Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Piotruniu25    3160

1.Najlepiej stależuj.

2.Trawa.

3.To jest ugor do uprawy.

4.Trzeba skosić trawe zgrabić zbelować i zwieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

To wie ktos moze czy bedzie jeszcze simtractor.pl ? a moze macie jakas inna stronke ? bo wszystkie fora co znalazlem to nic niema a 2 fajne usuniete ;)

 

 

A i jeszcze mam pytania . Czy kazdym siewnikiem mozna siac wszystko ? gdzie jest kukurydza i buraki i oprysk bo nie moge znalesc ;)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pppppp94    0

oprysk jest tam koło silosu takie białe kwadrątowe pódło jesli ci chodzi o wersjie 3.66 ! podjezdzasz włączasz pompe i potem naciszka "7"

 

A ja mam inne pytanko co mam zrobić aby podpiąć pługi takie duze co są do NhT4 bo są do połowy w zemi i zaczepu nie widać, i nie moge podpiąć do tego traktora (NHT4) Z góry thx za odp i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pppppp94    0

a jak mam ją wziąsć na podwórku jak ona jest koło tego 2 hangaru co jak sie wyjerzdza z farmy to w lewo a jak ustawie pozycje startową to sie sam traktor ustawia bez pługów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Mam kilka pytań co do Sim Tractor 3.66

 

1. Czy na każde pole przed zasianiem trzeba wywieźć gnój żeby coś urosło (bo jak od razu zasiałem to i bez nawozu urosło)

2. Czy na tym polu koło parkingu co rosła trawa trzeba coś zasiać czy poczekać żeby znowu urosła trawaw i za jakiś czas skosić?

3. Czy da się sterować dwoma maszynami na raz (np. podczas koszenia kukurydzy sieczkarnią i traktorem z przyczepą albo swoją ciężarówką a nie tą

samojezdną ciężarówką Renault)??

 

Pozdrawiam :)


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

1. nie trzeba , ale jak wywieziesz to jest wiekszy plon.

2. jak cos skosisz to juz nic nie wyrosnie oprocz chwastow . wiec musisz uprawić i zasiać co chcesz :)

3.Nie można dwoma maszynami sterowac chyba ze grasz przez neta to ktos inny steruje :)


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @klama... :) A właśnie na tym polu koło parkingu to już raczej żadnej mieszanki trawy nie zasieję tylko zboże? I jak zasieję tą pszenicę to mogę ją skosić Cougarem w momencie gdy będzie zielona tak jak się robi kiszonkę?


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

wiecie moze skad wzias siewnik VENTA to jest case CVX z siewnikiem jak cos to podajcie link na moje gadu 2569313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14
Dzięki @klama... :( A właśnie na tym polu koło parkingu to już raczej żadnej mieszanki trawy nie zasieję tylko zboże? I jak zasieję tą pszenicę to mogę ją skosić Cougarem w momencie gdy będzie zielona tak jak się robi kiszonkę?

nie wtedy kiedy bedzie zielona tylko normalnie jak dojrzeje(bedzie zolta) wtedy mozesz sa skosic na kiszonke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Martinez -A tą kiszonkę to wywalać tam do silosu czy na tą betonową płytę zaraz obok pola?


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Nie można.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak wysypuję kiszonkę do silosu to zwiększa mi się liczba na wyświetlaczu (Tab) a kiszonka zostaje dalej? Co to z tym robić?? Ostatnio zniknęło mi to dopiero jak wyłączyłem i włączyłem grę... ;)


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Ale co ci sie zwiększa?? Co do znikania to już tak jest skonstruowana ta gra... Zanim zjedzą tą kiszonkę to troche minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwiększa mi się ilość tej kiszonki w silosie tak jakby ona do niego wpadała... To nie wiem wywalać to za oborę? Bo nie powiem trochę miejsce zagraca na wjeździe do silosu... ;)


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj