Skocz do zawartości
Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
smolar    0

Ale jakie to ST?

Mam key i login do v4 ale cos mi nie działa, a słyszałem, że trzeba cos pokombinować z instalowaniem i cos zrobić na wyłączonym necie, czy może mi ktoś pomóc ?

Prosze o pomoc :lol: :)

Władek rządzi :D

pawlo16    0

Mam pytanie..... co mam zrobić żeby załadować gnój na rozrzutnik i gnojówkę nalać w beczkę???? I jak się nalewa oprysk do opryskiwacza????? w 3.66f coś sie zmieniało, a tu????

pati    10

Nie, TIRa automatycznego już nie ma. :lol: Niestety.

Podjeżdżasz beczką lub rozrzutnikiem pod zawór poło zbiornika i naciskasz klawisz na który trzeba zmienić manure pump. ten błąd nie został naprawiony. :)

Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

smolar    0

Ale to da się zmienić w ustawieniach :lol:

bugi    0

Wszystko się da :lol: Mam pytanie czy mody od v4 będą działać w v3.66?

DawidMalw    1

Tak działają,ale jak wgrałem Case+siewnik zawieszany na przód a na tył agregat to tylko z tym agregatem może pracować ten Case.Tego ciągnika nie podczepisz do żadnej innej maszyny

U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

smolar    0

A czy mody do 3,66f będą działały w v4 ?

matriks    0

ja mam swimtractor v4 i jak kupie ciągnik to ten pan wszkocy na niego a i jeszcze moge orac kombajnem sias prosze o pomoc :D B) :lol: :D:D:D

dejvid    0

@matriks

Nie możesz jeździć ciągnikiem, ponieważ zapewne masz wersje demo

ralfMTX140    3
Mam key i login do v4 ale cos mi nie działa, a słyszałem, że trzeba cos pokombinować z instalowaniem i cos zrobić na wyłączonym necie, czy może mi ktoś pomóc ?

Ponawiam pytanie kolegi bo ja też mam taki sam problem :D Pomóżcie... :lol:

New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

matriks    0

a co mam zrobic zeby jezdzic ciągnikiem jak sciągnąc wersie normalną :lol:

dejvid    0

@matriks

musisz wpisać login i klucz

@ralfMTX140

Instalujesz st v4, odłączasz neta, uruchamiasz st v4, wpisuje key i login

i zawsze grasz z odłączonym netem

moro    0

mam pytanko zkad wziąć mody do v 4 da kotś linka??

Jak ktoś jest z zachodniopomorskiego to pisać na pw. Pozdro dla użytkowników new hollanda

pati    10
http://www.simtractor.net/mods po zalogowaniu naciskasz na ilość kilobajtów i rozpoczyna się pobieranie, zwykły user może ściągnąć 1 moda na 2 minuty. :P

www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D

bugi    0

Więc mody z v4 w v3.66 nie chodzą

CO prawda na farmie pojawia się cągnik ale jest on nieużyteczny ;] Nie da się do niego wejść klikając "]"

A jeśli wchodzisz przez park maszyn to gra zaczyna wariować :P

Własne doświadczenie :P

pati    10

A ja miałam Fendta 926 wsadzonego i działa, ale było cały czas widać główne menu w kabinie, ale dało się wejść przez ] i jeździć też, ale rzeczywiście gra dostaje kota i we wszystkich traktorach było gł. menu. :P Wystarczyło sprtzedać traktor i po bólu, a tera mam taki sam ale kompatybilny z v4.

wojtek1312    2

Witam! Mam problem z ST v4 odnośnie kombajnu do buraków ROPA jak kopie buraki to wogule ich nie widać w skrzyni i jak się wysypuje! Wykopywać wykopują się ale nie widać ich, wiecie może jak to naprawić albo zmienić? proszę o odpowiedź

Rafal180    2

www.simtractor.com

Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

DawidMalw    1

A może przeczytasz kilka ostatnich stron??? ^_^

Szukanie nie boli... :P

No chyba, że w Twoim przypadku to coś innego

U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

pati    10
Witam! Mam problem z ST v4 odnośnie kombajnu do buraków ROPA jak kopie buraki to wogule ich nie widać w skrzyni i jak się wysypuje! Wykopywać wykopują się ale nie widać ich, wiecie może jak to naprawić albo zmienić? proszę o odpowiedź

A może to wcale nie są buraki. :P Upewnij się czy włączyłeś wszystkie elementy. Najlepiej wszystkie cyferki na klawiaturze po kolei wciskaj i sprawdzaj co się dzieje. Bo dokładnej klawiszologi nie pamiętam. :P

pati    10

Na Westernie rośnie kawałeczek buraków. :o Tam na końcu pola przy skarpie. :o

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BaronPL
      Cześć, mam problem, ponieważ w grze Farming Simulator 2013 po wczytaniu zapisu ekran zaczyna przeskakiwać zamiast płynnie przesunąć obraz widoku kiedy ruszam myszką. Dotyczy to wszystkich kamer maszyn i zarówno pieszo. Wie ktoś co z tym zrobić? Myślałem może, że jakieś mody się gryzą, ale nie, gdyż usunąłem wszystkie z komputera. Reinstal też nie pomógł.
    • Przez olo868
      test wpisu

• Przez mateuszsoja1
      Witam wszystkich szukam kogoś któ by mi przerobił pare modów z FS 13 do FS 15 znacie kogoś takiego?
      Z góry dziękuje za odp.
    • Przez Avendrion
      Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi
      Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak
      Pozdrawiam
    • Przez kat
      Pytam ponieważ jeszcze nikt nie wypowiadał się na ten temat.
      Moje ulubione gry to:
      Age of Empires III
      Heroes of M&M cała seria
      Caesar III
      Quake III Arena
      Diablo 2
      NFS U pirwsza część
      John Deere American Farmer
      Ale i tak najwięcej czasu przesiedziałem nad Age of Empires II jak i III.
      Nie uważacie może że gry strategiczne rozwijają umiejętność gromadzenia gotówki i właściwego jej zagospodarowania? Ja uważam że tak.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.