Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor

Kamil1996    17

W mojej nic się nie zepsuło. Jedyny problem był z DPF bo ciągnik pracował w transporcie z przyczepami 3.5 4.5 tony na krótkich dystansach i po prostu nie miał gdzie dostać po garach to się kontrolki zapalały więc wywaliliśmy DPF i dali za 600 zł filtr jakiś czy jakoś tak i jest dobrze. Ale to nie wina ciągnika tylko tego że nie miał nic ciężkiego do pracy i co chwila gaszony odpalany. A lepiej było DPF wywalić bo i tak wiem że cały czas by w transporcie wypoczywał bo nie orze się pola co miesiąc co by tam się wypaliło wszystko :)

Ciągnik fajny, półbiegi dużo dają. Sprzęgło w guziku trzeba się nauczyć jeździć żeby nie szarpało wcale ale potem jest tak dobrze że w innych sprzęgła zapominasz wciskać :D Wiadomo ciągnik jest mniejszy od Forterry ale 4 w obrocie da radę moim zdaniem bez problemu . Bierz full obciążniki oraz szerokie opony.

Kamil1996    17

przyjechała do mnie w grudniu 2014. Dużo godzin nie ma bo w tym roku 1000 wskoczy dopiero jak się ruszy coś w polu.

Wiadomość z agroFakt.pl

sumek666    9

Jaka wg was jest rozsądna cena za maksymalnie wyposażona Proxime HS 100?

tomi382    97

140tys netto
Na otomoto jest NH t5 95 z rewersem ehr i nie pamiętam co tam było. za 141tys netto wiec wybór wg mnie oczywisty.

sumek666    9

Ja dostałem za takie wyposażenie:
-przedni tuz bez wom
-klima
-radio
-fotel pneumatyczny
-3 pary hydrauliki
-2 koguty
-EHR

213 tys.pln brutto

NH T5.100 z podobnym wyposażeniu 200 tys. Netto

leszekd    80

Za co tyle płacić?? fabrycznie zacinający się podnośnik, paliwożerny głośny silnik i marne plastiki na tylnych błotnikach.

sumek666    9

Właśnie po to jest forum. Nie jestem przekonany do zetora ale chyba mimo wszystko jest lepiej wyposażony niż ursusy. Z kolei NH jest dość drogi :/ ciekaw jestem ile będzie kosztował DF serii 5.

Artur11    0

Witajcie mam problem z proximom nie mogę załączyć wałka wom przyciskiem działa tylko zależny od biegów. Nie wiem gdzie szukać elektrozaworu który to załącza wałek. Z góry dziękuje za pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez COUNTRYSERVICE
      Mam problem ze wspomaganiem (ciągnik na gwarancji, serwis się tym zajmie, ale może ktoś wie co to). Czasem przy bardzo wolnej jeździe nie da sie skręcać, jest duży opór, zatrzymuję sie sprawdzam co sie dzieje i koła stoją w miejscu, ale kierownicą można pomało skręcać. Podobnie jest w "trasie" : wyjeżdżam z domu, kierownica przy kołach na wprost jest ustawiona prosto, po 10 kilometrach przy kołach na wprost kierownica jest przekręcona o 45 stopni, a wkażdym zakręcie muszę "dokręcać", żeby sie w nim zmieścić. Krótko mówiąć kierownica swoje, koła swoje....
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez tomi382
      Czy ma ktoś informacje co do nowych modeli proximy odnośnie chip tuningu? Nowe Proxy mają pompę wtryskową sterowaną elektronicznie więc wydaje mi się że można poprawić program podnosząc moc o 20-30%.
    • Przez roberti
      Witam Panowie mam taki problem z zetorem forterra hsx 120. 2013r. zaczął rozłączac rewers. na wyswietlaczu Literka ,,N'' myga gdy chce go zapalic. tak jak myga f. dzieje sie tak jak jest gorąco. gdy schłodze cały rewers okładami z lodu wtedy jest na jakis czas spokój az się znów nie nagrzeje i znów rozłącza i nie da się jechać. a jak zgaszę to juz ie można zapalic. nie wiem co zrobic a nowy kosztuje ok. 1500zł