Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Jeżeli chodzi o kody to uważam że są i powinny być używane ale tylko w takiej sytuacji kiedy np: głowimy się nad jakąś misją aż w końcu tracimy cierpliwość wtedy można użyć kodu i mieć trudną misje za sobą ale przejść całą grę z kodami co to za przyjemność ;) .


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Było to już wałkowane 100 razy... ciężko spojrzeć na inne strony tematu?

A wiesz ile poradników jest na googlach? Masakra tak dużo...


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil91    0

A wie ktos moze czy sa jakies mody do ST v4?? Chodzi mi o maszyny i przyczepy bo ciagniki to wiem ze sa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bugi    0

Posiada ktoś z Was dźwięk jakiegoś ciągnika? Np. fendta, zetora czy ursusa. Najlepiej by było żeby to było przy odpalaniu i praca na wolnych obrotach, oczywiście chciałbym żeby dźwięk był jak najlepszej jakości ;]

Jeśli ktoś ma to bardzo bym prosił ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stalpin8145    1

posiada ktoś login i key do simtractor v4

 

Ostrzeżenie za login i key do gry, na forum jest to zabronione!!

Edytowano przez robertbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

chlopaki gdzie sie sprzedaje zboze ?? i jeszcze jak kombajnuje i chce ciezarowke na pole to nic nie przyjezdza co trzeba zrobic help!! a slome tez mozna sprzedac


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Zboże jedziesz sprzedać do miasta pierw wjezdzasz na wage a później podjeżdzasz po silosy i sypiesz. Musisz wsiąśc do kombajnu zapalić i podpiąć heder i możesz ruszać w pole. Cięzarówke na pole to chyba musisz nacisnąć F9 albo F10 i poczekać chwile zanim przyjedzie.Słome można sprasować i zawieść na podwórko i krowom dawać a one robią z tego obornik i mozesz rozwalać na pole.Słomy nie można sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

aha spoko dzieki ale bylem w miescie i nic nie widzialem,kurde a reszte wiem wszystko tylko ze zbozem mam problem...


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Jak wyjeżdżasz z farmy to skręć w lewo, miniesz tego "dealera" maszyn później jeszcze kawałek dalej i będziesz widział duże silosy tam podjeżdżasz i sprzedajesz :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Niee w lewo. Jestem w 90% pewien


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

w 3.xx to w prawo a w v4 to w lewo


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

spoko dzieki w lewo trzeba :D tylko mam jeszcze jeden problem bo gdzie mam podjechac rozrzutnikiem zeby obornik naladowac gdzie jest ta tasma bo nawalilem slomy a teraz jak to zabrac


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

skup juz mam sciagnolem nawet nowe maszyny ale nie wiem jak naladowac obornik i kompocik :D :D :D


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simtractor    0

Mam pytanie.. mam simtractor v4 i mam kilka pytan skąd wziasc kukurydze do zasiania skad wziasc buraki? a jak sa w tych workach to jak te worki wygladaja ? Co robic z bydłem? Co robic ze skoszoną trawą? bardzo prosze o odpowiedz na forum lub na gg wszystko sprawdze czy nic niepszysżło. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim12    2

Jak dojechać do wagi??

Niech ktoś da jakieś screeny do dojazdu lub prześle mi filmik na GG Plis !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

W jakiej wersji? Bo jeśli w ST v4 to:

Jak wyjeżdżasz z farmy wystarczy skręcić w lewo aż zobaczysz duże siolsy tam jest waga i można sprzedać zboże. No chyba że o coś innego Ci chodzi.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorekursus    6
dodali między innymi:sieczkarnie samojezdną,ładowacz teleskopowy,talerzówke itd polecam!!!

było zaorane jak ja wczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Zacznijmy od tego czy masz pełną wersje?


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Witam wszytskich.mam pare pytan bo obecnie sciagam simtractor v4.

1.wiem ze w st 3.6 tylko sie pryskalo a w v4 jest rozsiewacz nawozu i stad moje pytanie czy trzeba tylko pryskac lub tylko sypac nawoz lub to i to...(wiem ze w 3.6 wplyw na plon mialy tylko opryski no nawozu nie bylo)

2.jak sie ma sprawa bydla....wiem ze jest tam woz paszowy do ktorego daje sie baloty aler rowniez wiem ze sprzedaje sie tam mleko-ponoc....czy krowy sie same doja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor1992    0

Co się robi ze zebrana trawą lub kukurydza na kiszonkę w wersji 3.66, przy zwożeniu zrzucałem ją w silosie ale co z nią teraz robić?


Zetor siła i tradycja na polskiej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj