Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

Mateusz2    11

ja mam wersje 3.12 pełną i chce więcej maszyn z kąd wziąsc? juz addons mam ale chce wiecej:) a i zcemu jak zasiałem kukurydze ii chce ją teraz wykosic to sie nieda????? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem B)

Ponieważ jak masz login małymi literami a key dużymi to ja musze pisac odwrotnie czyli :

 

login: Dużymi literami

key: małymi literami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

piszesz tak jak jest key i login podany żadnego kombinowania


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe no moze u większosci tak jest ale u mnie sie nie da <wkurza>

Jak wpisze tak jak powinno byc to pisze mi że jest Demo Version B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

To ty jakoś możesz mieć pełną wersje, a ja wpisuje wszystkimi literami i nic. Od teraz znienawidziłem wyrazy demo version czy jakoś tak.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No ja mam problem taki że jak wpisze keya i logina to niby jest full version ale jak chce odpalić Lexiona lub inna maszynę poza Machine 40 i STSem to mam niby demo ver i tak samo przy zapisywaniu gry. :angry:


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smolar    0

Wie ktoś już coś na temat simtractor v4??


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Jakby ktoś wiedział to by nawet w mediach mówili. Poczytaj na stronie głównej angielski nie taki trudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Zemną gościu sie głucił że jego kolega ma V4 nie dało mu sie wytłumaczyć że jeszcze nie wyszło ale ten i tak swoje >< albo pytają sie jak zarejestrować podaje im link a oni co dalej a ja załamka ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

doczekać sie nie moge v4

jak tylko będzie to będe grał tylko i wyłącznie w simtractora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

ja znów mam problem jak sie zarejestruje i zaczne grac i chce puzniej zapisać to sie nieda pisze ze demo jest czemu? i czemu mi sie komp zawiesza jak chce wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Twórcy chyba wytoczyli nam jakąś wojnę. Widzę że nie tylko u mnie nie działa key i login B)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Już nie pierwszy raz. Ja już od jakiegoś czasu mam problem B) a chciałem zagrać w LAN B).

Poczekacie znów jakiś czas i znów będzie OK jak poprzednim razem.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Albo własnie wpusujecie nie ten key do tej gry xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja proponuję granie na rozłączonył łączu internetowym...

Bo miałem kilka takich przypdaków że gra się w pewnym momencie zacieła, albo nie chciała przyjąć loginu i key'a...

Lecz, gdy mam rozłączone łącze to nie mam już takich problemów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Też to zauważyłem ale niestety po zalogowaniu gra sie zwiesza (co da się przeżyć) potem jest ok zaczynam grę ale już woła NEO o połączenie z netem :D. Co prawda nie sprawdziłem jeszcę czy da się potem zapisać grę ale jak sprawdzę dam znać czy wszytko jest OK B).


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Ja muszę spróbować w LAN bo miałem okazje ale ferie się kończą to wuj jedzie se muszę jakoś inaczej jeszcze pokombinować :D.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferguson235    0
Też to zauważyłem ale niestety po zalogowaniu gra sie zwiesza (co da się przeżyć) potem jest ok zaczynam grę ale już woła NEO o połączenie z netem ;) . Co prawda nie sprawdziłem jeszcę czy da się potem zapisać grę ale jak sprawdzę dam znać czy wszytko jest OK :D .

 

Ja tez mam podobny problem ale juz sobie poradzilem z zalogowaniem do gry przy rozłoczonym neostradzie ale jest z problem z zapisaniem gry. Nie wiecie co sie stało i co zrobic z tym problemem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj