Seweryn

Simtractor.

Polecane posty

smolar    0

Dzieki temu plikowi mozna wpisac key i login i cieszyc sie polska wersja i pelna wersja ;)


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil555    2

oto licencja sim tractor

login:****************

key:***********

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2
oto licencja sim tractor

login:******************

key*****************

@kamil555 Na forum nie można podawać key i login

 

I nie pisz posta pod postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smolar    0
wie ktoś czemu nie moge zapisać stanu gry

a jak masz wersje ST ???


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Mam pytanko jak naładuje całą przyczepe tą samozbireającą Pottingera to jak otwieram klape to co mam zrobić bo mi nieche wylecieć kiszonka ;/


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smolar    0

podjerzdzasz po silos tam gdzie sie znoze wysypuje i naciskasz [


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
Mam pytanko jak naładuje całą przyczepe tą samozbireającą Pottingera to jak otwieram klape to co mam zrobić bo mi nieche wylecieć kiszonka ;/

 

Jeżeli przyczepa jest naładowana w 100% to na 9 otwierasz tylną klapę ( na 0 zamykasz ją ), a na = wyładowujesz zawartość przyczepy... :)

 

Musi działać... ;)

 

POZDRAWIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Jeżeli przyczepa jest naładowana w 100% to na 9 otwierasz tylną klapę ( na 0 zamykasz ją ), a na = wyładowujesz zawartość przyczepy... :)

 

Musi działać... ;)

 

POZDRAWIAM...

 

dzienx ;] przywiozłem już 15 takich przyczepek ;] to silosu ;]


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

a wie ktos ile moze kosztowac simtractor v4


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie mogą głupie pytania zadawać.........

Skąd ktokolwiek może wiedzieć jeżeli nie wiadomo czy będzie na płycie w sprzedaży czy tylko w necie, apo drugie nie ma jeszcze V4 to skąd można wiedzieć ile będzie kosztować

 

Ludzie opanujcie się!!!!!!!! Nie możecie spokojnie poczekać??n czy to takie trudne a nie tylko posty nabijacie sobie zadając retoryczne pytania


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
a wie ktos ile moze kosztowac simtractor v4

 

A widziałeś gdzieś w polskim sklepie jakieś simtractor...?? ;)

 

Nawet na allegro nie ma go, choć dużo rzeczy jest tam z zagranicy... :)

 

Podobnie jak John Deere North American Farmer lub jego starsza wersja, nie ma go w żadnym sklepie... ^_^

 

Jeśli chodzi o JDNAF lub JDAF to w Polsce nawet premiery nie było, a na świecie była już w 2004 ( premiera JDAF )... :)

 

POZDRAWIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12
A widziałeś gdzieś w polskim sklepie jakieś simtractor...?? ;)

 

Nawet na allegro nie ma go, choć dużo rzeczy jest tam z zagranicy... :D

 

Podobnie jak John Deere North American Farmer lub jego starsza wersja, nie ma go w żadnym sklepie... ^_^

 

Jeśli chodzi o JDNAF lub JDAF to w Polsce nawet premiery nie było, a na świecie była już w 2004 ( premiera JDAF )... :)

 

POZDRAWIAM...

Ja JDAF była premiera nawet ja polsce mozna kupić!!!


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

mam pytanie, a mianowicie kiedy opryskiwac i jak sie za to zabrac, gdzie napelnic zbiornik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
mam pytanie, a mianowicie kiedy opryskiwac i jak sie za to zabrac, gdzie napelnic zbiornik?

przyeczytaj jest a caly temat a nawet na początku gdzies opryskac zaraz jak posiejesz zboze


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian30    0

Witam

 

 

 

Chce założyć wirtualną farme. Szukam chętnych osób do uczestniczenia w tej Firmie.

 

Każdy będzie miał określone pole i maszynę w której ma pracować. Będą

pracownicy, kierownicy, dyrektorzy. Gra nabierze nowego blasku. Będą

normalne ceny maszyn zaczynać będziemy od małych maszyn i z czasem jak

się firma rozwinie to będą nowe maszyny, sami zapracujemy na świetnie

prosperujące gospodarstwo. Tylko bez chętnych osób to wszystko nie

ujrzy światła dziennego. Więc zapraszam.

 

 

Będziemy grać w ST przez internet. Każdy będzie miał swój przydział co ma robić.

 

http://www.forum-simtractor.ugu.pl/viewtopic.php?t=128 ---> więcej informacji. Tu składajcie swoje CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smolar    0

Ładny pomysł ale co mi wiadomo to w simtroctor w trybie multi mozna grac tylko w 3 graczy ale moze sie mylę :rolleyes:


Władek rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian30    0

Tak.

 

Ale będą zmiany.

Każda grupa będzie pracować jedną godzinę. A następna za 15min (to czas na połączenie i ściągnięcie sav'a) będzie zaczynać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

mam putanko, czy do tej gry da sie sciagnoc jakies tyraktory typu zetor, ursus? jak tak to skad i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68
mam putanko, czy do tej gry da sie sciagnoc jakies tyraktory typu zetor, ursus? jak tak to skad i jak?

 

Tak...poszukaj w necie, na różnych forach, lub sprawdź na www.simtractor.com - tam również są tego typu ciągniki... :rolleyes:

 

Podam Ci kilka linków...

 

http://www.simtractor.net/downloads/index....file&id=735

 

http://www.simtractor.net/downloads/index....file&id=741

 

http://www.simtractor.net/downloads/index....file&id=786

 

http://www.simtractor.net/downloads/index....file&id=814

 

http://www.simtractor.net/downloads/index....file&id=815

 

http://www.simtractor.net/downloads/index....file&id=818

 

http://www.simtractor.net/downloads/index....file&id=817

 

 

 

POZDRAWIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

dzieki ale mam jeszcze sprawe, moglbys mi podac jakis link do jakiegos zetora, i gdzie kliknac aby pobrac ciagnik? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj