Skocz do zawartości
aadams7

Przepisy ruchu drogowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nikita_Bennet    100

znaczy się chodzi o liczbę miejc w ciągniku?

czy o współwłaściciela?

wg mnie np w U902 jest rejestrowany na 2 osoby a ze współwłasnością też nie ma problemu.

aadams7    0

koledzy mam kolejne pytanie dotyczące przepisów ruchu drogowego ale tym razem jeśli chodzi o samochód. w samochodach na przedniej szybie mamy naklejkę z nr rejestracyjnym. kolega miał wypadek i ma wymieniona szybę na nowa, a co z naklejką?? dadzą nową?? bo przecież nie da się bez uszkodzeń odkleić tamtej

Wiadomość z agroFakt.pl

binek    264

dać to nie dadzą ale wykupić można, przecież kolega na pewno nie jest pierwszym który pozbył się szyby takie rzeczy się zdarzają

Gość tomasek   
Gość tomasek

koledzy mam kolejne pytanie dotyczące przepisów ruchu drogowego ale tym razem jeśli chodzi o samochód. w samochodach na przedniej szybie mamy naklejkę z nr rejestracyjnym. kolega miał wypadek i ma wymieniona szybę na nowa, a co z naklejką?? dadzą nową?? bo przecież nie da się bez uszkodzeń odkleić tamtej

trzeba odwiedzic wydział komunikacji i poprosisc o nowa naklejke koszt chyba 17zł

Andrzej24871    12

Panowie ?? a przeszło by coś takiego: złożyć do firmy zamówienie na normalną szeroką tablice tylko że z takimi samymi oznaczeniami jak orginalana , trzeba by to omówić przy zamawianiu i najlepiej wysłać pocztą orginalną rejestracje do tego zakładu żeby nie mieli złudzeń że sie chce cokolwiek podrobić. I taką rejestracje bach na dach ;[ lub gdzieś indziej gdzie jest przewidziane miejsce a orginalną tablice powiedzmy przymocować za tylną szyba od wewn. strony. jakby policja łapneła to można sie wytłumaczyć że tablica jest i to orginalna a to na dachu to ozdoba ;[ ( wiem bajanie i raczej na 90% niedałoby sie zamówić takiej tablicy i również na 90% takie głupie wytłumaczenie z ozdobami by u policji nie przeszło ) a zresztą sam niewiem jak uważacie?

aadams7    0

mówiliśmy już na ten temat... takie coś nie przejdzie... a z ta naklejka to dzięki powiem koledze...

Jak rejestrowaliśmy ciągnik pytałem się o długą tablice, powiedziano mi że to nie możliwe, mówiłem że fabrycznie jest miejsce na dużą szeroką. Nic nie poradzimy takie przepisy.

Gość tomasek   
Gość tomasek

a ile jest ewentualnej kary za brak tej naklejki na szybie??

od 50 do 100zł i prawdopodobnie moga ci dowód rejestarcyjny zatrzymac ta jak za brak badania technicznego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się