Polecane posty

Kamil1998    92

Skoro zmienia się nazewnictwo to pewnie też moc? Jaka jest teraz moc każdego z modeli?


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oledo    2

Moc pozostaje ta sama , tylko innej normie jest teraz podawana ,dlatego kilka koni każdemu dodali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

krzysiekfarmer5,Jesteś pewny? Na 100%? Czyli, że jak na fakturze będzie podawana moc w ISO? (tej nowej?)

Edytowano przez Kamil1998

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

Nowe silniki wejdą w nowym roku najprawdopodobniej, wtedy to wejdzie nowa norma emisji spalin czyli TIER 3b. A w 2014 wejdzie TIER 4 i wtedy również czeka nas modernizacja silników Zetor. Co do zmiany numeracji modeli to prawdopodobnie nowe silniki będą miały o parę koni więcej, a numerki zmienili teraz żeby nie robić zbytniego zamętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 100% to pewny nie jestem ale na jakiejś wystawie rolniczej rozmawiałem z jednym z dilerów Zetora to mówił że zmieniają sie oznaczenia dlatego że moc będzie podawana w ISO a do tej pory zetor podawał w DIN czy coś takiego, ale on sam dokładnie nie wiedział jak to będzie. Najlepiej to skontaktować się z dilerem ;)

a może Zetor wprowadzi jakieś nowe silniki :blink: :huh:

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

Z najnowszych informacji: Zetor przegonił Fendt'a :lol:

Edytowano przez Pirell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Tak :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oledo    2

według tego co można przeczytać na czeskiej lub angielskiej stronie internetowej zetora to proxima 85 ma w iso 87 km .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

jesli możesz, to podaj link do ang. strony i czeskiej

Edytowano przez Kamil1998

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

zetor.com to ja wiem, że czeska i nic tam nie piszą, ale spójrzcie tam i zobaczycie,że np proxima 85 ma 86, a w Polsce ma chyba 81


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

Bo Polacy podają moc silnika przy obrotach znamionowych czyli przy 2200 obr/min ma 82km, a moc maksymalna przy obrotach maksymalnych 2450obr/min wynosi 87 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

hmmmm.... dziwne strasznie niskie zużycie paliwa jak na Zetora, a oznaczenie silnika takie samo jak na czeskiej stronie, a tam zużycie jest większe.

przykładowo model z1205

na ulotce: 224 g/kwh

na stronie: 258 g/kwh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Chwyt marketingowy poprostu ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pirell    0

Nie mówimy po niemiecku <_< bo się nie uczyli :P oświeć. Na ulotce jest minimalne zużycie paliwa, a na stronie zetora maksymalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

A kiedy będą pierwsze modele prox ze zmienioną kabiną (w Polsce)?? Czy może juz można zamawiać ze zmienioną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

Nie no pięknie to wygląda ;) Ale kiedy wprowadzą to w obieg :) Oby jeszcze w tym roku

Edit: Użyjcie tłumacza i to

Zetor připravuje pro letošní rok inovované traktory řady PROXIMA.

• Součástí inovace je mnoho změn, nejvýznamnější je změna hydrauliky, nová je

výkonnější, se dvěma výkonnými válci a zlepšeným ovládáním.

• Některé detaily jsou vidět na připojených obrázcích.

• První traktory provedení 2011 je možné již předběžně objednat.

Zamieńcie na PL.. I wyjdzie:

Zetor przygotowania do tegorocznej innowacyjną gamę ciągników PROXIMA.

• Innowacja jest wiele zmian, najbardziej znaczące zmiany w hydraulika, nowe

skuteczne, dwucylindrowy wydajności i poprawę obsługi.

• Niektóre informacje są widoczne na załączonych rysunkach.

• Pierwsze wdrożenie w 2011 r. ciągnika może już wstępnie zamówić.

Czyli chyba można już zamawiać u dilerów jeśli mają już nowe cenniki

Edytowano przez Kamil1998

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SPECO
      WITAM !
       
      Mozna powiedzieć że jesli chodzi o ciagniki to jestem "zielony" zakupiłem w ostatnich 5latach 2szt. pierwszy to zetor 5320 2002rok w tym roku zakupiłem model POKAZOWY od zetora z KALISZ-a jest to 2006 z przebigiem 5 Mth - a jeśli chodzi o jego obsługę to jestem ciemny ! Ale powoli sie uczę ! Będą mi słuzyć do odśnieżania zimą no i jakiś lekkich prac leśnych w innych porach - zwożenie dębiny itd. . .
       
       
      Zwracam się z prośbą o jakąś podpowiedz jakich oleji i płynów uzuwacie ?! Czy tylko te podane w książce serwisowej czy może jakiś inne ?? ?? ??
       
       
      Pozdrawiam Radek
    • Przez Marco007
      Witam, zwracam się z zapytaniem do znawców silnika jaki znajduje się w mojej Forterze 11441. Mianowicie postanowiłem zamontować zegar doładowania turbo (chciałem zobaczyć kiedy turbo wstaje bo na niskich obrotach ciężko się rusza - choć ten model tak ma,wiadomo) i mu mojemu zaskoczeniu podczas pracy w pełnym obciążeniu zegar wychyla się na 1,5 bar - co moim zdaniem jest za dużą wartością na ten silnik. I teraz pytanie do was czy to jest norma czy coś szukać A jeżeli tak to gdzie? Dodam że podczas pracy gruszka od zwrotu odpowiedzialnego za ograniczanie ciśnienia nie pracuje a gdy wydłużę sztange tego zaworu to turbo wstaje duuuzo później więc to rozwiązanie odpada. 


    • Przez pudło
      Bardzo wolno opadają ramiona podnośnika (z obciążeniem 500 kg.trwa to ok 20 sekund ) ,Czy jest możliwość jakoś to wyregulować , jeśli tak to podpowiedzcie jak to zrobić ? (przestawianie dźwigienki w kabinie od regulacji szybkości nic nie daje - żadnej reakcji) Gdzie szukać przyczyny?
       
    • Przez klocek1231
      Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem spadek mocy przy mojej forterra 11441. Widzę ze jak np siałem na dwójce na dwóch polbiegach i zawsze szedł sobie leciutko z dużym zapasem mocy, teraz czuję jakbym nie wiadomo jaki wielki siewnik ciągnął za sobą. Jadę na 1800obr i jak dodam gazu to praktycznie juz te obroty ledwo co sie wkręcają... Bardzo wolno... To samo w orce. Orałem zawsze na jedynce z jednym polbiegiem. Teraz w zasadzie musiałem albo z dwoma polbiegami albo na czwórce polowej....  Większość prac polowych wykonywałem zawsze w zakresie 1700-1800 obr Mam wrażenie ze do tych 1600 obr ciągnik  mniej więcej ma podobna moc co zawsze... Problem pojawia sie od 1700 wzwyz. 
       
       
      Ciągnik nie dymi ani nic 
       
       
      Z góry dziękuję za porady 
    • Przez Marcink10
      Witam. Potrzebuje pilnej pomocy z pacjentem zetor forterra 11441. A mianowicie problem polega na tym że podnośnik nie działa (jedynie czasami po odpaleniu chwile podnosi) oraz nie działa wgl wałek wom. Problem rozpoczął się po umyciu ciągnika. Sprawdzone kostki pod kabiną, wszystkie wyczyszczone i zapśikane contactem i nadal nic nie pomogło. Sprawdzone także kostki przy ehr. Proszę o pilną pomoc i z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj