Skocz do zawartości
rad10

JD 6430 czy NH 6020 Plus

Polecane posty

Fendt w full wypasie wyjdzie może w cenie tyle co ten John (może nawet trochę więcej),ale z drugiej strony masz w tej cenie prawie 130konny traktor :D.Ja bym Johna raczej porównywał z 312 lub 412... :)

butchless    0

No i o to mi chodzi, ze za prawie taka sama cenę :D mam full wypas JD 6430P a nie gołego fendta 309, czy 312.

Jarecki21    17

Ja mam podobne pytanie jak w temacie, tyle że kwestia JD 65(6)30 lub NH T6030. Róznca w cenie przy interesującym mnie wyposażeniu jest taka, że za cenę tego JD miałbym NH wraz z nową przyczepą Metaltechu 10t. A i tak NH miałby dodatkowo amortyzowaną kabinę. Prosiłbym o podpowiedzi, czy różnica w jakości pomiędzy JD a NH jest warta tych 50tys zł? Dodatkowa kwestia jest też taka, że kiedyś przy odsprzedaży ta różnca częściowo by się zrekompensowała. To po pierwsze. Po drugie zakup NH byłby kontynuacją "współpracy" z dotychczasowym dostawcą maszyn. Ale czy warto uzależniać się tylko od jednego (żeby nie poczuł się za pewnie)?

Ktoś coś jeszcze mądrego napisze?

Wiadomość z agroFakt.pl

statek    137

wszystko zalezy od tego do czego on ma sluzyc, 309 ma niski uciag w porownaniu z 6430 ze wzgledu na mase wiec w polu jelonek wygra ale w transporcie uwazam ze fendt bedzie bardziej na miejscu.

jesli ciagnik glowny to JD a jesli pomocniczy to fendt.

No i o to mi chodzi, ze za prawie taka sama cenę :( mam full wypas JD 6430P a nie gołego fendta 309, czy 312.

Noto nad czym się zastanawiasz?? :) Bierz Janka i po kłopocie.

A tak w ogóle to fendt nie jest taki goły.Cena jest wysoka ,to prawda, ale w fendzie siedzi przekładnia bezstopniowa za którą w john deere musiał byś sporo dopłacić. :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się