Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

MarioS    1

haah, hodzi ze tylko kilka maszyn mogę kupić.


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

albo nie zainstalowane addons. brak kasy


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalispo16    1

Ja uwazam ze raczej nie masz kasy, poniewaz gdy bys mial wersje demo to nic nie kupisz tylko z poczatku masz 2 maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
Ja uwazam ze raczej nie masz kasy, poniewaz gdy bys mial wersje demo to nic nie kupisz tylko z poczatku masz 2 maszyny.

:rolleyes: W wersji demo możesz kupić wszystkie maszyny (oczywiście jeśli masz kase).

Kod do tej gry jest tylko jeden (było już kilka pytań o niego w tym wątku)

(lewy)Ctrl+Alt+B (naciśnij jednocześnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

whodzisz na www.simtractor.net i sciągasz


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

na www.simtractor.net nie sciągniesz chyba że masz za dużo kasy w portfelu ja mam tego dużo może jak znajdę czas to komuś podesle


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalispo16    1

No se simtractor.net juz sciagalem ale tylko teb bezplatne. A szkoda ze czeba za niektore placic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystianr    0

Ma ktoś login i hasło do Sim Traktora. Jak macie piście na PW.

 

kolego chcesz bana tutaj nie pytamy sie o login i haslo bo i tak go nie dostaniesz-jeszcze jeden taki wybryk i urlop


Dj Asmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

urlopik pan sobie życzy bardzo proszę zapytaj jeszcze raz o login :rolleyes: A tak serio to lepjej poczytaj ten temat zanim cosik napiszesz bo to grozi urlopikiem itp


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody12    2

Jak sie to zapisuje ??

i jak mam taki maly traktorek zapne te brony to mam cale pole zrobic takie durze zielon odp

albo niech ktos na gg sie odezwei 8103613

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
Jak sie to zapisuje ??

i jak mam taki maly traktorek zapne te brony to mam cale pole zrobic takie durze zielon odp

albo niech ktos na gg sie odezwei 8103613

 

 

Zapisuje sie poprzez przetrzymywanie esc przez okolo 5 seknud i klikasz back a pozniej save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody12    2

Dzieki

A co do tego pytania z tym malym traktorkiem i tym polem to mam je cale obrobic tymi bronami czy szukac czegos inego ??

I mam jeszcze jeden problem jade sobie kawlek traktorkiem i robie pole a on gasnie nawet na najmniejszy biegu prosze o szybkie opdisanie :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer7745    19

A morze wiecie gdzie się ściąga maszyny inne nisz te co są


ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Dzieki

A co do tego pytania z tym malym traktorkiem i tym polem to mam je cale obrobic tymi bronami czy szukac czegos inego ??

 

A masz key i login jak będziesz miał to mozesz innymi pole obrabiać ;p


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalispo16    1
A morze wiecie gdzie się ściąga maszyny inne nisz te co są

 

 

Logujesz sie na www.simtractor.net i z tamtad sciagasz. A jesli chcesz to napisz na PW. Podesle ci jakies :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Paliwa se dotankuj, przy wjeżdzie do gospodary masz dystrybutor.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody12    2

Ja nie mam zadnej gospodary wsumie jest jakas szopka tam byly brony i traktor ale zobacze <_<:rolleyes:

A i jeszcze jeden jak wykomabajnowalem pola to po lewej jak jedziesz i za gospodarka

tam tylko sie da kmbajnem jezdzic tam sprzetuw stoi sporo tylko nie ma traktorow

A i czy da sie ciagnac za kombajnem heder bo nie moge przejechac przez brame w lesie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalispo16    1

Masz wersje demo dlatego masz tylko brony traktor i kombajn. A heder da sie ciagnac za kombajnem :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Nie ma pełnej wersji...jest tylko DEMO-pełną wersję daje tylko KEY i LOGIN-na tym forum o to nie pytaj... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Powiem tak...KEY'A i LOGINA nie mam-w ST już dawno nie gram, ponieważ mam mało czasu itd... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj