c330ursus

Tłumik C-330

Polecane posty

DJBOMBA12    12

Najlepiej do Dilera ciagnika lub Bogatego sklepu z czesciami :)


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Do C-385 :) Nie mam takiego ciągnika ale potrzebuje taki tłumik bo chce go wsadzić do C-330 :) Jak sąsiad wsadził tłumik do C-330 z C-385 to ta trzydziestka chodzi ja jakiś MF 255 :)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kposy    1

mi sie zdaje ze to za duzo nie da bo ciepek choodzi tak ze wzgledu ze ma 2 gary....jakby mial 4 to juz calkiem inna praca...no ale próbuj

A poza tym c330 ma ladną i specyficzną prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

No wiem że na 2 cylindry :) Ale popróbować można bo i tak muszę kupić tłumik bo tamten już jest dziurawy. Przy odpalaniu to normalnie sitko :) Ale potem to już normalnie z jednej dziury dym leci :)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Aha dzięki B) P ojechałem dzisiaj do sklepu z częściami do Ursusa bardzo duży sklep mają tam wszystko B) i było owszem tłumik do C-385 i kosztował 320zł :P:) troszki drogo :P ale i tak go będę musiał kupić :)


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1

Ja mam od zetorka w c360, Chodzi miodzio, nie jak zetor, ale nie jak ursus. Z daleka juz wiem ze to mój ciagnik, tak ładnie cyka;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

hehe Odróżnia się od innych C-360 no nie?

 

Ja jednak kupiłem nowy Do C-330 jest trochę dłuższy i wystaje za kabinę i ciągnika tak nie słychać :D Nałożę jakieś kolanko to będzie jeszcze ciszej :D


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samson    0

A nie znacie jakiejś firmy która ma tłumiki do deutzów? kuzyn zapytał w sklepie potrzebujemy do dx85 to mu 600 powiedzieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiekh    0

Witam!

Czy moze ma ktos Was tłumik ogrodniczy do C325?Byłbym wdziecnzy za informacje jestem chetny takze odkupic jezeli jest w dobrym stanie!

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokes    0

Witam szanownych kolegów!

 

Jestem nowy na forum i od razu zwracam się do was z prośbą. Chcę w moim c - 330 wymienić tłumnik i nie wiem na jaki. Mam jeszcze ten stary płaski. Nie jest on w zbyt dobrej kondycji. Zastanawiałem się nad kupnem okrągłego, ale może wy mi podrzucicie jakiś fajny pomysł ?

 

 

Pozdrawiam. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokes    0

Skoczy się do "kołka" i zobaczę ile kosztuje okrągły. Tam nie jest zbyt tanio więc trzeba będzie na Agrome naginać lub przez internet zakupić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokes    0

Mam jeszcze jedno pytanko: od którego roku były montowane okrągłe tłumniki w c - 330? Moja jest z 82 roku i tłumnik był płaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola44    1

Nawet nie wiem czy dostaniesz plaski. Ja jednak zdecydowanie wole ten plaski. Jak jeszcze widze takiego papaja to az milo. Jedzie i go nie slychac. Te okragle to jakies takie glosne sa.

W 360 mamy tez okragly ale wydaje mi sie ze on jest jakis maly moze od 30?? Strasznie glosno chodzi szczegolnie z daleka ja tak dziwnie slychac. Co kilk acyklow ma taki wystrzal. Z checi abym zalozym loze nawet od jakiegos auta ale musialbymmiec pewnosc ze bedzie cichutko jak mam wydac te 150 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez juka
      Witam, postawiłem nie dawno komin z rury 115mm do garażu. I tu jest problem trzeba ocieplić komin dawać pomysły!!!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj