Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Mateusz2    11

a ja teraz to nawet na wyłaczonej neostradzie grac niemoge jak chce wsiąśc do maszyny to sie zawiesi i musze kompa restartować ...! :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

Mam problem z keyem do gry. Raz mi sie gra zarejestruje, raz nie, to jest wkurzajace. Ktos zna przyczyne tego problemu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

A może oni testują jakieś zabezpieczenia do ST V4 :rolleyes: ?? Nikt z was o tym nie pomyślał ?? ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

Na simtractor.pl przeczytalem ze trzeba miec wylaczony internet. I zeby key wpisac DUZYMI literami a haslo malymi, i mieli zarcje ;) :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Mam problem z obornikiem gdy wciskam klawisz napełnienia rozrzutnika i gdy się napełni nie mogę zatrzymać i z tej rury ciągle leci obornik. Co zrobić żeby

przestał lecieć? :rolleyes:


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
Ja proponuję granie na rozłączonył łączu internetowym...

Bo miałem kilka takich przypdaków że gra się w pewnym momencie zacieła, albo nie chciała przyjąć loginu i key'a...

Lecz, gdy mam rozłączone łącze to nie mam już takich problemów ;)

 

 

mam problem z zapisaniem gry, gra dziala ale zapisac nie moge. Może mi ktos pomóc. :)

Gram na rozłoczonym necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagram przez neta ale tylko z tymi co maja neostrade!

 

Moje gg 10767058 !!

Prawie cały dzien jestem na kompie wiec smiało piszcie !

 

Powtarzam Gram tylko z tymi co maja neostrade !

Piszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Kurcze miałam mnóstwo obornika ok. 450 i wczoraj włączam grę i jest 0. ;) a obornika nie wywoziłam!!! :D

 

Potrzebny mi teraz, bo mam już po żniwach i trzeba wywieźć. Wiec jak się to coś zmienia w tych plikach żeby była dowolna liczba obornika. :D

 

P.S Też ostatnio mam problemy z zawieszaniem gry. Wczoraj grałam 3 godziny i chciałam wyjść do menu i klapa. Wszystko działało, dało się zminimalizować, przełączyć widoki (mapa, farma, satelita)ale nie reagowało menu na ruchy ani muszki ani klawiatury. I tyle godzin pracy poszło w krzaki. :angry:


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

widocznie miałaś pech ale ta gra jest jeszcze tak nie dopracowana że czasem mam ochotę wywalić kompa przez okno a powiem tak mi działa czy mam włączony net czy nie chodzi zawsze. Mam już takie gospodarstwo że hej krowy tak mi obornik produkują że wywozić nie nadążam ;) ale trochę ich mam karmie cały czas słomą nie kiszonką:D


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0
Kurcze miałam mnóstwo obornika ok. 450 i wczoraj włączam grę i jest 0. ;) a obornika nie wywoziłam!!! :D

 

Potrzebny mi teraz, bo mam już po żniwach i trzeba wywieźć. Wiec jak się to coś zmienia w tych plikach żeby była dowolna liczba obornika. :D

 

P.S Też ostatnio mam problemy z zawieszaniem gry. Wczoraj grałam 3 godziny i chciałam wyjść do menu i klapa. Wszystko działało, dało się zminimalizować, przełączyć widoki (mapa, farma, satelita)ale nie reagowało menu na ruchy ani muszki ani klawiatury. I tyle godzin pracy poszło w krzaki. :angry:

 

znajdź w save plik odpowiadający obornikowi i zwiększ go do dowolnej ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleźć w sav plik z końcówka men (w ostatnich sav'ach) i tam zmienić liczbę obornika w kolumnie (dokładnie nie pamiętam w której)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

hehe a to troszkę trudne ja zmieniałem plony ostatnio mogę sobie zwiększyć tak że przejadę sts-em metr i juz mam pełny zbiornik to co by było na 10 hektarowym polu:)


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
Dla zainteresowanych zrobiłem skina u914 ;) pozdro o to screen 1dbad1e32692c3b3m.jpg

link:

 

 

Szukam tego screena (albo inny jakis ursus) jak by ktos mial bardzo prosze przeslac mi na gg: 6874564 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

napisz mi na pw jakie chcesz mam ich duzo


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smolar    0

www.warriorstudio.yoyo.pl zajrzyjcie szukamy programistów, grafików 3d , grafików 2d , animatorów, projektantów


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

wtam.

Siągnłm te gierkę ale nie wiem w co mam wejść by zagrać??

Ma ktoś logink i hasło by się zarejestrowac w grze??


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
wtam.

Siągnłm te gierkę ale nie wiem w co mam wejść by zagrać??

Ma ktoś logink i hasło by się zarejestrowac w grze??

 

 

napisz do mnie na pw ( prywatna wiadomosc) jak chcesz haslo i info o tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

hehe ferguson zaczyna pomagać niema to jak zdobywać doświadczenie miłej gry na moich skinach życzę . POZDRO


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
hehe ferguson zaczyna pomagać niema to jak zdobywać doświadczenie miłej gry na moich skinach życzę . POZDRO

 

 

Taziu trzeba pomagac osobom ktore maja ST ale niepotrafią obsugiwac gry. a co do twoich skinów jeszcze nierozesłałem dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
Taziu trzeba pomagac osobom ktore maja ST ale niepotrafią obsugiwac gry. a co do twoich skinów jeszcze nierozesłałem dalej.

 

 

Oj. Nie bądź taki hojny. Ja jak ogłosiłam na forum, że pomagam w ST to z 8 dziennie pisało i to jeszcze taki imbecyle sie zdarzały, że wytłumaczyłam wszystko, a potem sie okazywało, że mu sie jeszcze gra ściąga!!!!!!!!!! I to nieraz 5 na raz pisało i jeszcze jak musiał który poczekać 20s. na odp. to już wysyłał znaki zapytania na całą stronę, wykrzykniki itp. :)

 

Jakoś ja jak pierwszy raz włączyłam ST to musiałam sobie sama poradzić. Wydrukowałam klawiszologię i jazda w pole. :) Ale w tedy mało kto w to grał więc nie było pomocy.

 

Na szczęście się skończyło, więc już wszystkich wyedukowałam. :) Ale następna fala była jak mody na simtractor.net zrobili płatne. 10 próśb na dzień o wysłanie na maila modów. (i jeszcze wytłumacz ze 3 razy jak to się wstawia) <_< Przy internecie 11kb/s. :rolleyes: Ale też już spokój. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0
Oj. Nie bądź taki hojny. Ja jak ogłosiłam na forum, że pomagam w ST to z 8 dziennie pisało i to jeszcze taki imbecyle sie zdarzały, że wytłumaczyłam wszystko, a potem sie okazywało, że mu sie jeszcze gra ściąga!!!!!!!!!! I to nieraz 5 na raz pisało i jeszcze jak musiał który poczekać 20s. na odp. to już wysyłał znaki zapytania na całą stronę, wykrzykniki itp. :rolleyes:

 

Jakoś ja jak pierwszy raz włączyłam ST to musiałam sobie sama poradzić. Wydrukowałam klawiszologię i jazda w pole. :) Ale w tedy mało kto w to grał więc nie było pomocy.

 

Na szczęście się skończyło, więc już wszystkich wyedukowałam. :) Ale następna fala była jak mody na simtractor.net zrobili płatne. 10 próśb na dzień o wysłanie na maila modów. (i jeszcze wytłumacz ze 3 razy jak to się wstawia) :) Przy internecie 11kb/s. <_< Ale też już spokój. :)

 

hehe pati nie martw się ja pomagam jeśli mogę . A jak niemam czasu poprostu mówię nie!!


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Witam

mam tą grem mam pare maszyn ale nie mogę też częsci kupić, moa ktoś, czy wogule są kody??

Jak są to bardzo proszę ;D


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0
W sim tractor części pierwszy raz o tym słyszę. <_< :rolleyes: :)

 

 

hehe moze to v4:) nie a tak serio to jak masz wszystkie maszyny to juz innych części nie dokupisz :) hehe a kody są ale może nie będę tu o tym pisał bo już na początku była o tym mowa


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez albertonolan2075
      Somos surtidor profesional de todas las clases de Nembutal (solución de Nembutal sódico, Nembutal sódico polvo y pastillas de Nembutal sódico), permiso de conducir, SSN,tarjetas de identificación, certificados de matrimonio, billetes de banco, diplomas y otro investigación de productos químicos de calidad pura y suministramos en todo el mundo. Nuestro producto es el mejor que usted puede encontrar alrededor y suministrar los siguientes productos:
      Polvo de Nembutal,
      Pastillas de Nembutal,
      Nembutal solución (no estéril),
      tu-144,
      cristal de pentedrone,
      5FAKB458,
      5fur-144,
      mam2201,
      PB-22,
      5FPB-22,
      APBP,
      eam2201,
      MN-24/MN-25,
      permiso de conducir,
      tarjetas de identificación,
      certificados de matrimonio,
      billetes de banco,
      diplomas
      Pasaportes,
      Vendemos bajo pedido y ofrecer la operación más confiable y vender a precios muy asequibles. Nuestros productos son 99.98% puro y garantizamos discretos. Resumen: Pentobarbital se usa para tratar serias convulsiones en gatos y perros en un entorno hospitalario. Así que en contacto con nosotros directamente para más detalles:
      Correo electrónico: (albertonolan2075@gmail.com)
      Email: albertonolan2075@gmail.com
      Whatsapp: +(237) 696638710
    • Przez albertonolan2075
      We sell quality Nembutal phenobarbital for veterinary and for human uses..
      We also sell other pain killers like Xanax, Oxycodone, Oxycotin, Aderall,
      Dilaudid, Mdma, Ketamine etc.. More so we also sell real and genuine
      passports, ID's, SSN,Driver's licenses, diplomas, certificates, banknotes etc
      worldwide.. All deliveries are 100 % discreet and secured.. Below is a list
      of some of our products:
      Nembutal Pentobarbital Powder
      Nembutal Pentobarbital Liquid
      Actavis syrup
      MDMA
      LSD
      ketamine
      Suboxone 8mg
      Methadone 40mg
      Valium 10mg and 20mg
      Hydrocodone 10/325mg
      Roxy 15mg and 30mg
      Xanax 1mg and 2mg bars alprazolam
      Dilaudid 2mg 4mg 8mg
      Ativan
      Ambien
      Adderall 30mg
      Morphine 100mg
      Ritalin 10mg and 20mg
      Percocet 7..5mg 5mg and 10mg
      Vicodin
      Xanax
      Opana 20mg and 40mg
      Oxycontin 20mg 40mg and 80mg
      Roxycodone 15 30 mg
      Passports
      Visa
      Driving License
      ID CARDS
      Marriage certificates
      diplomas
      Banknotes
      Steroids etc
      Just make sure you contact us back with the products you are interested in
      and email us back so we can proceed.. Email Address:
      Email: albertonolan2075@gmail.com
      Whats-app: (+237) 696638710)
      Thank you.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam poszukuje osoby która robiła fototex na tego ursusa zdjęcie pochodzi z 2011 

    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj