Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

juhaskov    2

No wlasnie. Niektorym LS nie chodzi. Trzeba kupic klucz albo skombinowac gdzies .... Kurcze, kasy troche szkoda. Prawie 65 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

co to ls


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhaskov    2

Za tydzien, dwa na amerykanskim serwerze bedzie klucz do st 4 tak jak do wszystkich innych wersji st. Bedzie mozna pobrac. A jak nie to na emule :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja słyszałam, że on jest tylko do visty, ale znalazłam do XP i zainstaluję i może pójdzie, bo mi nie chodzi. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Na stronie głownej jest link z tym dx 10 ja zainstalowałem i chodzi wszystko tylo keya brak:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juhaskov    2

U mnie z Direct X9 demko normalnie smiga :D ALe nie wiem. Moze i trzeba bo czasem jak sie po polu jedzie to przelatuja jakby obrazki z innych czesci planszy. Ogolnie gra wyglada niesamowicie tylko ktos moglby nas tu kluczem obdarowac :D Jest chetny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
pomocy ja hce sie dowiedziec cos o simtractor :):D prosze o szybką odp

 

co chcesz wiedziec ? masz tu 56 stron przeczytaj :D i cos znajdziesz dla siebie :D:D jak cos to pisz na gg 6874564 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinio    0

ja niemam gg :D ale chce sie dowiedzieć 1.jak kupic maszyny .2.cz początkowa gra jest tylko jeden ciągnik i mozna tylko do niego przycepic 3 maszany p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Koledzy u mnie niby gra się uruchamia ale gdy już się załaduje wszystko się trzęsie tzn. przelatują pasy przez monitor itp. Co jest nie tak... directx najnowszy i lipa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Kurcze zainstalowałam tego DirectX10 i dalej gra nie chce się włączyć. Niby sie włącza, jest obrazek, już prawie okno sie pokazuje i nic zawiesza i się i taki dziwny dźwięk się pojawia. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

zaraz wam wszystko wytłumaczę

 

DirectX10 Microsoft raczej nie wyda na XP dlatego, że chce zmusić do przesiadki na Viste

 

Aby zagrać na XP w simtractora v4 wystarczy ściągnąć wersję DirectX 9.23 i się nie bawić w śmieci nie wiadomego pochodzenia

 

@pati

Ten dzwięk to jest szum wiatraka :D


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ściągnęłam właśnie tego direxa i nie chodzi. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

zainstalowałeś wszystko odpowiednio?

jak ściągniesz ten plik i zainstalujesz to musisz wejść do tego folderu i uruchomić plik DXSETUP.exe i zainstalować, na końcu restart

 

w moim i kolegi przypadku to zadziałało

 

@dawid1910

musisz mieć login i hasło


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Tylko się nie pytaj o keya bo i tak jeszcze nie ma. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Jest ale trzeba zapłacic:P a jak sie zapytasz to dostaniesz gratis wielkiego czerwonego warna albo bananka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

jeslio ktos chce key to wplacac na konto simtractor.pl po min 10zl (moze byc wiecej) podawac swoj nick bo robimy sciepe key bedzie kupowany jutro lub pojutrze ale mozna calyc zas wplacac kase i ci co wplaca kase dostana key

 

NIE BEDZIEMY GO PODAWALI PIJAWKOM ZAPLACISZ TO BEDZIESZ MIAL/A...


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Libero    16

@awid1910

z tym plikiem to pisałem do pati'ego, a do Ciebie pisałem, że musisz miec login i klucz -> kupić go


Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych

Politechnika Warszawska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj