Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
robercikj100    11

yyy Tak się zastanawiam.. Co do chol*** z tymi gwarancjami?? Przecież serwis przyjeżdża do ciągnika nie do tura? Do tura przyjadą serwisanci od tego co trzeba. A na gwarancji przegląd to robią serwisanci od dilera nie??

a wktórym miejscu w gwarancji pisze że nie wolno montować nieorginalnych części ??? a i jak wygląda sprawa zamontowanie przedniego tuza innej firmy niż zuindberg ????

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamil1998    85

na trzeciej stronie jest pokazane co wchodzi w skład APS czyli: Rewrers, sprzęgło na przycisk i pełzające biegi

robert,tego nie wiem

qazi    57

czyli? :huh:

włączasz ten przełącznik i ciągnik sam zmienia półbiegi automatycznie, wartości obrotów silnika przy których ma nastąpić zmiana półbiegu możemy sobie sami ustawić, dla chętnych mogę wysłać instrukcję obsługi to będzie można sobie dokładnie poczytać

qazi    57

to zetor zaczyna wprowadzać bardziej zaawansowane rozwiązania do traktorów

jest juz to dostępne w powerach?

jest już to dostępne w powerkach bodajże od czerwca- lipca jak weszły nowe modele

Krystian86    5

Jeżeli włączę ten przycisk to przy każdym wciśnięciu sprzęgła włącza się automatycznie półbieg, ot takie udogodnieni które bardzo przydaje sie w transporcie.

Kamil1998    85

ale niestety tylko w powerach i forterrach... mogli by dać i w plusie...

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

danielhaker    823

Jeżeli włączę ten przycisk to przy każdym wciśnięciu sprzęgła włącza się automatycznie półbieg, ot takie udogodnieni które bardzo przydaje sie w transporcie.

Ale tylko pierwszy

czyli po wciśnięciu sprzęgła tak jakby spowalnia ciągnik tak?

to jest chyba tak ze jak włączasz wyzszy bieg to od razu jest z półbiegiem :huh:

Edytowano przez krzysiekfarmer5

Krystian86    5

W skrócie mówiąc pierwszy półbieg załączany jest poprzez wciśniecie sprzęgła. Jestem ciekaw czy w nowych powerkach jest tak samo czy tak jak koledzy pisali wcześniej, ze ciągnik sam zmienia półbieg pod wpływem spodku obrotów silnika????

Kamil1998    85

najlepiej jeśli się ktoś wypowie kto nim jeździł. Ja osobiście widziałem forterrę 115 z tym przyciskiem.Niestety nie jeździłem i nie przetestowałem tego przycisku...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzysiekwm90
      opinie na temat ciągnika

piście

• Przez tomi382
      czy ma ktos nową proxime z adblue? Na ile wystarcza pełny zbiornik ad Blue? jak z awariami tego systemu?
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez COUNTRYSERVICE
      Mam problem ze wspomaganiem (ciągnik na gwarancji, serwis się tym zajmie, ale może ktoś wie co to). Czasem przy bardzo wolnej jeździe nie da sie skręcać, jest duży opór, zatrzymuję sie sprawdzam co sie dzieje i koła stoją w miejscu, ale kierownicą można pomało skręcać. Podobnie jest w "trasie" : wyjeżdżam z domu, kierownica przy kołach na wprost jest ustawiona prosto, po 10 kilometrach przy kołach na wprost kierownica jest przekręcona o 45 stopni, a wkażdym zakręcie muszę "dokręcać", żeby sie w nim zmieścić. Krótko mówiąć kierownica swoje, koła swoje....