Skocz do zawartości
Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

kalispo16    1

Ja uwazam ze raczej nie masz kasy, poniewaz gdy bys mial wersje demo to nic nie kupisz tylko z poczatku masz 2 maszyny.

Lukasz16    0
Ja uwazam ze raczej nie masz kasy, poniewaz gdy bys mial wersje demo to nic nie kupisz tylko z poczatku masz 2 maszyny.

:rolleyes: W wersji demo możesz kupić wszystkie maszyny (oczywiście jeśli masz kase).

Kod do tej gry jest tylko jeden (było już kilka pytań o niego w tym wątku)

(lewy)Ctrl+Alt+B (naciśnij jednocześnie)

TAZIU    0

na www.simtractor.net nie sciągniesz chyba że masz za dużo kasy w portfelu ja mam tego dużo może jak znajdę czas to komuś podesle

kalispo16    1

No se simtractor.net juz sciagalem ale tylko teb bezplatne. A szkoda ze czeba za niektore placic....

krystianr    0

Ma ktoś login i hasło do Sim Traktora. Jak macie piście na PW.

kolego chcesz bana tutaj nie pytamy sie o login i haslo bo i tak go nie dostaniesz-jeszcze jeden taki wybryk i urlop

TAZIU    0

urlopik pan sobie życzy bardzo proszę zapytaj jeszcze raz o login :rolleyes: A tak serio to lepjej poczytaj ten temat zanim cosik napiszesz bo to grozi urlopikiem itp

mlody12    2

Jak sie to zapisuje ??

i jak mam taki maly traktorek zapne te brony to mam cale pole zrobic takie durze zielon odp

albo niech ktos na gg sie odezwei 8103613

ferguson235    0
Jak sie to zapisuje ??

i jak mam taki maly traktorek zapne te brony to mam cale pole zrobic takie durze zielon odp

albo niech ktos na gg sie odezwei 8103613

Zapisuje sie poprzez przetrzymywanie esc przez okolo 5 seknud i klikasz back a pozniej save.

mlody12    2

Dzieki

A co do tego pytania z tym malym traktorkiem i tym polem to mam je cale obrobic tymi bronami czy szukac czegos inego ??

I mam jeszcze jeden problem jade sobie kawlek traktorkiem i robie pole a on gasnie nawet na najmniejszy biegu prosze o szybkie opdisanie :rolleyes:

Adik_ziel    3
Dzieki

A co do tego pytania z tym malym traktorkiem i tym polem to mam je cale obrobic tymi bronami czy szukac czegos inego ??

A masz key i login jak będziesz miał to mozesz innymi pole obrabiać ;p

kalispo16    1
A morze wiecie gdzie się ściąga maszyny inne nisz te co są

Logujesz sie na www.simtractor.net i z tamtad sciagasz. A jesli chcesz to napisz na PW. Podesle ci jakies :rolleyes:

mlody12    2

Ja nie mam zadnej gospodary wsumie jest jakas szopka tam byly brony i traktor ale zobacze <_<:rolleyes:

A i jeszcze jeden jak wykomabajnowalem pola to po lewej jak jedziesz i za gospodarka

tam tylko sie da kmbajnem jezdzic tam sprzetuw stoi sporo tylko nie ma traktorow

A i czy da sie ciagnac za kombajnem heder bo nie moge przejechac przez brame w lesie ??

kalispo16    1

Masz wersje demo dlatego masz tylko brony traktor i kombajn. A heder da sie ciagnac za kombajnem :rolleyes:

MarcinPykuS    62

Nie ma pełnej wersji...jest tylko DEMO-pełną wersję daje tylko KEY i LOGIN-na tym forum o to nie pytaj... :rolleyes:

MarcinPykuS    62

Powiem tak...KEY'A i LOGINA nie mam-w ST już dawno nie gram, ponieważ mam mało czasu itd... :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez olo868
      test wpisu

• Przez mateuszsoja1
      Witam wszystkich szukam kogoś któ by mi przerobił pare modów z FS 13 do FS 15 znacie kogoś takiego?
      Z góry dziękuje za odp.
    • Przez Avendrion
      Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi
      Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak
      Pozdrawiam
    • Przez kat
      Pytam ponieważ jeszcze nikt nie wypowiadał się na ten temat.
      Moje ulubione gry to:
      Age of Empires III
      Heroes of M&M cała seria
      Caesar III
      Quake III Arena
      Diablo 2
      NFS U pirwsza część
      John Deere American Farmer
      Ale i tak najwięcej czasu przesiedziałem nad Age of Empires II jak i III.
      Nie uważacie może że gry strategiczne rozwijają umiejętność gromadzenia gotówki i właściwego jej zagospodarowania? Ja uważam że tak.
    • Przez rosiuxd
      Tak jak w temacie, wymagania skype/ts Reszta do dogadania.