Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Pronar15    0

Ale mi chodzi o ST 3.58 a na tych stronach co tu są podane nie ma tej wersji wiec może ktos zna strone z której można ściągnąc tą wersje prosze pisac na forum lub na gg pod nr 8319344 byłbym wdziączny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

pronar jesli masz u Torrenta to ci mogę napisac skąd,ale jezeli nie masz to nie wiem skąd bo ja wlasnie sciagałem tym sposobem. :rolleyes:

a oto zrzuty z mojego Simtractor'a:

dodam jeszcze trochę wiecej ale narazie mi sie nie chce cykać fot..hehe :(:(:(

post-1363-1173806476_thumb.jpg

post-1363-1173806491_thumb.jpg

post-1363-1173806536_thumb.jpg


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Mam problem z ST. Do gier mnie nigdy zbytnio nie ciągło ale ST mi sie spodobało i sobie pobrałem wersje demo i mi nie chciała chodzic. Pózniej dostałem pełną wersje i tez mi nie chce chodzic. Może wiecie co moze byc powodem tego ze ta gra nie chce mi chodzic?? Może brak jakiegos sterownika??


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Wogóle mi sie nie chce włączyc. Jak ją włączam to pokazuje mi sie napis Simtractor i po chwili wszystko znika.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

moze masz za słabego kompa :rolleyes: u mnie jest wszystko ok ale zboze mam kwadratowe..hehe :(

dodam niedługo zdjecia z ST to zobaczycie.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Mam pytanie:

Czy zdjęcia z Simtractor'a można na Agrofoto umieścić. Jeśli tak to napiszcie gdzie. :(:( :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

lukasz ty robisz bele w simtractor?? jezeli tak to jak zwozisz z pola to ile maksymalnie łądujesz w zwyż?? ja wczoraj chyba pobiłem swój rekord bo zawiozłem wszystkie na raz z tego pola najwiekszego ze zbożem. miałem 4 warstwy w zwyż i 2 rzedy na długość, ładowałem teleskopową :( mam zrobione zdjecia ale nie wiem kiedy dodam, jezeli bedzie mozna to do galerii tak jak mówiłeś lukasz ale raczej chyba nie bedzie mozna.. :(:) :rolleyes:

a oto zdjecia z ST z nocnego walczenia z talerzówką:) dajecie poprzedni lub nastepny zeby zobaczyc inne są tylko 3 narazie)

http://zetor5340.wrzuta.pl/obraz/jMnrPo9JNp/z_talerzowka


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

kostki to tak, ale bele to tylko superman potrafi hehe :rolleyes: :(:(

a ty zetor grasz w Simtractor? jak tak to jako masz wersje?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil691    1

czy da sie zapisac gre w czasie grania??

i czy mozna w czasie grania do menu wyjsc jak tak to jak??

 

...aha bym zapomnial 1jak sie obornik z obory wywozi

2co zrobic gdy juz zboze zmuce gdzie je mam zawiezc

3a czy krowa daje sie jesc i czy sie je doji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil691    1

no odpiszcie przeczytalem wszystko i nigdzie nie pisze to co chce wiedziec po co jest to forum w ogole jak nikt nie odpowiada na zadane pytania

plis prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

krów sie nie doji polecam z silosa idzie kiszonka do nich dajesz im bele słomy www.simtractor.pl trzymasz Esc i wchodzisz do menu i tam zapisujesz


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Właśnie apropo kiszonki mam juz chyba 3 lata w grze kiszonke w silosie i nic nie ubywa musze cos przycisnąć?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

kiszonke w silosie????


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz trawę w silosie to musisz zabrać ładowarkę teloskopową, albo ciągnik z ładowaczem i przepchać ją bardziej do tyłu tak aby krowy mogły ją sobie podjadać ;)


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Jeśli ktoś skosił zboże to należy je samemu zawieżć na przyczepie lub wezwać tira (Należ wciskać F9, aż na wyświetlaczu, który sie włącza "Tab", na dole pojawi się napis: "TRUCK RUN". Gdy zauważymy samochód na polu należy wcisnąć F10). Póżniej można je ssypać do silosów ssypem lub sprzedać w "mnieście" (Należy wjechać na wagę, aż wyświetli się waga, a następnie wysypać do ssypu tuż obok.

F11- tir jedzie wysypać zborze do silosów w farmi.

F12- tir jedzie sprzedać zboże w mnieście.

Aby opróżnić zbiornik z obornikiem należy:

1. Przypisać w klawiszologi inny przycisk tej czynności, np. "o".

2. Podjechać rozrzutnikiem lub gnojowozem pod rurę wystającą pod dachem obory.

3. Nacisnąć klawisz, który przypisaliśmy tej czynności.

Ilość obornika jest wyświetlana w nawiasie obok liczby krów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinexmm    0

Może mi ktoś powiedzieć skąd mogę wytrzasnąć tą gierkę? Przed chwilą grałem w demo i bardzo mi się ta gra spodobała. Nie wiem czy można ją ściągnąć czy kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ostatnio zrobił sie wielki smietnik w kategori gry wszystko za sprawą gry simtractor chodzi o to ze prawie kazdy zakłada temat dotyczacy tej gry bo ma jakis problem albo chce sie cos dowiedziec itp. Postanowiłem wiec podpiąć ten temat i prosze wszystkie problemy itp kierowac do tego tematu pozostałe tematy dotyczące tej gry zostana usunięte i jak ktos załozy temat o ST to tez napewno temat zostanie skasowany.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

skad moze sciagnac simtractor version 3.58??

prosze o linki ;)


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

nie wiem czy wiecie ale na www.simtractor.net jest juz dostepny case jvx 175 i siewnik kuhn. bardzo fajnie sie tym gra


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
nie wiem czy wiecie ale na www.simtractor.net jest juz dostepny case jvx 175 i siewnik kuhn. bardzo fajnie sie tym gra

"silver95" ja już pobrałem ten dodatek. Nareszcie można będzie zasiać zboże innym siewnikiem. Dla mnie sianie wielkim, przegubowym ciągnikiem JD 9400 z agregatem uprawno-siewnym jest nudne. Ciągnik ten nie należy do najbardziej "skrętnych" w ST, a agregat jest dość długi, więc sianie na mniejszych polach nie było zbyt przyjemne. Nowy ciągnik z innym siewnikiem napewno poprawi grywalność gry.

Jak obliczyłem na www.simtractor.net można pobrać już 11 maszyn, które dochodzą do "parku maszyn" (2x Claas Lexion 570, 2x JD 7920, 2x sieczkarnia JD, Case Mx285, NHTG with Claas Disco mower, NHTG with dual Claas Disco mowers (MF skin), NHTG with dual Claas Disco mowers and Kuhn power harrow NHTM skin, New Holland Tm190 with Pottinger Jumbo, NHTG+Plough, Fendt 926, Lexion 570 z przystawką do kukurydzy, Case cvx170+Kuhn venta

Pozdrawiam!!!

P.S

Zdjęcie Case CVX z siewnikiem Venta:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

Jeśloi ktoś chce to jestem w posiadaniu linków do gier i keyów do simtractor do wersji(3.54,3.58)(3.59)(3.12) oraz pracuje nad keyem do 3.66 wszystkich zaiteresowanych prosze o pisanie na gg po numer 8319344

 

 

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj