Skocz do zawartości
Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mtz_820    0

jak ktos ma st V4,07 to prosze wrzuc to ktos na jakis serwer speedyshare albo cos aalbo wyslij mi na waski_klb@o2.pl moze byc tez caly folder

pati    10

Po 1 sierpnia zamierzam wrzucić instalkę do pierwszej wersji (v4.06), ;) bo się sporo osób pyta, a nie ma jej już do ściągnięcia na st.com(bez sensu). :)

Marcelo1414    5

No więc tak chciałbym wyjaśnić sprawę tego posta za którego dostałem bana. Otóż przyjechał do nas kuzyn z miasta (fan gierek rolniczych) no i nie wylogowałem się z Agrofoto no a "kochany" kuzyn zdążył napisać tego posta :angry: ot i cała historia ale winę pośrednio ponoszę ja bo mogłem się wylogować ;)

Tak więc PRZEPRASZAM wszystkich zwłaszcza @tommy66692 za kłopot

Jeśli mój kuzyn coś jeszcze zbroił proszę napisać mi na PW

pati    10

http://s006.wyslijto.pl/?file_id=20521186526007732904

Proszę bardzo. Link do mojego uploadu St v.4.06. Instalka pochodzi z oficjalnego downloadu na simtractor.com, ściągałam ją kilka godzin po premierze gry, a teraz została zastąpiona do ściągania wersją v4.082, ale wiele osób się pytało o starszą wersję (chyba nawet wiem czemu) więc wstawiam.

P.S Ja się jednak nie nadaję na nocne nasiadówki na necie, ledwie klawiaturę widzę. ;) Wstałam o 4.30 więc idę "nynać". Nara i dobranoc. :)

KamileX    4

koledzy nie wiecie czemu gdy wchodzę na st.pl pokazuje mi sie "[500] Internal Server Error : Wewnętrzny błąd serwera" ??

pati    10
V4 widać super jest ja ją mam ale niestety nie mam kodów :o :angry: ;):) :) :) :)

We v4 są 2 kody:

stary na kasę: ctrl+alt+b

i nowy: UWAGA UWAGA na obornik!!! ctrl+alt+m

martinio    0

piszcie na mój mail martin1p@interia.eu :):);):):o:):)

Edytowano przez krolikNH
Błędy

Henius91    584

mam pytanko. czy w simtractor 3.66 mozna siac rozne zboza np. jeczmien, pszenice, pszenzyto itd.??

pawlo16    0

Pomocy... wpisuję key i login a i tak mam wersje demo... i to nie jest to że źle wpisuje bo robiłem to dosłownie ze 100 razy i było wszystko ok..... co to może być?

chudy100    0

pewnie key i login zostały zablokowane ale to nic pewnego:((

jak masz taka możliwość to sprawdź u kogoś czy twój key i login zdziała:))

PongO    1

Witam

Mam problem z st v4. gdy laduje slome na ta przyczepe . to kostki nie spadaja na przyczepe tylko pod nia!

Co tym mam zrobic?

pati    10

Najpierw sprawdź czy dobrze podjechałeś (czarna plamka, co jest środkiem musi być w całości na przyczepie), a jeśli dalej tak się dzieje, to znaczy, że i v4 nie jest pozbawione tego błędu. :);)

EDIT:No to wam powiem teraz lepszy "dżołk". Przed chwilą grałam w ST i tego chyba jeszcze nie było. Wsiąkające przyczepy. :) Biorę sobie JD z ładowaczem i chcę jechać po bele i podjeżdżam pod transporter daję INSERT i.... suprise nie ma przyczepki. :) Myślę sobie dooobra damy rade. :) Więc biorę tę platformę na heder i znów to samo. Myślałam, że to coś z traktorem, bo wcześniej jeździłam tym starym jasiem z paszowozem i nic nie wyparowało, przesiadam się do TG, podjeżdżam pod przyczepę przeładunkową i... o zgrozo!!!! :) Kolejną przyczepę mi ukradli. ^_^

Kolejny dowód, że St ciągle nie jest doskonały. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olo868
      test wpisu

• Przez mateuszsoja1
      Witam wszystkich szukam kogoś któ by mi przerobił pare modów z FS 13 do FS 15 znacie kogoś takiego?
      Z góry dziękuje za odp.
    • Przez Avendrion
      Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi
      Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak
      Pozdrawiam
    • Przez kat
      Pytam ponieważ jeszcze nikt nie wypowiadał się na ten temat.
      Moje ulubione gry to:
      Age of Empires III
      Heroes of M&M cała seria
      Caesar III
      Quake III Arena
      Diablo 2
      NFS U pirwsza część
      John Deere American Farmer
      Ale i tak najwięcej czasu przesiedziałem nad Age of Empires II jak i III.
      Nie uważacie może że gry strategiczne rozwijają umiejętność gromadzenia gotówki i właściwego jej zagospodarowania? Ja uważam że tak.
    • Przez rosiuxd
      Tak jak w temacie, wymagania skype/ts Reszta do dogadania.