Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

pati    12

Mógłby mi ktoś napisać co to jest co w wersji 3.0 i 3.12 na środku farmy leży? Czym to usunąć, bo turem się nie da, a to okropnie mi przeszkadza przy manewrowaniu sprzętem.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszzz    0

czy mogłby mi ktos prtzeslac np. na GG simtractor w wersji starszej niz 3,6?? Prosze piszcie na 1560937. Zgory wielkie dzieki. :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

mogłby mi ktos napisac co robic po kolei zeby wpisac jakis kod do simtractor?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja sciągłem simtractor 3.5 i jak jak dusze na ikonke to pojawia sie napisc SIMTRACTOR i sie wyłącza gra. I co zrobic zeby w takim przypadku ja włączyc??


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

A z kąd ściągłeś? Spróbuj uruchomić z menu start, bo mnie w 3.12 skrót nie chodził, a ze starta sie uruchamiał.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ja sciagalem przez torrenty ale cos mi nie chca kody chodzic..mam wersje 3.5,moze ktos mi pomoze???


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić gdy zabraknie paliwa??? jak się stoi na środku pola??? jest na to jakiś sposób czy trzeba sie doczłapać do stacji???


. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

musisz sie doczłapac na CPN albo na farme gdzie zatankujesz


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29

czy w simtractor 3.54 można sprzedawać mleko????

co można robić tą przyczepą co stoi obok przyczepy na bele?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Hej. Czy w Sim Tractor można dodać inne (zewnętrzne) maszyny?

Jasne ze mozna,zarejestrowana gra (pelna wersja)bez dodatkowych maszyn to jak czlowiek bez nog :)

a ja znow mam dylemat jak wpisac jakis kod do simtractor 3.5,moze ktos pomoze??


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Nieraz samo Alt+B działało :) . Innych kodów chyba nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no wlasnie o takie mi chodzilo...na kase.a one napewno dzialaja bo jak wpisuje to nic sie nie dzieje...zero reakcji..gdzie to trzeba wpisac podczas gry czy w menu..?? :)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Działa i podczas gry i w menu. Jeśli dobrze pamiętam to zmienia stan kasy na 10 000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

ok dzieki,spróbuje i tak i tak.... :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danio    0

Siema. Dopiero zaczynam swoja przygode z sim traktorem i potrzebuje troche pomocy w grze. ale najwazniejsza jest taka: Jak zaczynam grac i jestem w kombajnie i chce wrocic do menu zeby kupic jakas "fure" to co mam nacisnac? bo przelecialem cala klawiature i nic :/. Moje GG: 8948648 niech pisza osobymile i uprzejme ktore moga mi pomóc w poczatkach tej zajefajnej gry :) moze kiedys zagramy online? :) Czekam na odp. i na sygnal na GG 8948648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Na forum już jest odpowiedz na to pytanie. Jak by wszyscy najpierw czytali i dopiero pytali było by o wiele łatwiej o porządek na forum.

Żeby wrócić do meny trzeba dłużej przytrzymać Esc-ejp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danio    0

Ej a mozesz do mnie na gg napisac bo mam jeszcze pare pytan? GG: 8948648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

po co tutaj zadajesz pytania?? jest przeciez oddzielne forum simtractor..ja pisalem pytanie z tymi kodami bo chcialem sie upewnic czy tylko jest ten kod na kase i nic wiecej teraz juz wiem i wszystko chodzi i jest ok :):)

 

masz tu link do pelnej klawiszologi SimTractor http://www.simtractor.pl/viewtopic.php?t=109


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartizi00m    0

hej podajcie mi stronke z simtractor 3.58 key i login ale na gg 8883578 plz. z gory dzieki i przepraszam ze to tu pisze ale to bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

siema podajcie mi strone do pobrania sim tractor 3.58 lub 3.59 i prosze o napisanie na gg pod nr 8319344 osoby które są obcykane w tej grze bo mam wiele pytan

 

 

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

na samym początku tematu drugi czy trzeci post masz linka do strony z której moża pobrać... :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj