Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość artur2442

Paszowozy STORTI

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Paszowozy

tomi111    0

Użytkuje od roku czasu Storti TVs80

Ostatnio pod wozem poluzował mi się przewód od hydrauliki i ciekł mi olej. Podczas wymiany uszczelki doznałem szoku, gdyż paszowóz niby z Włoch a na tabliczce znamionowej od głównej przekładni przeczytałem że wyprodukowano w CHINACH.

Ha zastanawiałem się dlaczego tak mi ciągnik ciężko pracyje, teraz już wiem wszystko chiński tani bubel. Czuję się nieco oszukany ............ ;[ powinni o tym informować przy zakupie.

major1310    0
Napisano (edytowany)

Ile teraz może kosztować Storti Tvs 80 z przednią taśmą i żeby był bez chamulców,świateł oraz żeby miał 2 noże ręczne???

Edytowano przez major1310

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tnaglak
      Witam. Planuje zakup jakiegoś wycinaka do kiszonki pod tura. Zastanawiam który byłby lepszy z tych dwóch typów:

Mój ciągnik to John Deere 2140 (taki jak na tym drugim filmiku). Obecnie nie wycinam dużo towaru (jak narazie do 30szt, ale w przeciągu 3 lat będzie już ok 80szt bydła. Osobiście wydaje mi się że ten z ruchomymi nożami wycina lepiej, dokładniej. A wy który byście polecili? Rozglądam się nad jakimś używanym w dobrej cenie jak się trafi, a jak nie no to może nowy.

• Przez dawid141413
      Witam, interesuje się zakupem wozu paszowego sgariboldi monofeeder st 14 i mam kilka pytań do użytkowników. Jakim ciagnikiem mieszacie? Ile kg? Jak z awaryjnoscia?
    • Przez witek
      witam zastanawiam sie nad zakupem wozu paszowego firmy metal-fach T-659/1 co o nim sadzicie??
      Parametry techniczne:
      T-659/1
      Pojemność (m3)
      9

Zapotrzebowanie na moc (KM)
      60

Wymiary gabarytowe:
      Długość A (mm)
      5480

Szerokość C (mm)
      2500

Wysokość B (mm)
      2490

Masa (kg)
      3950
    • Przez Vroobel
      Witam.

Chcę uruchomić wycinak, stoi nieużywany od 10 lat, wymieniłem wszystkie uszczelnienia w siłownikach kos, problem polega na tym że kosy nie chodzą, ma ktoś schemat podpięcia węży przy rozdzielaczu?
    • Przez Hubertusq
      Witam,chciałbym zapytać o cenę wozu Alimy,10 metrów, wyposażenie, taśma,kontranoże,ślimak pionowy z prętem KO, przekładnia 2 biegowa wycenili go na 75tyś,dało by coś utargować?