Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Kamil1998    85

robercikj100, jak ci przyprowadzą to zobacz w książce (instrukcji) jaka moc jest tego ciągnika. Czy w ISO 98 czy w DIN 91

Proxima bedzie u mnie niestety dopiero pod koniec sierpnia ;[ . facet mowil ze przez ta modernizacje kabiny i reszty to trzeba czekac na nowa okolo 3 miesiace.

Jak bede ja juz mial to zobacze ile ma mocy dokladnie.

A skryznia 12x12 to niestety dalej za doplata

Kamil1998    85

to ty bierzesz zwykłą proxę z rewersem? bo skrzynia 12*12 jest w proximach zwykłych. W plusach jest 16*16

Wiadomość z agroFakt.pl

Rado9990    3

Proxima bedzie u mnie niestety dopiero pod koniec sierpnia ;[ . facet mowil ze przez ta modernizacje kabiny i reszty to trzeba czekac na nowa okolo 3 miesiace.

Jak bede ja juz mial to zobacze ile ma mocy dokladnie.

A skryznia 12x12 to niestety dalej za doplata

Witam,mam zamiar kupić zetora proxime plus.Chciałbym sie dowiedziec jakich zmian dokładnie dokonano,chodzi mi o zmiany wyglądu,kabiny,hydrauliki,czy we wszystkich jest teraz podgrzewana tylna szyba i ociekacz oleju ? bo wyżej na focie widziałem ale to była proxima power..,jest zwiększony udżwig ? ile wynosi ?czy jak bym go wzioł z klimatyzacja to bedzie miał 6 nawiewów ? za odpowiedż z góry dziękuje

Kamil1998    85

Witam,mam zamiar kupić zetora proxime plus.Chciałbym sie dowiedziec jakich zmian dokładnie dokonano,chodzi mi o zmiany wyglądu,kabiny,hydrauliki,czy we wszystkich jest teraz podgrzewana tylna szyba i ociekacz oleju ? bo wyżej na focie widziałem ale to była proxima power..,jest zwiększony udżwig ? ile wynosi ?czy jak bym go wzioł z klimatyzacja to bedzie miał 6 nawiewów ? za odpowiedż z góry dziękuje

Tak, będzie 6 wywiewów w tym 2 od klimy. Okapy, szyby itp są we wszystkich proximach. Zmieniło się także nazewnicto i moc jest teraz mieżona w ISO. Więcej się dowiesz na poprzednich stronach tematu :)

Co do miary w ISO, to czytałem w necie, że w din fortka 135 ma 137KM , a w ISO 156...

Ursus11    19
Rado9990    3

Tak, będzie 6 wywiewów w tym 2 od klimy. Okapy, szyby itp są we wszystkich proximach. Zmieniło się także nazewnicto i moc jest teraz mieżona w ISO. Więcej się dowiesz na poprzednich stronach tematu :)

Co do miary w ISO, to czytałem w necie, że w din fortka 135 ma 137KM , a w ISO 156...

Dzięki za odp. a dobre jest wyciszenie w tych modelach ? bo podobno dobre..i wiecie juz ceny tych nowych modeli ? interesuje mnie proxima plus 90(według nowego oznaczenia)

ceny to raczej bez zmian

plus 95 czyli teraz 100 to katalogowo jakie 145 tys chyba

Edytowano przez robercikj100

adikpl1    179

Gdzieś wyczytał te 150 kuni :blink: ?

Na zetor.de można wyczytać:

Leistung - ECER24 95 kW / 130 PS

ISO 14396 100 kW / 136 PS

Rado9990    3

ceny to raczej bez zmian

plus 95 czyli teraz 100 to katalogowo jakie 145 tys chyba

To dziwne że są stare ceny przy zmianach..oczywiscie mogło by tak być :)mi chodzi o ten model co ma 82km a według nowych oznaczen jest to proxima plus 90

To dziwne że są stare ceny przy zmianach..oczywiscie mogło by tak być :)mi chodzi o ten model co ma 82km a według nowych oznaczen jest to proxima plus 90

nie wiem dokładnie ale jak ja zamawiałem proxime 100 to gościu patrzył chyba nawet w stawy cennik co jeszcze były stare nazwy wiec chyba sie nic nie zmieniło, cennik wyposarzenia dodatkowego terz jest identyczny tylko skrzynia 12x12 podrożała bo jest teraza z wałkiem dwustopniowym

Pirell    0

A do tej pory nie miały?

Eeee... znaczy źle napisałem, chodziło mi o wzmacnianą oś przednią carraro i chyba amortyzowaną do tego. A do tej pory to chyba mieli produkcji zetorowskiej.

Ursus11    19

@Rober za kilka miesięcy bede miał ;p

Ma ktoś może zdjecie filmik dolnej listwy zaczepowej??

Kamil1998    85

Eeee... znaczy źle napisałem, chodziło mi o wzmacnianą oś przednią carraro i chyba amortyzowaną do tego. A do tej pory to chyba mieli produkcji zetorowskiej.

Zetor odkąd produkuję Zetor **40 mają wszystkie most carraro!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się