Skocz do zawartości
Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

MarcinPykuS    62
Widzę, że następny chce urlop. ;)

LUDZIE!!! Keya do v4 "w obiegu" jeszcze nie ma i pewnie długo nie będzie. I nie liczcie, że jak nawet ktoś kupił to jest dobrym wujkiem i da każdemu prezent za ponad 70zł. :) Dajcie sobie spokój i spokojnie popykajcie w 3.66f. Ja sobie już dałam. :)

Już dostał... :)

Nie wolno pytać o key i login...!!!

Kolejny raz to powtarzamy...

Henius91    584

na nie ktorych fotkach widzialem ze jak zboze dojrzeje to ma kolor intensywny zolty(taki), a umnie zboze jak dojrzeje ma kolor(tzn. prawie taki). jaka jest tego przyczyna? czy to jest inne zboze? jak tak to skad je wziasc? i jeszcze jedno pytanie. czy pod przyciskiem "9" w Claasie Lexionie to jest ten laser co sam utrzymuje kombajn w jednej lini?

a tak poza tym, ktora wersja jest njlepsza 3.66, 3.58 czy v4?

Wiadomo, że V4 jest lepsza, przynajmniej na pierwszy rzut oka, bo mało kto z nas w nią grał. Co do zboża, jeśli ma kolor zielony tzn., że jeszcze jest nie dojrzałe chyba, ze masz żółte i zielone plamki to wtedy masz chwasty na polu :). Pod przyciskiem 9 w kombajnie lexion jest Laser pilot system, który za nas kieruje kombajnem. My tylko trzymamy strzałkę do przodu, a on sam się ustawia na polu ;)

pati    10

Ja to tego nie cierpię. :) , bo jak sie kończy jedna działka to na chama skręca i tratuje hederem zboże co jest z boku. ;)

Henius91    584
Co do zboża, jeśli ma kolor zielony tzn., że jeszcze jest nie dojrzałe chyba, ze masz żółte i zielone plamki to wtedy masz chwasty na polu

dojrzale jest na pewno bo wiem jak wyglada nie dojrzale zboze. ma kolor zielony a to zboze nie jest takie zielone tylko takie, a chwasty sa ciemniejsze no i po drugie primo to ja pryskam na chwasty ;)

To nie wiem... Może masz coś w ustawieniach źle ustawione, albo jakiś dziwny skin ściągnąłeś. Ewentualnie może to by też coś z kartą graficzną, ale nie sądzę bo wtedy byś wszystkie kolory miał zmienione ;)

Henius91    584

nic zwiazane z komputerem. to zboze nie tylko ma inny kolor ale i w odroznieniu od innych ktore widzialem jest bardziej zadkie i widac rzadki. moze tak ma byc ale nie sadze.

martinio    0

mam pytani jak sie kupuje maszyny jak sciągnąs langwistan i jak zrobic zime w simtractor prosze o szybką odp ;)

post-8241-1216887909_thumb.jpg

Maszyny kupujemy w menu gry. Wchodzimy w Buissnes następnie sell/buy i następnie sell/buy machine. Następnie wybieramy maszynę i klikamy na buy :)

Jeśli chodzi o zimę to w tej wersji ST nie można jej zrobi. Chyba, że masz v4 w co wątpię. A co do tego "langwistan" to ci niestety nie pomogę, bo nie wiem co to jest ;)

Adik_ziel    3

A powiedzcie mi czenu nie moge grać przez neta ? Napiszcie mi jak dokładnie sie gra przez neta i jak juz niby coś włącze to nie moge kupić zadnej maszyny ;/

silver105    9

z tego co wiem to trzeba wpisać numer IP swój i osoby z którą się chce grać lub podobnie i trzeba mieć key ilogin

Zimy w ST 3.6 nie można zrobić. Jeśli chodzi o grę przez neta to naprawdę trzeba mieć szczęście i cierpliwość bo ciężko w starszych wersjach jest się podłączyć do drugiej osoby. Dokładny poradnik znajdziesz chyba na simtractor.pl, ale do końca nie jestem pewny. Co do tego zboża to jak już wcześniej napisano zrób screena i daj tutaj link do niego to wyjaśni się sprawa bo z twojego tłumaczenia wychodzi, ze masz jeszcze nie dojrzałe zboże bo tylko ono jest w rządkach ;)

Pozdrawiam

Marcelo1414    5
jak sie wsiada do ciagnika w st v4 bo mam problem

niech zgadnę podchodzisz do ciągnika naciskasz ] a ludzik podskakuje i spada na ziemię zgadłem ??

jak tak to nie wejdziesz bo masz demo ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olo868
      test wpisu

• Przez mateuszsoja1
      Witam wszystkich szukam kogoś któ by mi przerobił pare modów z FS 13 do FS 15 znacie kogoś takiego?
      Z góry dziękuje za odp.
    • Przez Avendrion
      Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi
      Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak
      Pozdrawiam
    • Przez kat
      Pytam ponieważ jeszcze nikt nie wypowiadał się na ten temat.
      Moje ulubione gry to:
      Age of Empires III
      Heroes of M&M cała seria
      Caesar III
      Quake III Arena
      Diablo 2
      NFS U pirwsza część
      John Deere American Farmer
      Ale i tak najwięcej czasu przesiedziałem nad Age of Empires II jak i III.
      Nie uważacie może że gry strategiczne rozwijają umiejętność gromadzenia gotówki i właściwego jej zagospodarowania? Ja uważam że tak.
    • Przez rosiuxd
      Tak jak w temacie, wymagania skype/ts Reszta do dogadania.