Skocz do zawartości
rom19

Program restrukturyzacji dla plantatorów buraka cukrowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ChiquitaB    48

kasa by się przydała to by był nowy case jx95:D zastąpił by już wysłużonego zetora 7245:) czekam z niecierpliwością

Wiadomość z agroFakt.pl

farmermf    78

ponoć w podlaskim to około 300 wniosków tylko i to dużo na małe kwoty zwrotu toteż powinno starczyć dla wszystkich.

yacenty    557

mam taka informacje ze do listy brana jest tez pod uwage kolejnosc składania wniosków - ile w tym prawdy nikt nie wie. Panie w Agencji nic na ten temat nie mówiły

rataj    3

ja czytalem na stronie i pozniej pytalem w agencji to tylko limit cukru jest brany pod uwage przy tworzeniu listy kolejnosci przy rozpatrywaniu wnioskow;)

yacenty    557

podobno prezes ARR w wywiadzie telewizyjnym miał powiedzieć ze spłyneło około 3500

yacenty    557

tylko tyle wiem, cała zajawka w tv miała ok 1minuty wiec wiele gosc nie powiedział, ciekawe tylko czy 24 opublikują listę

yacenty    557

mam nadzieje ze troche wniosków odrzuca, duzo tez jest wniosków po 10-12-15tys, wiec moze tragedii nie bedzie, nie liczmy na to ze rolnik który stracił limit z 20arów będzie teraz wnioskował o maszyne za 120tys zł

luk1512    0

Moim zdaniem to jest paranoja,gdzie jest tu sprawiedliwość...wg. mnie ta pomoc powinna dotyczyć tylko tych plantatorów co utracili limit buraczany a nie dla tych ,którzy z niego zrezygnowali...bo nie dość,że dostali za to odszkodowanie to teraz mogą jeszcze uzyskać tą pomoc,a Ci co nadal uprawiają odebrano im limit,nie dostali za to rekompensacji to i teraz mogą nie otrzymać pomocy,bo wiadomo jak ktoś zrezygnował to będzie miał wiekszą wartość limitu..paranoja.....wiem ,że wiele osob nie zgodzi się ze mną ,ale taka jest prawda...odrazu mówię ,że nie składałem wniosku..takie jest moje zdanie na ten temat ;)

yacenty    557

ci którzy stracili limit ale nie do konca teraz maja podniesione limity i to mocno, bo cukrowniom brakowało surowca - zbyt duzo ludzi zrezygnowało

luk1512    0

wiem o tym... teraz jest taka sytuacja,że namawiają do uprawy buraka..ale wiesz taka prawda jest ,że to jest trochę nie fair...bo zauważ,że niektorzy mogą otrzymać 2 razy pomoc a niektorzy wcale...

tomek198402    3

Moim zdaniem to jest paranoja,gdzie jest tu sprawiedliwość...wg. mnie ta pomoc powinna dotyczyć tylko tych plantatorów co utracili limit buraczany a nie dla tych ,którzy z niego zrezygnowali...bo nie dość,że dostali za to odszkodowanie to teraz mogą jeszcze uzyskać tą pomoc,a Ci co nadal uprawiają odebrano im limit,nie dostali za to rekompensacji to i teraz mogą nie otrzymać pomocy,bo wiadomo jak ktoś zrezygnował to będzie miał wiekszą wartość limitu..paranoja.....wiem ,że wiele osob nie zgodzi się ze mną ,ale taka jest prawda...odrazu mówię ,że nie składałem wniosku..takie jest moje zdanie na ten temat

Wcale nie jest tak jak piszesz bo np powiem Ci jak jest ze mną ja jak pojechałem do cukrowni na wezwanie to mi tam powiedzieli że jak sam sie nie zrzekne to oni mnie sami za to skasują i nie dostanę rekompensaty ale jeszcze jakis czas moge buraki siać wiec sieje , a co do rezygnacji to podpisałem bo kilkadziesiąt tys dla mnie na drodze nie leży chcoć mi na burakach zależy bo mam bydło i zależy mi na paszy z niego a co do buraków to sieje teraz dwa razy więcej jak siałem bo cukrownia potrzebuje burkaów , choc przenieśli mnie do dalszej cukrowni i dużo kasy płaci sie za usługę ale trudno .

A teraz jak tam kiedy będzie lista ogłoszona bo czekma z nieciepliwością bo nowe maszynki by tak to przyszły na wiosnę

luk1512    0

wiesz...u mnie tak nie jest..sami namawiają do siania jak najwięcej bo jest deficyt...a jakbym chciał sam zrezygnować to już odszkodowania bym nie dostal..

yacenty    557

z tego co wiem to nie koniecznie, było ponoć dużo trakich co mieli znacznie mniej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się