Skocz do zawartości
c330ursus

Tłumik C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
adam255    26

Witam było już gdzieś to pytanie ale nieznalazłem odpowiedzi, Gdybym założył do mojego c 330 taką rurę przelotową ze stali nierdzewnej zyskała by  innym dźwięku? Próbował ktoś taką rure zakładać ,pytam bo mam tłumik do wymiany a pomyślałem o tym rozwiązaniu :) 

kurtz    0
Napisano (edytowany)

Trochę odkopuję temat, ale szkoda zakładać nowego. Rozglądam się powoli nad kominem do C-328. Zastanawiam się pomiędzy długim emaliowanym lub z kwasówki (emalia ok 100zł, kwasówka 230). Tylko czy jest sens zakładać z kwasówki i czy nie będzie to przerost formy nad treścią (oczywiście mam na myśli normalny komin nie żadna samochodówka czy coś)? Wujek ma emaliowany już ładnych parę lat i jest cacy, z tym że on sporo eksploatuje ciągnik więc i nie ma kiedy rdza siąść, u mnie jednak sporo czasu stoi pod chmurą.

Edytowano przez kurtz

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez juka
      Witam, postawiłem nie dawno komin z rury 115mm do garażu. I tu jest problem trzeba ocieplić komin dawać pomysły!!!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.