Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

jan2130    17

Witam gdze mozna sciagnąc dodatkowe maszyny np ursusy bizony :rolleyes:


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek96    0

Witam wie ktos może skad wywazi sie gnuj i i jak wywozic beczkowozem????? z Góry dziex i pozdrowienia dla wszystkich milosnikow sim traktor :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Trzeba sobie ustawić w opcjach mature pump na obojetnie jaki klawisz potem podjeżdżasz rozrzutnikiem naciskasz i ci leci.

Skiny bizonów i ursusów można sobie ściągnąć z www.st-forum.allgoo.net dostaniesz dostęp 20 postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek96    0

Gdzie trzeba podjechać zeby wywież gnój? i skąd i jak wywozi się beczkowozem? dziex :rolleyes: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Przypominam że na forum nie pytamy sie o key'e......A tym bardziej ich nie podajemy....

 

Proszę pamiętać...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Co do stronki simtractor.net skiny można już ściągać .

Po gnojówkę podjeżdża sie tam gdzie po gnój tylko trzeba zmienić klawisz pompy z ] na G (jak gnój)

 

 

Zapraszam na stronę >>> www.simtractor.yoyo.pl <<<

 

(przepraszam że reklamuje ale warto odwiedzić)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Mam dwie sprawy:

 

 

1.Czemu mi sie nie chce zainstalować ten większy pług?

2.Czy jak pryskam to mi zielsko odrazy zniknie czy muszę trochę poczekać. Po przejechaniu opryskiwaczem wyskakuje takie siwe to borze czy nie?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zboże. W zasadzie sam ie wiem co to jest ale na pewno nie zboże a co do zielska to ono samo zniknie po jakimś czasie lub zarośnie zbożem, o ile nie masz duzo tego zielska a już popryskałeś to nie masz co się martwić

Co do pługa to może masz wersje w której nie chodzi chociaż powinien we wszystkich a może po prostu źle pliki wklejasz. Pamiętaj że zawartość folderu(machines najczęściej) wklejamy do folderu machines w folderze gry a inne pliki do folderu głównego gry


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1
To nie jest zboże. W zasadzie sam ie wiem co to jest ale na pewno nie zboże a co do zielska to ono samo zniknie po jakimś czasie lub zarośnie zbożem, o ile nie masz duzo tego zielska a już popryskałeś to nie masz co się martwić

Co do pługa to może masz wersje w której nie chodzi chociaż powinien we wszystkich a może po prostu źle pliki wklejasz. Pamiętaj że zawartość folderu(machines najczęściej) wklejamy do folderu machines w folderze gry a inne pliki do folderu głównego gry

Mam wersję 3.66. Samozbierająca i cvx z siewnikiem dobrze sie zainstalowały a pług nie chce pomóżcie co mam robić B) B)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Może masz jakiś błąd w tym pliku spróbuj ściągnąć ponownie pług lub przeinstaluj grę to może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

witam, ostatnio załatwilem sobie gre simtraktor , i niewiem co mam robic bo jak ja włącze to moge tylko kosic zboze kombajnem jd, albo radlic jakims malym traktorkiem , niewiem czy to nie jest jakas wersja demo albo cos takiego moze znacie jakies kody na maszyny albo trzeba sie ich dopiero dorobic?

z góry dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
witam, ostatnio załatwilem sobie gre simtraktor , i niewiem co mam robic bo jak ja włącze to moge tylko kosic zboze kombajnem jd, albo radlic jakims malym traktorkiem , niewiem czy to nie jest jakas wersja demo albo cos takiego moze znacie jakies kody na maszyny albo trzeba sie ich dopiero dorobic?

z góry dziekuje za odpowiedzi

 

jak być poczytał to byś wszystko wiedział a żeby normalnie grać to trzeba mieć key i login ale tu go nie dostaniesz


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

nie czytałem wszystkich postów, a podpowiecvie mi jak ten login zdobyc?

i czy macie jakies kody do tej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Zapodaj do mnie na gg :lol:

 

 

 

/// na forum nie rozmawiamy na temat login i key (chyba ze ktoś chce %)

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ej no Kris odważny jesteś!!! :lol:

 

Kod do gry to kod na kasę: ctrl+alt+b zamienia stan konta na 20.000 :P


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Ej no Kris odważny jesteś!!! :P

 

Kod do gry to kod na kasę: ctrl+alt+b zamienia stan konta na 20.000 :)

 

chyba na 200.000 :lol:


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
chyba na 200.000 :)

 

Zawsze mi się te zera mylą... :P

 

Nowe screeny tzn. że już coraz bliżej, a może zrobią nam prezencik na Mikołaja albo święta?? :lol:


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Nowe screeny tzn. że już coraz bliżej, a może zrobią nam prezencik na Mikołaja albo święta?? :lol:

 

to by było wyrąbisicie


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

mam pytanko, mianowicie, jak wyjsc z gry do menu? bo jak daje esc to tylko koles wysiada z ciagnika? nie bardzo łapie te klawiszologie, i mam jeszcze jedno, jak wsypac zboze z przyczepy do bina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
mam pytanko, mianowicie, jak wyjsc z gry do menu? bo jak daje esc to tylko koles wysiada z ciagnika? nie bardzo łapie te klawiszologie, i mam jeszcze jedno, jak wsypac zboze z przyczepy do bina?

 

Musisz pare sekund przytrzymać Esc i będziesz w menu ;] a zboże muszisz wykiprowac kipruje sie chyba '1'

 

Jak stoisz obok bina pod wiatą tam musisz wykiprować ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

koledzy dzieki za wszystkie podpowiedzi, ale niestety pojawił sie u mnie jeszcze jeden problem :P :angry: jak zapisze gre to ta zapisana gra niechce sie mi otworzyc, tylko laduje sie on nowa np. cos w polu zrobie, np, kombajnem to ta zapisana gra sie nie otwiera, i musze to od naowa robic :) pomozcie :lol: jak ta gre poprawenie zapisac????!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj