Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Lukasz16    0

Grafika otoczenia jest słaba, wiele błędów, ale za to maszyny nie wyglądają najgorzej. Najlepszy symulator rolniczy to nie jest, przynajmniej dla mnie. Simtractor jest najpopularniejszy.

dalej nic nie moge zrobić ani turem ani ładowarką..

Przytrzymaj 4., potem podjedź pod bałde i ją zaciśnij 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Spróbuje. Macie też takie błedy, że na miejscu tego komisu, czy farmy jest tylko takie duże czarne pole ? Już miałem ten błąd z 3 razy, i za każdym razem musze wczytać gre od nowa..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumada89    0

Witam sluchajcie mam od niedawna ta gre i tylko moge poruszac sie kombajnem i slabym ciągnikiem :):) i tu pojawia sie moje pytanie co mam zrobic zebym mial dostep do wszystkich maszyn?? i zebym mogl nimi jezdzic?? prosze o pomoc :D z gory wielkie dzieki......... piszcie do mnie prosze: sumada_18@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
Witam sluchajcie mam od niedawna ta gre i tylko moge poruszac sie kombajnem i slabym ciągnikiem :D:) i tu pojawia sie moje pytanie co mam zrobic zebym mial dostep do wszystkich maszyn?? i zebym mogl nimi jezdzic?? prosze o pomoc :) z gory wielkie dzieki......... piszcie do mnie prosze: sumada_18@o2.pl

 

1. przejrzyj cale 22 strony tego wątka - myslę ze znajdziesz odpowiedz!!

2. nie pros aby ktoś odpowiedzial Ci na e-mail - PO TO JEST FORUM, jak ktoś Ci tutaj odpisze to pozniej ktoś inny będzie mogl to przeczytać!!


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sluchajcie mam od niedawna ta gre i tylko moge poruszac sie kombajnem i slabym ciągnikiem :):) i tu pojawia sie moje pytanie co mam zrobic zebym mial dostep do wszystkich maszyn?? i zebym mogl nimi jezdzic?? prosze o pomoc :D z gory wielkie dzieki......... piszcie do mnie prosze: sumada_18@o2.pl

 

1 musisz mieć klucz rejestracyjny

2 musisz posiadać dodatek machinery addons

 

Pozdrawiam Massey


Deutz Fahr -Marka godna zaufania !!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Mnie ta ładowarka i JD z turem do szału doprowadzają :D mam już wrzesień nie moge załadować belek, cisne guziki tak jak mówiłeś i nic. I do tego cisne "O", żeby obornik załadować i też nic.. Bo ja chyba łyżki nie mam na ładowaczu.. skąd wziąć ? Jak kupowałem to nie było jej przy ciągniku/ładowarce


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łyżka jest od początku gdzieś na farmir powinna stać a co do obornika to w ustawieniach musisz zmienić na "p" albo na "o"

 

 

Pozdrawiam Massey

 

P.S. sprawdz czy masz obornik bo nie zawsze jest


Deutz Fahr -Marka godna zaufania !!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Już z ładowarką doszedłem do ładu. Obornika raczej nie ma. Jak mam zrobić, żeby był? Wrzucić bele do "obory"? Wiesz może jak posiać zboża jare/kukurydzę ? Pozdrawiam


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Jeżeli chcesz mieć więcej obornika to podejdź do obory i tam masz tą rurke co obornik z niej leci podchodzisz to tego zbiornika. On jest ogrodzony barierkami w oborze. Podejdź tam i poszukaj guzika. Podejdź i wciśnij" [" (ten sam przycisk na klawiaturze, którym włączasz ciągnik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku gry masz 100 gnoju potem żeby byłowięcej musisz karmic krowy dawac im kukurydze trawe z przyczepy albo bele

żeby posiac kukurydze trzeba podjechac siewnikiem do kukurydzy i wcisnąć "["

Żeby posiac zboże ozime podjeżdzamy byle jakim siewnikiem do zboża i też wciskamy "[" jeśli chodzi o zboża jare to tak samo tylko że ozime siejesz na jesieni a jare na wiosne

pozdrawiam Massey


Deutz Fahr -Marka godna zaufania !!!!!!!!!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ej a ja jak skosze kukurydze i z przyczepy wysypie kukurydzę to nie mogę jej niczym wziąść żeby dać krowom


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Próbowałeś turem ? Wie ktoś co z tym obornikiem?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
:D tak próbowałem a ty jak bierzesz ???

URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
ej a ja jak zkosze kukurydze i z przyczepy wysypie kukurydzę to niemogę jej niczym wziąść żeby dać krowom

Czy masz na myśli kiszonkę? Wysyp ją do silosu na kiszonkę i tak żeby troche wystawały krowy będą sobie same brały (poczytaj ten temat wcześniej już było o tym pisane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

jam mam problem z zapisaniem gry jak wykosze zboze koło farmy i odstawie kombajn i chce zapisać to nie, moze o jak chce kupić maszyny co stoją tam w komisie to jak za nie zapłace to nie moge do nich wsiaść prosze pomóżcie mi chłopcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
(...) komisie to jak za nie zapłace to nie mog donich wsiaść prosze pomuscie mim chłopacy :D

Poczytaj uważniej ten temat, już kilka osób pisało o podobnym problemie. Po prostu nie masz zarejestrowanej gry. Wpisz w grze w "REGISTRATION" key i login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

NIe pytaj o key i login na forum :D. Jak słome rozścielić krówkom ? Musze mieć pracownika czy coś?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

jeśli to było pytanie to krowy zjedzą bele i kostki w całości i nie musisz rozścielać


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel5314    1

witam wszystkich i prosze o pomoc! z tego co piszecie bardzo podoba mi sie ta gra tyle, że am problem z jej instalacją :) . kiedy właczam instalatora wszystko jest ok do momentu kiedy wyskakuje pierwsze okienko z napisem NEXT . Po kilkakrotnym kliknięciu i odczekaniu dłuzszego czasu nic sie nie dzieje :( . Ta gra naprawde mi sie podoba POMOCY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

...heh

Poczytaj ten temat od początku. Już kilka osób pytało o to. Wystarczyło przeczytać poprzednią stronę, a znalazłbyś odowiedź...heh.

Czytajcie temat od początku Mozna dużo się dowiedzieć!

Więc jeszcze raz odpowiadam, że musisz wpisać key i login

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ile u was się ładuje simtractor bo u mnie ok 2 min


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

No u mnie coś ok. 2-3 minut. Zależy ile mam kupionych maszyn, jakość skinów (im więcej zajmują tym wolniej) czy dana maszyna wczytuje się pierwszy raz. Wogóle ST3.66f wczytuje się wolniej niż poprzednie wersje, tzn. 3.66 (c,d,e), 3.58, 3.54 czy 3.12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj