Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
emilchaja

problem z uszczelką

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
emilchaja    4

Witam w sobote w moim MF 698 ściągając pokrywę zaworów pekła mi uszczela jest ona korkowa , w poniedziałek objezdziłem wszystkie agromy w okolicy z nadzieją ze ją dokupię atu nic.I tu moje pytanie do was może ma ktoś namiar na jakiś sklep, albo może wiecie od jakiego ursusa mogła by pasować. Z góry dzieki za pomoc.

PronarekP5    25

Znasz coś takiego jak Dom Handlowy Henryki i Pawła Korbanków?? oni są dystrybutorem ciągników MF oraz maja części do wszystkich modeli - http://www.korbanek.pl/mapa/punktysp.htm tam jest numer - mogą ci wysłać daną cześć lub sam ja możesz odebrać u nich lub u jakiegoś z od nich przedstawicieli- U dealera / serwisie

Bogdan675    988

Znasz coś takiego jak Dom Handlowy Henryki i Pawła Korbanków?? oni są dystrybutorem ciągników MF oraz maja części do wszystkich modeli - Siec sprzedazy czesci zamiennych i punktów serwisowych tam jest numer - mogą ci wysłać daną cześć lub sam ja możesz odebrać u nich lub u jakiegoś z od nich przedstawicieli- U dealera / serwisie

Wiadomość z agroFakt.pl

jakub16    118

Ten MF to 698T czy 698 wolnossący ? On niestety nie ma odpowiednika w polskich ursusach ;). A jakbyś kupił małą tablicę korkową i przeznaczył ją na takową uszczelkę ;)

emilchaja    4

Jest to 698 wolnossący, też myślałem nad tablicą korkową tylko nie wiem czy musi to być jakaś techniczna czy zwykły korek i gdzie można to dostać. PronarekP5 dzięki za link. Dzwoniłem już do jednego sklepu i powiedzieli, że tą uszczelkę można dostać tylko w komplecie za 150.00 PLN netto.

ASOGCURSUS    20

Kolego emilchaja zestaw uszczelek górnych do silnika A4.318 kosztuje 118zł (w tym uszczelka pod głowicę) Nr kat.LMF1518 tel. (+48) 061 817 12 04

Tedel Wytwórnia Uszczelek Pozdrawiam

emilchaja    4

ASOGCURSUS ja dziwoniłem do ostrowca firma ROLMAX tam mi tyle powiedzieli za komplet górny też z uszczelką pod głowice.Dzieki za namiar na tą firmę dziś będę tam dzwonił.Jeszcze jedno pytanie czy seria mf 500 ma odpowiedniki w polskich ursusach? pozdrawiam ;)

emilchaja    4

pytałem dlatego bo 595 ma taki sam silnki jak 698 i myślałem ze właśnie 595 ma polski odpowiednik ale sie myliłem.Dzięki za pomoc i wszystkie odpowiedzii.POZDRAWIAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować