aadams7

Przepisy ruchu drogowego

Polecane posty

Nikita_Bennet    315

znaczy się chodzi o liczbę miejc w ciągniku?

czy o współwłaściciela?

 

wg mnie np w U902 jest rejestrowany na 2 osoby a ze współwłasnością też nie ma problemu.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Liczbę miejsc w ciągniku.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

koledzy mam kolejne pytanie dotyczące przepisów ruchu drogowego ale tym razem jeśli chodzi o samochód. w samochodach na przedniej szybie mamy naklejkę z nr rejestracyjnym. kolega miał wypadek i ma wymieniona szybę na nowa, a co z naklejką?? dadzą nową?? bo przecież nie da się bez uszkodzeń odkleić tamtej


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

dać to nie dadzą ale wykupić można, przecież kolega na pewno nie jest pierwszym który pozbył się szyby takie rzeczy się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

koledzy mam kolejne pytanie dotyczące przepisów ruchu drogowego ale tym razem jeśli chodzi o samochód. w samochodach na przedniej szybie mamy naklejkę z nr rejestracyjnym. kolega miał wypadek i ma wymieniona szybę na nowa, a co z naklejką?? dadzą nową?? bo przecież nie da się bez uszkodzeń odkleić tamtej

 

trzeba odwiedzic wydział komunikacji i poprosisc o nowa naklejke koszt chyba 17zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Panowie ?? a przeszło by coś takiego: złożyć do firmy zamówienie na normalną szeroką tablice tylko że z takimi samymi oznaczeniami jak orginalana , trzeba by to omówić przy zamawianiu i najlepiej wysłać pocztą orginalną rejestracje do tego zakładu żeby nie mieli złudzeń że sie chce cokolwiek podrobić. I taką rejestracje bach na dach ;[ lub gdzieś indziej gdzie jest przewidziane miejsce a orginalną tablice powiedzmy przymocować za tylną szyba od wewn. strony. jakby policja łapneła to można sie wytłumaczyć że tablica jest i to orginalna a to na dachu to ozdoba ;[ ( wiem bajanie i raczej na 90% niedałoby sie zamówić takiej tablicy i również na 90% takie głupie wytłumaczenie z ozdobami by u policji nie przeszło ) a zresztą sam niewiem jak uważacie?


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

mówiliśmy już na ten temat... takie coś nie przejdzie... a z ta naklejka to dzięki powiem koledze...


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

a ile jest ewentualnej kary za brak tej naklejki na szybie??


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rejestrowaliśmy ciągnik pytałem się o długą tablice, powiedziano mi że to nie możliwe, mówiłem że fabrycznie jest miejsce na dużą szeroką. Nic nie poradzimy takie przepisy.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

a ile jest ewentualnej kary za brak tej naklejki na szybie??

 

 

od 50 do 100zł i prawdopodobnie moga ci dowód rejestarcyjny zatrzymac ta jak za brak badania technicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

ok dzięki serdeczne


Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
    • Przez Okisz
      Czesc,
      Czy bedąc czynnym płatnikiem VAT mogę wystawić fakturę rolnikowi ryczałtowemu? 
      Znajomy chciałby kupic odemnie soję, natomiast ja potrzebuje mieć na tą sprzedaż fakturę. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj