Skocz do zawartości
Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Taaaaaaaaaaaaaa

A świstak siedzi........ Ludzie opanujcie się V4 nie ma nigdzie nigdzie pierwszą stroną na jakiej będzie to www.simtractor.com i nie będzie żadnych hakerów uświadomcie to sobie a nie tylko spamujecie w temacie tak samo te wypowiedzi że ktoś już nie gra bo mu sie znudziło są zbędne tutaj chcecie se pogadać to idźcie na czat lub na gg se pogadajcie bo tu wpisuje się problemy i ciekawostki związane z grą a nie jakieś durne spamy

DJBOMBA12    10
Ja też nie mam czasu, ale przychodzi sobota i NIE MA MNIE!!!!!!!!!!!!! Jestem w polu od 9.00 rano do 16.00 po południu lub do znudzenia. :D

<--------------- 200 postów. ;) Pozdro dla wszystkich uzależnionych od Simtractor i Agro Foto. B)

zima tez??? :(

Not tak napoczatku bedzie na simtractor.com. Ale co bedzie jak Administrator simtractor.com sie spuźni :):P

pati    10

Chyba mnie źle zrozumiałeś. Jestem w polu w grze simtractor. ;) Teraz będę mieć żniwa. :P

Adik_ziel    3
Chyba mnie źle zrozumiałeś. Jestem w polu w grze simtractor. ;) Teraz będę mieć żniwa. :P

Chce ci sie tyle grać?

pati    10

Czemu nie. Raz na tydzień gram wiec spragniona jestem ;) , a dzisiaj sobie nie pograłam. :P Nie jeżdżę za często prawdziwymi maszynami (prawie wogóle) więc pojeżdżę w ST. :D

Chota    1
Chce ci sie tyle grać?

ja grałem w st codziennie a teraz kilka razy w tygodniu ale i tak jeszcze mi sie nie znudziła

chrismo    0

Pytanko. Czy ktoś ma skina obory do ST 3,66 bez przedniej barierki taki ktory pozwala parkowac maszyny w środku.

chrismo    0

Pytam bo widziałem takiego skina na simtractor.net, niestety jest płatny. A fajnie jest jak te maszyny widać a w hali mam baloty i bale.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się