Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lowmacp

Wialan losowanie ciągnika w grudniu

Polecane posty

WHATEVER

lowmacp    0

Wybiera się może ktoś 15 grudnia na losowanie ciągnika New Holland organizowane przez firmę Wialan? Jam mam 11 kuponów :-).

lowmacp    0

Trze cos kupic u nich :-)

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Wiadomość z agroFakt.pl

lowmacp    0

Są dwa losowania: o ciągnik i o jakieś wypasione grille. Każde wydane 50 tys zl daje jeden kupon na losowanie o ciągnik. Zaś każde wydane 10 tys zł daje jeden kupon w losowaniu o grill. Jak mam wybierać to wolę ciągnik.

marcint19    3

czyli domyślam się że te nowe sprzęty kupiłeś właśnie w WIA-LANie :) skąd dokładnie jesteś? za takie zakupy nie dostałeś jakiś gadżetów?

ja nie stety nic nie kupiłem więc nawet nie mam o czym marzyć ale jak oglądałem ten ciągnik na święcie QQ to całkiem przyjemnie oznaczenia ma stare bo to TD70D ale wnętrze w nowej tapicerce z obecnej serii:)

lowmacp    0

Dostałem: dwie koszulki i czapeczkę:-). Też byłem na święcie kukurydzy w Hebdowie. Jak widziałem zwolnice w tym TD, to mną aż czepało :-). Mam przykre doświadczenia.

lowmacp    0

Nie dziękuję :-)

misiek1    0

ciągnik ciągnikiem ale firma zaczyna "tonąć", wyzbyli się wszystkich najlepszych przedawców więc chyba jest coś nie tak

lider    0

Są dwa losowania: o ciągnik i o jakieś wypasione grille. Każde wydane 50 tys zl daje jeden kupon na losowanie o ciągnik. Zaś każde wydane 10 tys zł daje jeden kupon w losowaniu o grill. Jak mam wybierać to wolę ciągnik.

błąd, aby wylosować ciągnik trzeba kupić za min. 60 tysięcy netto i zapłacić w terminie i ma się 6 losów, każde kolejne 10 tysięcy to kolejny los; do losowana grili zaś wystarczy mieć 10 tysięcy=1 los

ciągnik ciągnikiem ale firma zaczyna "tonąć", wyzbyli się wszystkich najlepszych przedawców więc chyba jest coś nie tak

a może jednak było inaczej... nie zastanowiłeś się?

jeden sie przeniósł pod Poznań (chyba za dziewczyną) a kolejny słyszałem że delikatnie mówiąc naroił jakiś "jajek" no i juz go nie ma

marcint19    3

i co wygrał ktoś z AF coś na tym losowaniu? słyszałem że impreza była w Brzesku czyli jakieś 3-4km ode mnie :unsure:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?