Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

KamileX    4

No i jest problem bo tylko mogę jeździć tym zielonym kombajnem i zapisac nie idzie,

czemu się tak robi zainstalowałem nowe maszyny a tylko mogę jeździć autem ciężarówką i tym kombajnem

kupiłem Class Lexion i niema go nigdzie w grze, mam wersję 3,66 Pomocy proszę was bardzo mocno

 

Odpowie mi ktoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad10    0

Wiecie ta wersja 4 to juz mi sie podoba. :(:)

I wiecie sciągnęłem sobie NH z przyczepą samozbierającą i jest biała :)

Podajcie jakieś linki do przyczep samozbierających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad10    0

super jest ta wersja 4 juz mi sie podoba mówcie o rzeczach które są w wersji 4 i które mogły by być.Np ropa Euro Maus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

A tę grą można skądś ściągnąć?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laraks    26

jeszcze nie dopiero ja robia ale jak czytalem na forum to cos zrozumialem ze ta gra wyjdzie w ciagu miesiaca albo w tym miesiacu ale v4 jest swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamileX    4

Mam problemy w grze 3.66 nie umiem zapisać gry mam wersje demo,

zainstalowałem sobie wszystkie maszyny i nie idzie nimi jeździc bo ich niema w grze

kupiłem sobie Classa Lexiona i nigdzie go niema,

czy wersja 3.58 jest lepsza ?

i czy key do tej gry nie znajduje się na tej stronie

www.**************

przepraszam że mówie o keyach ale jestem tu nowy :(

I gdzie można ściągnąc tą wersję bo na innym wątku są tylko maszyny proszę was

bardzo pomóżcie mi, mam tylko tą grę (3.66) myślę że jest super ale zapisać nie idzie ani nic

a wymłuciłem kombajnem tam takie duuuuże pole i teraz szkoda by tej pracy było

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Gdybyś trochę w necie poczytał na temat ST to byś wiedział, że NIE DA SIE SEJWOWAć W DEMO!!!! A maszynami to tylko można jeżdzić Machine 40 i JDSTS :( Najlepsza wersja to 3.66F, a starsze wersje to se musisz poszukać.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

@KamileX

NIE WOLNO PYTAC ANI OFEROWAC keya do simtractora - takie postępowanie jest wbrew polskiemu prawu, dobrym obyczajom/etyce oraz netykiecie.

kazde zapytanie będzie leciec do kosza a uzytkownik zostanie ukarany!!


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber14    0
I wiecie sciągnęłem sobie NH z przyczepą samozbierającą i jest biała sad.gif

 

 

Przy wrzucaniu plików zwróć uwagę na rozszerzenia. Te pliki, które są odpowiedzialne za to czy masz odpowiedni skin na maszynie, mają rozszerzenie *.TGA lub *.PNG, rzadko kiedy *.JPG. Pliki te wrzucasz do głównego folderu gry (C:\Program Files\SimTractor 3.5). Natomiast pliki o rozszerzeniu *.NMO lub *.VEH wrzucasz do folderu "Machines" (C:\Program Files\SimTractor 3.5\Machines).

Do folderu "Machines" wrzucasz również plik *.JPG o takiej samej nazwie, jaką ma plik o rozszerzeniu *.NMO. Zwróć również uwagę na nazwę pliku. Pliki z maszynami mają nazwę tylko dwucyfrową, natomiast ze skinami - trzycyfrową lub czterocyfrową.


Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamileX    4

Hej co zrobić by kombajn się nie kurzył na polu, albo jak zrobic by był w normalnych kolorach a nie zabrudzony

I jeszcze kilka pytań:

1. Co zrobić by mieć więcej kasy

2. Czy jest więcej pól ze zborzem czy tylko te 2 jedno duze drugie tam w farmie

 

I najważniejsze

Czemu zboże w 3.66 jest żółte a nie takie normalne jak to widać na stronach internetowych np Youtube

Może inną wersję piwinienem miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

kombaj gdy sie zakurzy to go umyj na farmie obok garażu z otwieraną brama do góry przy płocie stoi myjka


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
Hej co zrobić by kombajn się nie kurzył na polu, albo jak zrobic by był w normalnych kolorach a nie zabrudzony

I jeszcze kilka pytań:

1. Co zrobić by mieć więcej kasy

2. Czy jest więcej pól ze zborzem czy tylko te 2 jedno duze drugie tam w farmie

 

I najważniejsze

Czemu zboże w 3.66 jest żółte a nie takie normalne jak to widać na stronach internetowych np Youtube

Może inną wersję piwinienem miec

Ad.1 Poczytaj ten watek! Po prostu wciśnij jednocześnie Alt+Ctrl+b i masz na start 200000$. Albo sprzedawaj zboż, kukurydze, itd.

Ad2. Możesz zasiać sobie pole! Od ciebie zależy co, gdzie i jak!

 

A co do tego :najważnejszego" to może mają skin na zboże itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a ja to co ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamileX    4

no i dzieki tobie, a tak łukasz bo ma imie takie jak mój brat i tak jakoś lepiej sie to mówi, :/

tylko co ta woda taka kolorowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
tylko co ta woda taka kolorowa :(

 

Tak już jest zrobione w tej grze. Zaletą to na pewno nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

brudna bo nie umyłes wiesz jak się wode myje ???


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

od niedawna gram w ST i mam kilka pytań:

1. Można zatrudnić pracowników? Jak można to jak to zrobić?

2. Jak sprzedać krowy?(wiem jak je załadować ale gdzie je zawieść i co zrobić?

3.Co mam zrobić jak zawiozę ciągnikiem zboże na tą wagę do miasta aby je sprzedać?


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Po pierwsze jak byś przeczytał cały temat to byś znalazł odpowiedź. Trochę tego jest ale można się sporo nauczyć. :)

 

A więc:

Ad.1: Jeżeli chodzi o to aby drugi visitor jeździł w tym samym czasie drugą maszyną to potrzebny jest multiplayer, czyli marzenie wielu Simtractorzystów. :) Wtedy druga osoba na innym kompie bierze drugi wehikuł i np. prasuje słomę zaraz za pracującym kombajnem.

 

Ad.2: Bierzesz przyczepę do przewozu zwierząt (to ta pomarańczowa pod garażem), następnie wjeżdżasz za obore (brama sama sie otworzy od strony silosu na kiszone), otwierasz kalpę klawiszem 1, wyskakujesz z traktorka i podchodzisz do krówki, którą chcesz żeby na przyczepę wlazła (można kilka), wskakujesz z powrotem do ciągnika, zamykasz klapę klawiszem 2 (trzeba od nowa podczepić przyczepę) i jazda do miasta na wagę, wjeżdżasz na wagę pokazuje się ciężar i krówki powinny zniknąć, a pieniądze trafić na konto.

 

Ad.3: Jak już to zboże zważyłeś to tam z boku jest taki daszek (podobny jak silos na farmie), krówki same znikają ale ziarno musisz z kiprować pod daszek do silosu. W miarę jak zboże będzie się wysypywać kasy będzie przybywać.

 

Mam nadzieję że wszystko jasne.

 

Jak jeszcze coś to służę pomocą: GG 9878736 deszczyk pada to se popisze z nudów. :(


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad10    0

ma ktos linki do przyczep samozbierających.Bo ja niewiem gdzie szukać oprucz ST.net :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Modyfikacje i dodatkowe maszyny znajdziesz tylko na st.net . Na pewno na żadnej innej stronie (no moze jakieś spiracone).

Dlaczego chces zszykać na innej stronie?

Jeżeli nie wiesz jak pobrać to wystarczy sie zarejestrować.

 

przyczep samozbierających

nie przyczep samozbierących bo przyczepe. JEst tylko jedna. Narazie więcej nie zrobili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Dodaj je do głównego foleru gry. Powinno ci wyskoczyć okienko dialogowe "Czy chcesz podmienić plik?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj