Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

tumek19    5

Na końcu silosu jest ogrodzenie i takie zadaszenie... Tam wywalasz kiszonkę a bydło samo przychodzi i zjada ją... będziesz ko widziec po przybywającym oborniku.. i ilości sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha bo od kogoś się tu dowiedziałem żeby wywalać do silosu... Tam pod tym zadaszeniem nakładłem też bel sianokiszonki... Właśnie a krowy w korytach oprócz bel które im kładę mają jeszcze jakąś paszę - nie wiem co to jest czy jakaś mieszanka czy zmielone zboże... Jeżeli to zboże to nie wysprzedawać całego zboża do miasta żeby krowom do jedzenia coś zostawić??


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Prawdopodobnie dostają śrut... Do ubywa zboża... Nie przyglądałem sie dokładnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja się wczoraj przyjrzałem i jak mi skoczyła liczba krów to i się zmniejszyła zboża... Sprzedałem większość to teraz poczekam na mniejszą cenę i dopiero kupię...


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Podjeżdżasz przyczepą pod wyjście od obory, wyłączasz ciągnik, wysiadasz ludkiem, idziesz do obory i je wganiasz. A jedziesz z nimi do miasta tam grzie sie sprzedaje zborze. A najlepiej wejdź na www.simtractor.pl Tam sie wszystkiego dowiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Ja swoje wyprowadziłem na pastwisko. I teraz nie chcą wejść z powrotem na przyczepę ;) .

I jeszcze jedno. Jak chodzą po pastwisku to liczba krów wzrosła mi do 4000. Zapisałem grę, wczytuje i jest ich 2700. Liczba znowu wzrasta i po zapisaniu znowu jest 2700. ktoś wie dlaczego? Wersja V4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Ponieważ w ustawieniach jest opcja limit krów... I tam wpisujesz do ilu sztuk możesz dojśc... Tak ja najczęsciej robiłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14
Ponieważ w ustawieniach jest opcja limit krów... I tam wpisujesz do ilu sztuk możesz dojśc... Tak ja najczęsciej robiłem..

gdzie sie to przestawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

w opcjach gry niepamiętam dokładnie jak to się nazywało ale w czasie gry trzymasz esc potem biznes i tam gdzieś się to ustawia ;) A co do spolszczonka to wydaje mi się że to od 3,66 załapie


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

a skad sciągnąć jakieś inne maszyny??? ja w 3.6 mam same JD i jednego NH tylko dwie przyczepki. nie ma rozsiewacza i jest tylko jeden pług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Limit krów możesz zmienic w dziale ustawienia... Tam pisze limit krów. Poszukaj. Krzychu wejdź na www.simtractor.pl tam jest wszystko co ciebie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot02    0

Jaki siewnik najlepszy do zboża bez orki i mam pobrac skina czy moda i gdzie go puzniej zainstalowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Mógłby ktos podac ss gdzie to sie ustawia bo nie wiem ;) I mam jeszcze jeden problemik . zrobilem reinstal skopiowalem folder SaV i potem wkleiłem i gra nie widzi zadnych zapisanych savów :D prosze o pomoc .......


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

trzeba mieć zainstalowane ST na kompie??? bo ja mam. tylko sam grasz czy ktos jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik5006    0

ja mam na pyłycie i gram z płyty ale to chyba różnicy nie ma i tam na 1 serv moge max 3 osoby wejsc czyli ja ty i ktos jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

bys mi musiał wszystko opisać na PW. ja byłbym chetny i moze kogoś bym namówił ;) ale napisz mi ja się zappisuje gre i wszystko od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

jakby ktos mogl niech ktos poda link do jakiegos madrego spolszczenia tylko za darmo bo jak mam wysylac jakiegos sms za kod aktywujacy to dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj