Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

mtz_820    0

jakie 70zl? z przelewem wychodzi ok 180zl:P


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Widzę, że następny chce urlop. ;)

 

LUDZIE!!! Keya do v4 "w obiegu" jeszcze nie ma i pewnie długo nie będzie. I nie liczcie, że jak nawet ktoś kupił to jest dobrym wujkiem i da każdemu prezent za ponad 70zł. :) Dajcie sobie spokój i spokojnie popykajcie w 3.66f. Ja sobie już dałam. :)

 

Już dostał... :)

 

Nie wolno pytać o key i login...!!!

 

Kolejny raz to powtarzamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

na nie ktorych fotkach widzialem ze jak zboze dojrzeje to ma kolor intensywny zolty(taki), a umnie zboze jak dojrzeje ma kolor(tzn. prawie taki). jaka jest tego przyczyna? czy to jest inne zboze? jak tak to skad je wziasc? i jeszcze jedno pytanie. czy pod przyciskiem "9" w Claasie Lexionie to jest ten laser co sam utrzymuje kombajn w jednej lini?

 

a tak poza tym, ktora wersja jest njlepsza 3.66, 3.58 czy v4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że V4 jest lepsza, przynajmniej na pierwszy rzut oka, bo mało kto z nas w nią grał. Co do zboża, jeśli ma kolor zielony tzn., że jeszcze jest nie dojrzałe chyba, ze masz żółte i zielone plamki to wtedy masz chwasty na polu :). Pod przyciskiem 9 w kombajnie lexion jest Laser pilot system, który za nas kieruje kombajnem. My tylko trzymamy strzałkę do przodu, a on sam się ustawia na polu ;)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja to tego nie cierpię. :) , bo jak sie kończy jedna działka to na chama skręca i tratuje hederem zboże co jest z boku. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, ma czasem te swoje jazdy. czasem też za daleko do środka zjeżdża i nie do kasza zboża po zewnętrznej stronie pola ;)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543
Co do zboża, jeśli ma kolor zielony tzn., że jeszcze jest nie dojrzałe chyba, ze masz żółte i zielone plamki to wtedy masz chwasty na polu

 

dojrzale jest na pewno bo wiem jak wyglada nie dojrzale zboze. ma kolor zielony a to zboze nie jest takie zielone tylko takie, a chwasty sa ciemniejsze no i po drugie primo to ja pryskam na chwasty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem... Może masz coś w ustawieniach źle ustawione, albo jakiś dziwny skin ściągnąłeś. Ewentualnie może to by też coś z kartą graficzną, ale nie sądzę bo wtedy byś wszystkie kolory miał zmienione ;)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

może to być wina monitora, czyli odwzorowanie barw ;)


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinio    0

mam pytani jak sie kupuje maszyny jak sciągnąs langwistan i jak zrobic zime w simtractor prosze o szybką odp ;)

post-8241-1216887909_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszyny kupujemy w menu gry. Wchodzimy w Buissnes następnie sell/buy i następnie sell/buy machine. Następnie wybieramy maszynę i klikamy na buy :)

 

Jeśli chodzi o zimę to w tej wersji ST nie można jej zrobi. Chyba, że masz v4 w co wątpię. A co do tego "langwistan" to ci niestety nie pomogę, bo nie wiem co to jest ;)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

A powiedzcie mi czenu nie moge grać przez neta ? Napiszcie mi jak dokładnie sie gra przez neta i jak juz niby coś włącze to nie moge kupić zadnej maszyny ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

z tego co wiem to trzeba wpisać numer IP swój i osoby z którą się chce grać lub podobnie i trzeba mieć key ilogin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

@henius masz zboze 3D i te zboze tak juz ma i nic na to nie poradzisz


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zimy w ST 3.6 nie można zrobić. Jeśli chodzi o grę przez neta to naprawdę trzeba mieć szczęście i cierpliwość bo ciężko w starszych wersjach jest się podłączyć do drugiej osoby. Dokładny poradnik znajdziesz chyba na simtractor.pl, ale do końca nie jestem pewny. Co do tego zboża to jak już wcześniej napisano zrób screena i daj tutaj link do niego to wyjaśni się sprawa bo z twojego tłumaczenia wychodzi, ze masz jeszcze nie dojrzałe zboże bo tylko ono jest w rządkach ;)

 

Pozdrawiam


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5
jak sie wsiada do ciagnika w st v4 bo mam problem

niech zgadnę podchodzisz do ciągnika naciskasz ] a ludzik podskakuje i spada na ziemię zgadłem ??

jak tak to nie wejdziesz bo masz demo ;)


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj