Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Lukasz16    0

Mi też się roche bardziej podoba. W prawym dolnym rogu jednego z screenów widać nawet coś jakby "nowe" miasto doszło... niema nawet jeszcze skinów narzuconych :lol: . Ciekawe czy twórcy gry postarają się o cos więcej niż tylko skiny zmienione. Dla mnie to w nowej wersji mogłyby być wszystkie dodatki dorzucone bo tak to różnie bywa ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
ale ja tu nie podaje keya tylko mówie że jak ktoś chce to służę keyem a to niczego nie ukazuje

widze co tu się dzieje połowa tego tematu to pytania o key

więc postanowiłem podzielić się tymi keyami z innymi

i nie widze w tym nic złego

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Czy Tobie trzeba tlumaczyć dwa razy??

Oferujesz cos co jest nielegalne i moze narazic serwis af na ciąganie po sądach a tego raczej nikt nie chce.

 

a co szkodzi że ja oferuje jak zresztą jak sam mówiłeś nic nie ukazuje nie rozumiem tego

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

jak będziesz sprzedawal dragi pod szkolą to tez niby nie szkodzi??

przecież nikomu nie dajesz za free i nie nakazujesz ich brać.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

posiadam gre simtractor 3.66f a nie widze ani jednej roznicy :lol: jak cos wiecie to powiedzcie ;)

 

 

pozdrawiam ursusc385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
posiadam gre simtractor 3.66f a nie widze ani jednej roznicy :lol: jak cos wiecie to powiedzcie ;)

pozdrawiam ursusc385

Ursusc385 w wersji 3.66f z tego co czytałem to jest mniej błędów. Też miałem tą wersje- chiałem sprawdzić czy różni się czymś od pozostałych. Na pierwszy rzut oka nie widać zmian: plansza identyczna jak w innych wersjach (poza 3.12 i starszymi jeśli są ;) ), maszyny są te same, textury też. Moim zdaniem to lepiej było poczekać chwile i dać jedną naprawde lepszą wersje, a nie 3.66, 3.66D, 3.66E i 3.65F. Mogłaby powstać jedna wersja, ale z wszyskimi poprawkami z tych wersji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

pełno tych wersji a każda taka sama, i do tego do kazdej trzeba key :lol:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Nie wszystkie są takie same. :lol: Czasami gołym okiem nie widać różnicy.... ;) Niestety do każdej wersji potrzebny jest key, dlatego lepiej, moim zdaniem, zrobić jedną wersje, a z wszystkimi poprawkami. Z drugiej strony trzeba sie cieszyć, że Simtrator się zmienia na dobre. Co to by było jakby została tylko wersja 3.12....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad10    0

gdzie w necie mozna kupic SimTractor.bo niewiem a keya nikt nie chce podać :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

Zadaj pytanie o key'a to od ostrzeżenia po bana z miejsca dostaniesz.

Z key'ami idzie robić burdel w innym miejscu.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
gdzie w necie mozna kupic SimTractor.bo niewiem a keya nikt nie chce podać :lol:

Konrad10 wejdż na www.simtractor.com. Na tej stronie możesz kupić wersje demonstracyjną i key i login do niej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zubron2048    1

Mam problem z instalacją Simtractor. Po włączeniu instalatora wszystko się uruchamia, potem biorę pierwszy raz NEXT i wszystko się zawiesza. Co robić? Może jest napisane, ale nie mogę znaleźć. Pomocy.


Ursus 2812+Case 845 XL plus+MF 3065=zgrana ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102
Konrad10 wejdż na www.simtractor.com. Na tej stronie możesz kupić wersje demonstracyjną i key i login do niej. :D

Możesz kupić za niezłą sumkę :D A może mi ktoś podać link do strony z której można pobrać Simtractor 3.5 :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Krzysiek16m poczytaj ten temat od początku to na pewno znajdziesz odpowiedż. Poszukaj też na www.simtractor.pl tam jest temat i masz linki do stron, z których mozna pobrać różne wersje Simtractora'a oraz witaminki :blink: Zubron2048 przy instalacji poczekaj troche lub spróbuj jeszcze raz zainstalować. Może masz jakąś wersje z błędami jeśli nic nie poskutkuje to najlepiej pobierz jeszcze raz ST. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zubron2048    1

Próbowałem juz sciągać różne wersje ST i we wszystkich się to samo dzieje. Jednak musze spróbować sprawdzonego sposobu reinstalacji systemu.


Ursus 2812+Case 845 XL plus+MF 3065=zgrana ekipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad10    0

jak sie leje wode do zbiornika opryskiwacza i jak wlaczyc opryskiwanie

 

 

 

Powód Edycji: łamanie regulaminu, edytowane przezNikita_Bennet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
jak sie leje wode do zbiornika opryskiwacza i jak wlaczyc opryskiwanie

 

 

OPRYSKIWACZ SAMOJEZDNY [Delvano sprayer]:

] – włączanie/wyłączanie silnika

strzałka w górę – jazda na wprost

strzałka w lewo – jazda w lewo

strzałka w prawo – jazda w prawo

strzałka w dół – hamulec/cofanie

1 – otwarcie przepływu w lancy prawej

2 – otwarcie przepływu w lancy lewej

3 – rozkładanie ramion opryskiwacza

4 – składanie ramion opryskiwacza

5 – rozkładanie lanc

6 – składanie lanc

7 – pobór oprysku (po podjechaniu do beczki i włączeniu pompy)

0 – włączanie/wyłączanie pompy

- – włączanie/wyłączanie świateł

Page Up – zwiększanie obrotów silnika

Page Down – zmniejszanie obrotów silnika

> – bieg w górę

? – bieg w dół

\ – opuszczanie ramion opryskiwacza

‘ – podnoszenie ramion opryskiwacza

 

 

nie wiem czy o to ci chodziło ale chyba tak :blink:

na przyszłość polecam tą stronę

 

http://www.simtractor.pl/viewtopic.php?t=109 ---- Klawiszologia Simtractor :D


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

Może to pytanie już padło pare razy, ale jeszcze nikt na to nie odpowiedział: Skąd ściągnąc grę ST 3.58 i jeżeli ktoś wie to niech poda konkretny link do pliku a nie do jakiegoś forum. Miałem 3.55 ale po pewnym czasie mi się zepsuło i nie chciało się załączyć. I jeszcze podobno można grać przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

3,58 można ściągnąć mułem


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
3,58 można ściągnąć mułem

andrzej. ST juz idzie przez Torrent :blink:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

couguarem nie da sie jeździc

ja też mam i nie chce jechać, a szkoda bo na pewno dużo szybciej poszłoby kosić couguarem niż Xerionem

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumun19    9
couguarem nie da sie jeź dzic

ja też mam i nie chce jechać, a szkoda bo na pewno dużo szybciej poszłoby kosić couguarem niż Xerionem

Witam:)

Cougarem da sie jezdzic, ale tylko w wersji 3,66 pełnej:)

Pozdrawiam Rumun19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek16m    102

Wpisałem kod i login do wersji 3.66c no i wyskoczyło mi ,,ful version"(czyli chyba pełna wersja) no i się teraz pytam gdzie jest jakiś traktor :blink: bo mogę jeździć tylko kombajnem :D proszę o szybką odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Bierzesz biznes i zakup/sprzedasz maszyn i wybierasz maszynę i bierzesz kup i gotowe :blink:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj