Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

rolnik2222    0
siemka !!!

Mam kilka pytań w związku z grą simtractor

1.Czy te dodadkowe maszyny sa do wersji demo????

2.jak mozna sterowac kilkoma maszynami jednoczesnie np.sieczkarnia do kukurydzy i traktorem z przyczepa zeby ktos jechal sieczkarnia a ja traktorem????

3.jak zadawac krowom siano i slome????

4.z kad mozna wziasc obornik i oprysk???????

5.co zrobic ze zbozem jak mam na przyczepie?????????

Przydal by mi sie jakis maly kod na kase zebym mogl kupic wszystkie maszyny:)

 

 

prosze o szybka odpowiedz plxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1.Nie wiem.

2.Grasz w multiplayer przez neta.

3.Sam nie wiem :(

4.Niestety nie wiem. :angry:

5.Wsypać do silosu.

Z tym kodem to nie wiem,ale czytałem,że gdzieś można zmienić cenę maszyny,żeby nawet kosztowała 1$.

 

tylko ze ja nie mam a nie jednej. i co teraz ? da sie cos zrobic ? :(

Zacznij grać od początku. ;)

 

jak się wchodzi do maszyn

Klawiszem "]".

 

Czy mógłby ktoś mi powiedzieć gdzie można znaleść loging i hasło do sim tractor

Przytrzymaj długo klawisz"esc" a jak chcesz wyjść z maszyny to krótko.

 

Klawiszem "home",a odczepiasz"end". :(

 

 

Chłopie jeszcze jeden taki numer z postami i inaczej będziemy gadać @quercus


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5
Klawiszem "home",a odczepiasz"end". ;)

 

 

a chcesz bana za pisanie posta pod postem?? Jest opcja EDIT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Ktoś się pytał o kod na kase do 3.66 ?

 

Proszę: CTRL+ALT+B ;)


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Mi działa ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Mi chodzi bez problemu ;) Tylko co to za gra że aby kosić można :f


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0

mam taki problem w ST w 3,66e ze gdy gram to czasami mi sie ona zacina i to czasami na dlugo. czym to jest zwizane ? moze musze noweszego directx zaistalowac ? :) mam wersje 9 zainstalowana B) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

To kup lepszy komputer :) A co ma directx do szybkości??

 

Nie cytujemy poprzedniego posta. @quercus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Ostatnio zainstalowalem simtractor v4 spoko giera duzo lepsza od innych wersji tylko ze podobnie jak wszyscy nie mam key i loginu tak to sobie moge tylko autkiem pojezdzic wiec troche bieda aha i tak na pierwszy rzut oka to wydaje mi sie ze jest wiecej pola jezeli ktos sie ze ze mna zgadza niech pisze.

 

Zna ktos stronke gdzie bym mogl sobie sciagnac skiny i nowe maszyny do simtractor v4 prosze o szybko odpowiedz.

 

Podczepiasz Home lub Insert

 

Gra simtractor sklada sie z kilku map jezeli jedzesz i wkraczasz na nowa mape wtedy komputer ja laduje dlatego ci sie pocina a ze nie ktorym sie nie pocina to musza miec lepszego kompa ktory szybciej zladuje im nowa mape KPW??

 

Nie piszemy posta pod postem, używaj opcje edytuj...

 

Jeżeli jeszcze raz napiszesz kilka postów pod rząd, to dostaniesz %...

Edytowano przez MarcinPykuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

nowe maszyny sa na simtractor.com jest nawet siewnik do nawozu i zauwazylem ze jest chyba rzepak ale to nic pewnego jak bede pewny na 100% to napisze

 

MartineZ sie dopiero uczy obslugi forum wiec badzcie laskawi. Postaram sie mu wszystko wytlumaczyc...

POZDRO


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

Jest rzepak ale do 3.66 :) tylko że podmienia się go za kukurydzę :) czyli i tak na jedno wychodzi...


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14
nowe maszyny sa na simtractor.com jest nawet siewnik do nawozu i zauwazylem ze jest chyba rzepak ale to nic pewnego jak bede pewny na 100% to napisze

 

MartineZ sie do piero uczy obslugi forum wiec badzcie laskawi. Postaram sie mu wszystko wytlumaczyc...

POZDRO

 

tez widzialem rzepak w tym nowym st dzieki mtz 820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smolar    0

A w v4 zeby mieć rzepak to trzeba podmienić za kuku ?

Edytowano przez MarcinPykuS
Błąd...

Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinio    0

Ja mam simtractor 4.0 i jak włączam to sie nic nie pokazuje.

Błąd...

Edytowano przez MarcinPykuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli słychać dziwny dźwięk i zawiesza się komputer to potrzebujesz DirectX 9 (link do pobrania na stronie 70) w przypadku Windowsa XP, a jeżeli masz vistę to potrzebujesz DirectX 10 (link do pobrania na simtractor.com)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamileX    4

Hej a działa wam może strona simtractor.pl ?? bo mi się jakiś błąd pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

mi dziala wczoraj wieczorem byl jakis blad ale juz dziala


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Widzę, że następny chce urlop. :)

 

LUDZIE!!! Keya do v4 "w obiegu" jeszcze nie ma i pewnie długo nie będzie. I nie liczcie, że jak nawet ktoś kupił to jest dobrym wujkiem i da każdemu prezent za ponad 70zł. ;) Dajcie sobie spokój i spokojnie popykajcie w 3.66f. Ja sobie już dałam. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj