Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Lukasz16    0

krzysiek16m zagadaj do mnie na gg (mam numer w profilu). Dodatkowe maszyny możesz pobrać z tej strony . Po zainstalowaniu kup je i możesz jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

moje gg to 9879063 :blink:


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
krzysiek16m zagadaj do mnie na gg (mam numer w profilu). Dodatkowe maszyny możesz pobrać z tej strony . Po zainstalowaniu kup je i możesz jechać.

Które maszyny pobrać bo pobrałem chyba te do wersji 3.58, bo do 3.66 pisze tylko cougar tam jest więcej maszyn?? :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

pobierz i to i to powinny obie chodzić a jak nie to napisz do mnje na gg pod nr 8319344

 

 

 

 

Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
pobierz i to i to powinny obie chodzić a jak nie to napisz do mnje na gg pod nr 8319344

Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Ten claas to niewiadomo w jakim formacie? :blink: pobrałem to pierwsze i zainstalowałem ale co to 'zainstaluj znaczy w folderze głównym"? :D

Po zainstalowaniu dodatku wszedłem w biznes kupuj sprzedaj no i jak wybrać dodatkowe maszyny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Zainstaluj w folderze główny czyli w głównym folderze gry, np. jeśli ST masz na C\Program Files\Simtractor 3.5 to w folderze Simtractor 3.5. Ten dodatek sam powinien ci sie zainstalować w odpowiednim miejscu. Dodatkowe maszyny możesz jechać jeśli je kupisz (BuY), następnie wchodzisz do parku maszyn i powinnes móc je wybrać i nimi jechać. Po zainstalowaniu tego dodatku jechać możesz, gdy kupisz,ale wybrać zawsze! :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

zależy co pobierzesz czy skin czy nowe maszyny

napisz do mnie na gg to ci wytłumacze nr masz podany wyżej

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Dzięki pronar15 jakoś sam doszedłem a na gg to pogadamy w dopiero piątek

 

mam kilka pytań co do gry. :lol:

1. Jak nasypać ziarno do siewnika?

2. Jak obracać kabinę w Xerionie?

3. Czy trawa odrasta czy trzeba ją siać?

4. Jak wysypywać zboże do silosu?

5. Jak nasypać trawę do siewnika?

6. Czy można jechać ciągnikiem, przy kosiarce żeby ona mi sypała, czy trzeba przez internet?

 

Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

Ad1

Musisz podjechać pod silos (o ile coś w nim masz) i wciskasz [ powinien ci sie wyświetlić kalkulator obsiewu a jak nie to musisz dłużej przytrzymać <tylde>

Ad2

Kabine w xerionie obraca się =

ad3

Trawa po pewnym czasie sama odrośnie ewentualnie możesz nawieść ją gnojowicą

Ad5

Żeby trawe nasypać do siewnika musisz podjechać pod worki które leżą pod wiatą i wcisnąć ten sam przycisk co do napełniania zbożem czyli [

Ad4

Żeby wsypać zboże do silosu musisz podjechać przyczepą pod silos i wcisnąć przycisk kiprowania czyli 0

W przypadku gdy sypiesz zboże do tira to tu masz klawiszologie

 

F9 â ciężarówka na pole

F10 â ciężarówka do kombajnu

F11 â ciężarówka do silosu na farmie

F12 â ciężarówka do silosu w mieście

Ad6

Jeśli chodzi ci o sieczkarnie do kukurydzy to możesz do niej zaczepić przyczepe A niestety żeby ciągnik jechał obok maszyny to trzeba grać we dwóch w sieci ale o tego trzeba posiadać wersje 3.12

 

 

 

 

To moja praca

 

Pozdrawaiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Mam problem z zapisem gry :angry: mam zapisane gospodarstwo 1,2,3 i tak do 9 :angry: i naciskam zapisz idą kropki daję long game i nie ma tego zapisu :angry: wiecie co jest grane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

może musisz dłużej zaczekać

aż sie zapisze

nie wiem dokładnie spróbuj tak a jak nie to napisz do mnie na gg

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
może musisz dłużej zaczekać

aż sie zapisze

nie wiem dokładnie spróbuj tak a jak nie to napisz do mnie na gg

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Idą mi kropki do połowy i nagle znikają , :angry: no i nie wiem o co chodzi jestem wkużony bo miałem trochę już zrobione, a tu lipa :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

właśnie nie wiem dokładnie co to może być

Może przesadziłeś ze skinami i tak czasem bywa

Jak ja pościągałem chyba z 5 skinów przyczepy samozbierającej to jak ją kupie to nie moge zapisać dlatego sprzedałem ją a trawe robie w kostki

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

z kąd ściągnąć pełne lub częściowe spolszczenie do ST

 

spolszczenie możesz pobrać tutaj

 

http://www.simtractor.pl/viewtopic.php?t=1...f1f92418b324633

 

wystarczy tylko skopiować link na pasek adresu i dalej chyba bedziesz wiedział

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
Idą mi kropki do połowy i nagle znikają (...)

Mam pytanie: Nie masz w grze żadnej maszyn bez skina, tzn. jest biala? Wyskakiwały ci błędy podczas grania? Możesz nie miec pliku od jakiejś dodatkowej maszyny (mogłeś źle skopiować). Może to jest powodem. Jeśli nic nie pomoże to skopiuj savy kliknij i zainstaluj jeszcze raz gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
Mam pytanie: Nie masz w grze żadnej maszyn bez skina, tzn. jest biala? Wyskakiwały ci błędy podczas grania? Możesz nie miec pliku od jakiejś dodatkowej maszyny (mogłeś źle skopiować). Może to jest powodem. Jeśli nic nie pomoże to skopiuj savy kliknij i zainstaluj jeszcze raz gre.

Mam maszyny podstawowe i skiny, nie wyskakiwały mi błędy podczas grania. Przedtem normalnie się zapisywało nawet po pobraniu dodatkowych maszyn i jak zapiałem 9 raz to od tej pory już nie mogę. :angry: ;)

I chyba myślę że przesadziłem ze skinami bo mam ich 6 czyli może być to, co powiedział Pronar15. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

To w takim razie sprzedaj maszyne z którą przesadziłeś ze skinami io powinno być dobrze

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

 

UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Już od 28 maja rusza nowe forum(moje) na temat gry simtractor zapraszam wszystkich do rejestrowania się na nim i prosze tam poruszać tematy gry

 

http://simtractors.ok1.pl/index.php

Tutaj prosze sie rejetrować ale gdzies tak po niedzieli

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad10    0

co mam robic kupuje JD 7020 z pługiem i pisze pres in you machinery co to znaczy i co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Nie masz już kupionej tej maszyny? Sparwdź czy w "Parku maszyn" nie jest podświetlona. Tak poza tym to 7920.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad10    0
Nie masz już kupionej tej maszyny? Sparwdź czy w "Parku maszyn" nie jest podświetlona. Tak poza tym to 7920.

niemam kupionej.7920 bo ściągnełem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj