Skocz do zawartości
Bobureczek

Z jaką brona talerzowa poradzi sobie Zetor5211??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Brona
Bobureczek    1

Mam pytanko z jaka broną talerzowa poradzi sobie zetor 5211???? o ile wogóle sobie poradzi. Gleby mam klasy III, IV.

kserkses    2

Z taką samą jaką radzi C-360, kiedyś były takie na 11 talerzy w układzie V. Mam starą na 8 talerzy z 1981r do C-330 i zawsze dawał radę a przecież ten Zetor ma ponad 50% więcej mocy.

Wiadomość z agroFakt.pl

MarcinPykuS    62

Zgadzam się Z @tommy66692...lepiej mieć zapas mocy i nadrabiać to prędkością, niż mieć za dużą talerzówkę, męczyć ciągnik i jeździć wolno... :(

tommy66692    10

No on z taką 2,1 jak ją głębiej puścić to na 3 nie będzie się bawił :( Tylko już będzie miał co robić.

tommy66692    10

No wiadomo jednak to 30 cm różnicy. :( Są śmiałkowie co do 5211 2,8 czepiają i robią.Ale to nie robota a pojeżdżenie po ściernisku :(

tedi2    0

nie przesadzajcie z tą szerokośćią przecierz zetorek ma coś kolo 45kucyków a brona talerzowa z akpilu 2.40m z instrukcji ma zapotrzebowanie 50 kw ale z doświadczenia wiem ze jest w sam raz do zetora 7245 .Ja myśle że 2m bedzie dobra w każdych warunkach

kamieniak89    27

Od nas sąsiad pożyczał talerzówke akpilu 3,15 do c-360, a drugi do zetora 7211, także z 2,4 to max dla twojego zetorka, a 2,1 to optimum

prezesmax    1

2,1 to w sam raz ja mam zetora 5320 i gubera 3 m nie powiem że nie idzie ale jeżdze jedynką i jest akurat ale jak odejme graczki i jade na 2,1 na 2 biegu to jest cacy ;)

Arek    113

Tylko ciekawe jakiego bo jakoś inne 3 metrowe grubery muszą mieć 120km do ciągnięcia...

wlodiw    2

ja swoim 3320 ciągam talerzówke 2,1 z BOMETU, tylko zrobiłem błąd jak ją kupowałem bo na ostatnim wale talerze są gładkie i słabo kruszą ziemię, gdbym teraz brał to wziąłbym z drugim wałem talerzy też zębatych jak pierwszy. Tobie też proponuje ta szerokość, bo szersza to już będzie za dużo jak na 3cyl.

Acha wydaje mi się że z Bometu jest cięższa niż z Akpilu, to też ważne bo lepiej wchodzi w ziemie.

;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja bym ci polecił talerzówkę z mandamu 3m.

prezesmax    1
Wrzuć na AF

tylko nie mam programu żeby z 3gp przerobic ale jak znajde to wystawie a skąd jesteś ??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się