kogoś takiego?
      Z góry dziękuje za odp.
    • Przez Avendrion
      Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi
      Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak
      Pozdrawiam
    • Przez kat
      Pytam ponieważ jeszcze nikt nie wypowiadał się na ten temat.
      Moje ulubione gry to:
      Age of Empires III
      Heroes of M&M cała seria
      Caesar III
      Quake III Arena
      Diablo 2
      NFS U pirwsza część
      John Deere American Farmer
      Ale i tak najwięcej czasu przesiedziałem nad Age of Empires II jak i III.
      Nie uważacie może że gry strategiczne rozwijają umiejętność gromadzenia gotówki i właściwego jej zagospodarowania? Ja uważam że tak.
    • Przez rosiuxd
      Tak jak w temacie, wymagania skype/ts Reszta do dogadania.