Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Marcincho    106

@massey255: a nie lepiej poprostu ściągnąć simtractora z neta?? a później go sobie nagrać na płytke?? ;)

@kat: John Deere North American Farmer to kontynuacja John Deere American Farmer, nie wiem jakie są zmiany w porównaniu do pierwszej części, w jedynke grałem ale North American farmera jeszcze nie widziałem, nawet nie wiem z kąd wziąść tę gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

w north american farmer sa nowe maszyny np rotacyjna prasa zwijajaca zgrabiarka do siana mozna hodowac konie i kury sprzedawaac jajka siac trawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincho    106

Pszepraszam moderatorów za OT ale z kąd można wziąść tę gre?? jeśli ktoś wie niech zagada do mnie na pw ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey255    0

Mnie kuzyn z neta sciągnoł ale skąd to niewiem a jak ktos sie wymieni za simtraktor to ja chentnie bo nie wiem gdzie i jak to sciągnonć moge podesłac 1lub2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody2    0

żeby ściągnąś simtractor to tżeba najpierw sie zarejestrować prosze jak ktoś ma ten login i hasło to niech da albo powie jak to zrobić  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

simtreactoram moze sciagnac ze strony www.simtractor.com ale to tamtej wersji nie ma keya (jak nie ma keya to nie ma pelnej wersji) a wersjie do ktorych jest key sa na www.simtractor.pl (moj nick maniek119 atm jest) w dzialem dowload.

 

pozdro maniek


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

ILE RAZY BEDĘ POWTARZAŁ ! NIE PROŚCIE O KEY BO I TAK GO TUTTAJ NIE DOSTANIECIE !!!


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Co zrobić jak już skosiłem to pole za farmę i to takie wielkie?

Tym ciapajkiem to trzeba przyjechać na farme ( z tym kultywatorem co tam stoi)?

Jakieś inne maszyny to się odkryją czy trzeba je ściągnąć z neta?

Jak się kupuje maszyny? Bo w tym komisie koło farmy jakieś stoją, ale jak je kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

jak stoja to juz je masz a typ ciapajem to nic nie narobisz musisz kupic wiekszy sprzet a jak chcesz kupic to musisz miec pelna wersje a kupuje sie w menu biznes (cos takiego) potem wchodzisz na park maszyn wybierasz sobie kupiona maszyna i GO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Wybieram biznes i mam tam pokazane ile kasy w banku, ile jest w silosie, ile jest zwierząt i jeszcze kup/sprzedaj. wybieram to i tam mam tylko Car, Visitors1,2,3, 40(ciapaj), i kombajn. A nic nowego niema.

A bym zapomniał mam pełną wersję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

dodatkowe maszyny musisz sobie sciagnac. a jak masz pelnom wersje do keya wpisywales


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Wersje mam 3.59.

Instalowałem od nowa ale nie pomoglo.

Mrugalo w grze żeby zarejestrować. I jak wpisalem Key i logon to zmieniło się na Pełną wersje.

A z kąd najlepiej ściągnąć maszyny? Bo byłem na stronce producenta to trzeba się zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Dzięki za pomoc. Pare maszyn teraz jest ;) .

 

Z simtractor.pl chciałem ściągnąć to trzeba było się zarejestrować. A meila do teraz nie przysłali.

 

Ale jak by ktoś jeszcze znał jakieś linki z maszynami to nie zaszkodzi podać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

to wiecej juz maszyn nie bedzie jest tam tylko 3 siewniki jd 9400 z kultywatorem czy czyms podobnym 3 kombajny do zboza kombajn do kukurydzy sieczkarnia do kukurydzy samochud ciezarowy osobowy traktor nh dwie prasy zgrabirka do troawy i kosiarka z claasem chyba to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

Sa skiny na inne amszyny macie linka simtractor.net jest ich naprawde duzo do wyboru. ;)


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Powiedzcie mi jeszcze

1 W jakich miesiącach co siać?

2 Jak się ładuje gnojarke i beczke

3czy pastwisko to są te poletka co tylko take kępki trawy na nich widać? I czy można na nich zasiać coś innego?

Z góry dięki za odpowiedz ;)

 

Ta gra mnie chyba zassała ;D ;) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g_eorge    0

ozime

koniec sierpnia-paczatek wrzesnia

Jare

koniec marca-poczatek kwietnia

KUKURYDZA

koniec kwietnia poczatek maja

TRAWA

kiedy chcecie tylko nie w zimie czyli do okresu listopad - luty

ad2

O ile dobrze pamietam bo dawno nie grałem juz w ST ale zby załadowac rozrzutnik podjerzdzasz pod taką rurę które jest przy tej 'wiacie' z bydłem i wciskasz 1 lub 2  nie pamietam juz dokładnie i wtedy powinno zacząć z niej załadowywac rozrzutnik  A jezeli chodzi o beczke to nie mam pojecia nigdy jej nie używałem jak grałem

ad 3

Jeżeli chodzi pastwiska to te pola z tymi kępkami to napewno nie trawa.Te pola to porostu nieużytki a te kępki to zielsko ale można na nich siać normalnie uprawy oczywiscie po odpowiednich zabiegach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez albertonolan2075
      Somos surtidor profesional de todas las clases de Nembutal (solución de Nembutal sódico, Nembutal sódico polvo y pastillas de Nembutal sódico), permiso de conducir, SSN,tarjetas de identificación, certificados de matrimonio, billetes de banco, diplomas y otro investigación de productos químicos de calidad pura y suministramos en todo el mundo. Nuestro producto es el mejor que usted puede encontrar alrededor y suministrar los siguientes productos:
      Polvo de Nembutal,
      Pastillas de Nembutal,
      Nembutal solución (no estéril),
      tu-144,
      cristal de pentedrone,
      5FAKB458,
      5fur-144,
      mam2201,
      PB-22,
      5FPB-22,
      APBP,
      eam2201,
      MN-24/MN-25,
      permiso de conducir,
      tarjetas de identificación,
      certificados de matrimonio,
      billetes de banco,
      diplomas
      Pasaportes,
      Vendemos bajo pedido y ofrecer la operación más confiable y vender a precios muy asequibles. Nuestros productos son 99.98% puro y garantizamos discretos. Resumen: Pentobarbital se usa para tratar serias convulsiones en gatos y perros en un entorno hospitalario. Así que en contacto con nosotros directamente para más detalles:
      Correo electrónico: (albertonolan2075@gmail.com)
      Email: albertonolan2075@gmail.com
      Whatsapp: +(237) 696638710
    • Przez albertonolan2075
      We sell quality Nembutal phenobarbital for veterinary and for human uses..
      We also sell other pain killers like Xanax, Oxycodone, Oxycotin, Aderall,
      Dilaudid, Mdma, Ketamine etc.. More so we also sell real and genuine
      passports, ID's, SSN,Driver's licenses, diplomas, certificates, banknotes etc
      worldwide.. All deliveries are 100 % discreet and secured.. Below is a list
      of some of our products:
      Nembutal Pentobarbital Powder
      Nembutal Pentobarbital Liquid
      Actavis syrup
      MDMA
      LSD
      ketamine
      Suboxone 8mg
      Methadone 40mg
      Valium 10mg and 20mg
      Hydrocodone 10/325mg
      Roxy 15mg and 30mg
      Xanax 1mg and 2mg bars alprazolam
      Dilaudid 2mg 4mg 8mg
      Ativan
      Ambien
      Adderall 30mg
      Morphine 100mg
      Ritalin 10mg and 20mg
      Percocet 7..5mg 5mg and 10mg
      Vicodin
      Xanax
      Opana 20mg and 40mg
      Oxycontin 20mg 40mg and 80mg
      Roxycodone 15 30 mg
      Passports
      Visa
      Driving License
      ID CARDS
      Marriage certificates
      diplomas
      Banknotes
      Steroids etc
      Just make sure you contact us back with the products you are interested in
      and email us back so we can proceed.. Email Address:
      Email: albertonolan2075@gmail.com
      Whats-app: (+237) 696638710)
      Thank you.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam poszukuje osoby która robiła fototex na tego ursusa zdjęcie pochodzi z 2011 

    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj