Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

pati    12

Uruchomiłam ten plik i działa. Wielkie dzięki. Heh. Już całą planszę zwiedziłam.

 

P.S. Fajna jest ta posiadłość na wyspie. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

Haha

Stając w obronie kobiet na tym forum powiem, że @Pati to dziewczyna jest a nie chłopak.

 

Pozdrawiam


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

pati :D otrzymam przebaczenie?

 

Najważniejsze, że Ci działa


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No jasne, nic się nie stało wiele osób się myli. ^_^ Najważniejsze, że ST działa. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Własnie wielu ja jak jescze nie bylem zarejestrowany to sie myliłem ale teraz juz wiem, bo to dość nie typowe kobieta w galerii i forum rolniczym, ja chcę moją koleżanke namowić ale do rzeczy. Macie jakies już jakieś wiadomości w ST4 bo ja bym sobie sciągnoł ale z moim netem to ciężko :D Z dzień będzie się ściagać nie wiem czy oplaca mi sie tyle czekac. Czy ten ST jest super ?????


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

jak na pierwsze 10minut to SimTractor v4 to żadna rewelacja, grałem kiedyś w 3.66 i podobnie wyglądała

 

Jednak jak włączam Landwirtschaft Simularor 2008 to od razu mi się lepiej robi

 

+prosta obsługa

+fajna grafika

-duże wymagania

-nie ma krów, buraków itd

 

Ale ja i tak wolę LS


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

ja w LS do piero pogram w weekend bo jutro zamawiam karte graficzna bo na tej mi nie chodzi jak wiele innych fajnych gier

 

ale ST ma duzo wiecej funkcji wiec pod tym wsgledem jest lepszy


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Wie ktos co zrobic w tym przypadku?

 

Sciagam z neta mody do LS i wklejam je np do

 

Program Files\Landwirtschafts-Simulator 2008\Landwirtschafts-Simulator 2008\data\vehicles\steerable\fendt

 

pozniej w pliku careerVehicles.xml dodaje np Claasa Xeriona czyli

 

<vehicle filename="data/vehicles/steerable/Neuer-Xerion/Xerion.xml" xPosition="184" yOffset="0.5" zPosition="188" yRotation="0"/>

 

,ale w grze i tak go nie bedzie,jak narazie mam tylko duzego Deutza i on w grze jest.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FanUrsus    0

Stwórz w data/vehicles/steerable/ folder Neuer-Xerion i wrzuć tam pliki .

A linijkę tą co masz zostaw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Juz zrobilem ten mod,ale zainstalowalem go przez taki program LS.

Dzieki za pomoc.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhaskov    2

Zrzuta na klucz do st v4 jest na jednym z forów. Nie bede go reklamowal ale wystarczy wpisac w google nazwe gry bez tej koncowki czyli v4 i forum i juz jest ;] Mysle ze nie naruszylem regulaminu :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

zrzuta na klucz (www.simtractor.pl) skończyła się dzisiaj (5.07.08) o 16 czyli lipa... może za parę dni ktoś coś zapoda


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy100    0

no to teraz tylko czekać... aż ktoś poda klucz :P


odpowiadam tylko na e-mail:: chudy100@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

sciepa sie nie skonczyla bo pieniadze ktore wplacicie pojda na utrzymanie forum a klucz dostaniecie bo my juz wyslalismy te 130zl na key...


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

@chudy tylko ile czekać co?? miesiąc? 2 miesiące? pół roku? szczerze to wątpię żeby na wakacjach był ten key :angry:


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13
@chudy tylko ile czekać co?? miesiąc? 2 miesiące? pół roku? szczerze to wątpię żeby na wakacjach był ten key :angry:

 

 

no to kup jak niechcesz czekac to tylko 38 euro


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5
no to kup jak niechcesz czekac to tylko 38 euro

no może dla ciebie "tylko" 38 euro bo u mnie pieniądze drogą nie chodzą...


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba9711    0

No pieniądze drogą nie chodza a mi i tak nie chodzi ST v4 . jak właczam gre i sie ładuje tak jak w 3.66 a wkońcu słychac jak by ktos sypał zboze i d*p* :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj