Skocz do zawartości
Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcincho    95

Odpalam ze skróty ze startu, lub z SimTractor z katalogu z grą i za każdym razem jest lipa (tylko obrazek z napisem SimTractor, jakieś pole z kościółkiem i tyle) i zapomniałem dodać że mam ST w wersji 3.66f

Może tylko usunąłeś grę, a niektóre pliki pozostały i wtedy nic się nie zmieni

weź odinstaluj grę przez panel sterowania a następnie wejdź w dysk C Program Files i usuń folder Simtractor 3.5 razem z całą jego zawartością i wtedy na nowo zainstaluj jeżeli to nie pomoże to już nie wiem co może być...

pawolszu    1
mam dobrą wiadomość:pojawił sie Sim Tractor 3.5 a tutaj macie link:http://www.simtractor.fr/download.php/Ci którrzy zainstalowali wczoraj demo niech sobie sciagna to demo jescze raz bo tamto zawierało błąd który powodował zawieszanie się gry w menu.A mam też login i hasło do tego sim tractora tylko nie wiem czy mogę go tu umieścić bo nie chce zostać wykopany z tego forum

NIE MOZESZ

przyślij mi login i hasło na e-mai pawcioszu@wp.pl

Adik_ziel    3

Kolego widzisz kiedy on to napisał ;] Chcesz ostrzeżenie napisz do niego na pw i pogadajcie na gg czy gdzieś >.> później Af będzie miało problemy >.>

michal96    0

Witam Jak wejsc do maszyn które są na placu obok ta Nie w tą strone co na cpn tylko w drugą

licze na odpowiedz

Jestem nowym graczem tej gry i jeszcze nie umiem grac doskonale :D

Faraon    0

pomocy!!!!!

mam problem! sciagnelem simtractor 3.66f i nei moge wsiąsc do maszyn stojących na lewo od wjazdu na moja farme. podchodze do np johon deere-a z plugami wciskam ] i wskakuje na maszyne zamiast do srodka.

plis o wskazowki

Adik_ziel    3

O boshe!! musisz mieć key i login ale tu go nie dostaniesz ! ! Jak byś poczytał to byś wiedział >.>

pati    10

Często jest przeciążony serwer i key i login nie wchodzi. Jak nie teraz to za 3 godziny, a jak nie to morze jutro się uda. I jeszcze spróbuj wpisać na odwrót: login dużymi, key małymi literami Musisz sprawdzić czy w rogu pisze REGISTRED VERSION (FULL GAME). Jeśli tak pisze to wszystkie maszynki powinny działać. Czasem tak jest, ze nie da się wejść chłopkiem do niektórych maszyn to w tedy musisz do nich wchodzić przez menu. :D

Kolejorz    3
Często jest przeciążony serwer i key i login nie wchodzi. Jak nie teraz to za 3 godziny, a jak nie to morze jutro się uda. I jeszcze spróbuj wpisać na odwrót: login dużymi, key małymi literami Musisz sprawdzić czy w rogu pisze REGISTRED VERSION (FULL GAME). Jeśli tak pisze to wszystkie maszynki powinny działać. Czasem tak jest, ze nie da się wejść chłopkiem do niektórych maszyn to w tedy musisz do nich wchodzić przez menu. :D

Dziwne bo ja piszę login małymi literami a key dużymi :D

michal96    0

Popróbuje :D :D

A co to znaczy jak wyskoczy takie coś:

UNREGISTERED version please register your presonal copy?

Nie pisz posta pod postem-używaj opcje EDIT...

Edytowano przez MarcinPykuS

Kolejorz    3
nie masz zarejestrowanej gry ...

Czyli musisz wpisac KEY i LOGIN...

A i jeszcze jedno z kąd najczęściej pobieracie skiny lub mody (chodzi o strony)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się