Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

thefullek    0

Pracy nie było aż tak dużo ;] , jedynym plusem było to że padał deszcz i nie było roboty :D ale opłacało się teraz ciągnik śmiga aż miło B)

thefullek    0

20 ha ornego i coś koło 10 łąk , łącznie 30 ;]

tak więc gospodarka nie jest zbyt duża ale jak jest okazja to trzeba korzystać i wymieniać sprzęt na nowy :D

thefullek    0

ja w środku zamontowałem radio i dwa głośniki i muszę powiedzieć że to był dobry wybór , z prasą jak szyba jest otworzona to go praktycznie nie słychać , ale jak lekko uchylona lub zamknięta to aż miło nim jeździć xD:) z przodu i z tyłu są zamontowane na górze kabiny po dwa reflektory , więc jak w nocy orałem to widać było jak w dzień :D

leper    0

Mam pytanie: robił ktoś skrzynie w ltz 55a /as??

witam ja robiłem szkrzynie i nikomu bym nie rzyczył

a wiesz ze mi tez 2-ka wyskakuje jak orzę.

to sie zaczyna mi tez kiedyś 2,3 wyskakiwała i robiłem szkrszynie i tanio nie wyszło

A czy LTZ pociągnie pług 3x35 na II klasie ziemi??

bez problemu

ltz55as    33

no ja też robiłem skrzynie ale jak ktoś wie o co chodzi to szybko idzie :) a co do części to nie są strasznie drogie ale troche trzeba włożyć :)

thefullek    0

to sie zaczyna mi tez kiedyś 2,3 wyskakiwała i robiłem szkrszynie i tanio nie wyszło

nie koniecznie :)

jest inny sposób niż grzebanie w bebechach ;]

trzeba podkręcić jedno pokrętko i można robić aż miło ( u mnie jak podkręciłem to biegi już nie wyskakiwały);]

kuras    2

dokładnie ....trzeba wyrególować blokadę biegów i nie bedzie wybijac...taka sama zasada jak w T-25....

thefullek    0

Wszystko wynika z niewiedzy o tym ciągniku , już po pół roku miałem ogromną chęć na sprzedaż ciągnika , właśnie przez ciągle wyskakujące biegi które szczególnie wyskakiwały przy orce. Popytałem i się dowiedziałem ;) i muszę przyznać że ciągnik jak na swoją cenę jest bardzo wydajny :D

Pablo17    1

okazało się że na półośce frezy się zjechały , więc cała do wymiany :)

heh ja miałem identyczny przypadek tyle że w środku żniw ;d;d ale n blokadzie powinno się dać jechać jeszcze;p;

zetor16145    2

a to mój.teraz to ma już luuz bo ma silniejszych pomocników a on najwyżej wózek ze świniami i jakaś przyczepa.

thefullek    0

heh ja miałem identyczny przypadek tyle że w środku żniw ;d;d ale n blokadzie powinno się dać jechać jeszcze;p;

ja z laki z prasą na przednim napędzie wracałem xD

a to mój.teraz to ma już luuz bo ma silniejszych pomocników a on najwyżej wózek ze świniami i jakaś przyczepa.

u mnie aktualnie robi jako główny ale to może niebawem się zmienić ;D

zetor16145    2

mój jako główny robił kilka lat nawet na60hektarach.i nic mu kompletnie.tylko poobrywało nity trzymające bębny.raz z jednej raz z drugiej strony.i tylko tyle.już coś ponad3 tys mtg mu machneliśmy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez peja654
      Witam!
      Prosiłbym o pomoc w sprawie kupna Bizona Rekorda , a mianowicie czy ktoś ma , lub ma jakies informacje kto w waszych okolicach ma do sprzedania taką maszyne. Szukam Bizona Rekorda ZO-58 New Holland z 2002-2004r. w stanie BDB , max 1200mth. 
      Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam !

• Przez mf3125
      Witam już od dłuższego czasu szukam kombajna dla swojego gospodarstwa, szukałem claasa ale komabajny 25 letnie w ładnym stanie to rzadkość. Trafiłem na ładną zadbaną Laverde czy ktoś mi może coś powiedzieć o tym cudzie techniki. Jak wygląda z częściami?
    • Przez fergi99
      Witam.
      Jestem nowy na forum wiec jak coś zrobię lub napisze żle mea culpa.
      Razem z ojcem prowadzimy gospodarstwo o profilu typowo sadowniczym o pow. ok 40ha i cały czas staramy się je powiekszać, główna uprawą jest porzeczka czarna czerwona i agrest a tagże pszenica ( w tyk roku 15 ha) . Posiadamy 2 Zetory 7211 (w obu bliskie jest przekręcenie licznika) i sadowniczego NH 75. Szukam używanego ciągnika do 90 max 110km o niedużych gabarytach będzie to ciągnik główny do ciężkich prac w polu ( I- III klasa ziemia ciężka sporo górek) jak i transporcie. Myslałem nad fendem lub valtra ale jestem otwarty teżna inne marki oprócz Belarusa, zetora, ursusa new hollanda i bliżniaczego case.