mirasek

z tuby na MP3

Polecane posty

mirasek    13

Jak szybko i sprawnie ściągnąć samą ścieżkę dźwiękową z portalu youtube? Z formatem video nie było by problemu ale chciałbym to mieć już bezpośrednio na mp3 bez zabawy w instalowanie konwerterów na kompie. Wiem ze jest stronka vixy.net ale coś nie robi jak powinna, zna ktoś podobne ale działające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

Jeśli to muza możesz w gooooooooooooooo wpisać nazwę wykonawcy, nazwę utworu i ściągnąć. A jeśli to tło zapytaj o nazwę utworu w komentarzach


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildbream    0

w najgorszym razie możesz nagrywać odtwarzając filmik

nawet zwykły rejestrator dźwięku da radę, ale możesz użyć np audiacity - to pozwoli Ci ładnie zapisać na mp3

nie koniecznie będzie to super jakość, troszkę zależy to od karty i jakości filmiku

 

jakbyś miał jakieś większe trudności to napisz mi jaki to filmik i mogę Ci to zgrać


- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek36    0

Pobierz program "vdownloader" i tam masz możliwość wyboru formatu. Wybierasz sam dźwięk (MP3), wklejasz link z youtube i dusisz download. I to wszystko

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rufik2    1

pobierz program "any video Converter" prosty w obsłudze i możesz na różne formaty pobierać z YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1303

filmy z YT mozna sciagac tu: keepvid.com wklejasz link z YT filmiku i download...

/moze Ci sie do czegos przyda.../


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj