Skocz do zawartości
Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
quercus    6

Kumpel ma problem. ST ładnie zainstalowane wszytko cacy. Odpalamy pojawia się na pasku zadań SimTractor Pojawia się na pulpicie czarne okienko po chwili znika i pozostaje w pasku zadań. I nic się nie dzieje. Myśleliśmy z kumplem że coś u niego z PC no to format wszytko od nowa postawione i to samo. Ma najnowszego DirectXa i dalej to samo. Ma może ktoś pomysł jak temu zaradzić. ??

Ja stawiam na karty graficzne (nie wiem czemu) mam Radeona 9550 i mi działa ale kumplom co nie działa mają GeForce. Może tutaj jakaś przyczyna ??

talek48    0

tez mam 9550 ;)

A moze poprostu wes od kogos innego plytke lub sciagnij gre z innej stronki...moze byc wina instalatora,ktos zle włozyl torenta lub zle nagral...czasem sie asy zdazaja..

Adik_ziel    3
Kumpel ma problem. ST ładnie zainstalowane wszytko cacy. Odpalamy pojawia się na pasku zadań SimTractor Pojawia się na pulpicie czarne okienko po chwili znika i pozostaje w pasku zadań. I nic się nie dzieje. Myśleliśmy z kumplem że coś u niego z PC no to format wszytko od nowa postawione i to samo. Ma najnowszego DirectXa i dalej to samo. Ma może ktoś pomysł jak temu zaradzić. ??

Ja stawiam na karty graficzne (nie wiem czemu) mam Radeona 9550 i mi działa ale kumplom co nie działa mają GeForce. Może tutaj jakaś przyczyna ??

Mam to samo z V4 Pati mi mówiła. żeby zrobić coś z jakimś plikiem, ale jak go nie miałem.

@quercus ja też mam 9550, ale mi nie działa ;/

Parę stron wcześniej @ pati pisała dokładnie. wiem, że trzeba ściągną jakiś plik i coś zainstalować, ale dokładnie musicie sami poszukać

ralfMTX140    3

No i mam problem:

Nie moge się zarejestrować do V4. Niby mam wszystko dobrze key i login też no ale nie moge. Mam wersje 4.08. Co zrobić?? ;)

kris14    259

A ja mam taką uwage jeszcze... lepiej wykonuj to wszystko na rozłączonym necie bo ja jak rejestrowałem się na rozłączonym to wszystko szło ok, a jak brat na połączonym necie włączył i próbował zarejstrować nic z tego nie wyszło i do dzisiaj nie działa ;)

ralfMTX140    3

@Pati niestety nie ma już tego pliku na serwerze. Masz może inny link? Zaraz spróbuje z wyłączonym netem się zarejestrować ;)

pati    10

Znowu chamy usunęli... ;) Znacie jakiś darmowy serwer co połknie 120MB bez logowania??? Bo na SpeedyShare jest do 30MB, a rejestracja ONLY 5.54$. ;) A z wyslijto usuwają po 14dniach. :)

pati    10

Niektóre są płatne.

POMOCY!!! Ostatnio nie chce mi się ST zapisywać. :lol: Ida kropeczki a potem pisze "Error Save!". :) Kurcze, wczoraj 3 godziny grałam i przepadło i dzisiaj znowu. :angry:

pati    10

No nie wiem zdołałam nakręcić tylko 25sejvów. :lol: W 3.66f miałam coś ponad 70 i było git. :)

A usunąć zapisy to normalnie powywalać pliki czy coś jeszcze trzeba gdzieś zmienić??? :)

DawidMalw    1

Usuwasz tylko te same pliki z folderu SAV z nazwą od np: pati_12.sav do pati_12.sav i to wszystko.Jest jeszcze taki program do usuwania,ale nie zawsze działa

smolar    0

Mam key i login do v4 ale cos mi nie działa, a słyszałem, że trzeba cos pokombinować z instalowaniem i cos zrobić na wyłączonym necie, czy może mi ktoś pomóc ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olo868
      test wpisu

• Przez mateuszsoja1
      Witam wszystkich szukam kogoś któ by mi przerobił pare modów z FS 13 do FS 15 znacie kogoś takiego?
      Z góry dziękuje za odp.
    • Przez Avendrion
      Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi
      Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak
      Pozdrawiam
    • Przez kat
      Pytam ponieważ jeszcze nikt nie wypowiadał się na ten temat.
      Moje ulubione gry to:
      Age of Empires III
      Heroes of M&M cała seria
      Caesar III
      Quake III Arena
      Diablo 2
      NFS U pirwsza część
      John Deere American Farmer
      Ale i tak najwięcej czasu przesiedziałem nad Age of Empires II jak i III.
      Nie uważacie może że gry strategiczne rozwijają umiejętność gromadzenia gotówki i właściwego jej zagospodarowania? Ja uważam że tak.
    • Przez rosiuxd
      Tak jak w temacie, wymagania skype/ts Reszta do dogadania.