MiRol

Ciągnik LTZ

Polecane posty

zozo20    0

witam ja kupiłem wał do swego ltz w wierzbówce koło parczewa no i był orginalny zapłaciłem chyba z przesyłko 600 zl no i do tego komplet panewek dwa razy t 25 no i złozyłem i chodzi juz walnych lat chyba 6 ale dokladnie  nie pamietam u mnie pekl na korbowodzie zrobilem tylko dol a gora chodzi do dzis

   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ogromną prośbę, a mianowicie czy ktoś może mi dac namiary do sklepu w którym dostanę koło zębate do Ltz 55a do skrzyni biegów o oznaczeniu T251701052 >K gdyż istnieją dwa typy skrzyni biegów i do gej drugiej jest dostępneto kkoło a do mojej nie mogę nigdzie znaleźć. (to koło ma krótszą tuleje niż to które jest powszechnie dostępne w internecie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozo20    0

masz tu numer do sokolki tam do tygodnia czasu bedziesz mial tryby zamienniki jak orginalnych nie bedzie ja dostalem tam wszytkie jakie chcialem 

857110120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mój LTZ strasznie szybko tracił ciśnienie oleju w silniku. Na zimnym trzymał 4 a po 15 minutach pracy na wolnych obrotach było już 0.5. Więc pierwsze podejrzenia padły na pompę oleju oraz wał i panewki. Pompa została założona nowa oraz zrobiony szlif wału i panewki kupione nowe na pierwszy szlif. Wszystko robiłem sam i jestem pewny że wszystko dobrze poskladalem. Ale żeby było ciekawiej to po odpaleniu silnika dzieje się to samo, czyli na początku około 4 a później szybko spada ciśnienie. Proszę o podpowiedzi w czym może tkwić problem bo ja już nie mam pojęcia co się mogło stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrSkocze    0

Witam

Mam problem. Po remoncie nie chce odpalić Rozrząd ustawiony dobrze. Układ odpowietrzony zawory ustawione odpala tylko na plack na chwilę. Przed remontem padł całkowicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem. Po remoncie nie chce odpalić Rozrząd ustawiony dobrze. Układ odpowietrzony zawory ustawione odpala tylko na plack na chwilę. Przed remontem padł całkowicie.

Skoro przed remontem nie odpalał to prawdopodobnie pompa wtryskowa daje za słabe ciśnienie. Trzeba ją zregenerować albo wymienić. Jak na plack'a odpala to na bank pompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pompa oddawana do regulacji i wszystko z nią ok

Z tego co piszesz to wychodzi na to że nie dochodzi paliwo, więc albo pompa źle zrobiona albo układ nie jest odpowietrzony. Sprawdź czy rurki wtryskowe są przykrecone w odpowiedniej kolejności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrSkocze    0

Dalej nic pompa założona nowa układ odpowietrzony. Zostały tylko wtryski poszły do regeneracji. Jaka powinna być kompresja? Dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popi    2

a paliwo pompuje do pompy wtryskowej ? 

Może masz uszkodzoną pompkę zasysającą lub odstojnik zapchany parafiną po zimie.

poluzuj tuż przy pompie lub przy wtrysku 1 z czterech przewodów wysokiego cisniena i zakręć silnikiem i niech ktoś pompką ręczną pompuję 

powinno pojawić się paliwo na poluzowanym (odkręconym) przewodzie.

Lub jest pęknięty przewód od zbiornika i powietrze ssie. Nalej paliwa pod korek do zbiornika i powinno samo lecieć do filtra poluzuj przewód 

ten co idzie do pompy aby powietrze wypchało aby odpowietrzyć układ zasilający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiotrSkocze    0

Przewody wszystkie zmienione były. Filtry wszystko wyczyszczone. Paliwo pompuje czekam na wtryski nie mam juz pomysłów. Wie ktoś jaka powinna być kompresja?

Edytowano przez PiotrSkocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

posiadam ciągnik ltz 55a,ma zrobione 2200 mth i od pewnego czasu w misce olejowej przybywa oleju. Pompa hydrauliczna jest nowa i raczej nie ubywa oleju w zbiorniku od hydrauliki. Prosze moze ktoś wie co może być przyczyną i skąd ten nadmiar w misce.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo1150    8

witam możliwe że paliwo dostaje się do oleju i dlatego przybywa oleju wina pompy paliwa ale może być że woda się dostaje zależy czym masz chłodzony czy wodą czy powietrzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomktad    3

dzien dobry,czy ktoś wie gdzie można dostac wieszak regulowany do ltz 55 w Parczewie mają tylko ten z lewej strony nieregulowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popi    2

Tak spokojnie da rade 

ale przód troszkę podrywa :D 

jak masz jakiś obciążnik to doczep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukgaz    0

Witam mam problem wysiadły mi biegi  polowe  pozostałe wszystkie są w ltz a 55 jaka mozę być tego przyczyna i czy trzeba zdejmować kabine aby się tam dostać. Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruuski    0

siemka:) panowie mam problem. mianowicie ciagnik odpala na strzał gdy jest wyłaczona pompa od hydrauliki ale jak ja włacze to nie zapali za nic w swiecie... hmmm co moze byc przyczyna...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub20100    0

Witam wszystkich potrzebuje pomocy kupiłem nie dawno LTZ 55a ogólne wszytko chodzi tylko gdy  jechałem po drzewo i w tedy gdy wrzuciłem  6 zaczęło coś jakby stukać (tylko na tym biegu) czy jedzie się na pusto czy na pełno to tak stuka tylko  jedyne przestaje pukać gdy odpuszcza się gaz lecz gdy sie dodaj znów zaczyna pukać czekam na podpowiedź co to możne być  z góry dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dominikl95
      witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
    • Przez Stachowy
      Witam!
      ostatnio zaczalem sie zastanawiac czy zamiast kupna c360 i tura do niego nie lepiej bedzie kupic ostrowka. bo tak z przodu mamy tura na grubej ramie a tylka wyzke mozna odjac.
      i mam kilka pytan do osob ktore pposiadaja ostrowki. jaki jest udzwig przedniej łyzki, i czy tylni most jest jak w c360 ze da rade zrobic belki i zaczep. bo wiem napewno ze przekaznika nie ma i ze nalezalo by dac duza p[rzeciwwane na tyle bo jednak lyzka troche wazy. dobrym plusem jest wspomaganie i oddzielny zbiorkim z plynem do hydrauliki jakiego nie oferuje c360.
      czekam na opinie pozdrawaiam
    • Przez dominikl95
      co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
    • Przez Leni933
      Mam problem w moim Fordzie. Po rozgrzaniu zapaliła mi się kontrolka oleju sprawdziłem manometrem i na rozgrzanym silniku na obrotach jest 1bar ale na wolnych 0. Silnik jest po remoncie, nowa pompa oleju, wał, korbowody. planowana głowica, sprawdzany blok. Nie możemy za bardzo znaleźć przyczyny moze ktoś coś pomoże?
    • Przez rysiurolas
      Witam, piszę w sprawie waszych opinii o ciągnikach ford z serii 40, głównie o skrzynię powershift. Czego jest warta, eksploatacja co ile mth co wymieniać itp. Jeśli ktoś posiada taki ciągnik proszę o opinię.  Na co zwrócić uwagę przy kupnie. Czemu często te Fordy stoją długo na ogłoszeniach sprzedaży i cena jest nie za wysoka, ludzie boją sie je kupować ze względu na skrzynię , czy dostępność części? Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj