Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wojto1693    0

O jakich Goodeyear'ach myślisz?

Widziałem u nas na składnicy 12,4 ale nie przyglądałem się im bliżej.

romek6340    203

Pewnie diagonalna...

http://oponyrolnicze24.pl/opony-/1342-124-28-goodyear-sure-grip-all-service-6-pr-tt.html

Zobacz Taurusy. Dość dobre oponki i cena jest w miarę rozsądna. U mnie pod turem mam założone. Na razie problemów nie było i jestem z nich zadowolony. Więcej nie powiem bo dopiero 2,5 roku jak je mam. Na forum też dość dobre opinie mają.

http://oponyrolnicze24.pl/opony-/42-124r28-taurus-point-8-121a8-tl.html

Można by też coś szerszego kombinować tylko, że cena będzie szła w górę...

wojto1693    0

Pewnie diagonalna...

http://oponyrolnicze24.pl/opony-/1342-124-28-goodyear-sure-grip-all-service-6-pr-tt.html

Zobacz Taurusy. Dość dobre oponki i cena jest w miarę rozsądna. U mnie pod turem mam założone. Na razie problemów nie było i jestem z nich zadowolony. Więcej nie powiem bo dopiero 2,5 roku jak je mam. Na forum też dość dobre opinie mają.

http://oponyrolnicze24.pl/opony-/42-124r28-taurus-point-8-121a8-tl.html

Można by też coś szerszego kombinować tylko, że cena będzie szła w górę.P

Pewnie tak, zastanowie sie nad tym taurusem, tylko ja nie mam tura i dla mnie trakcja jest priorytetem, a drogi u mnie to glina, kamienie. Pozdrawiam...

Wiadomość z agroFakt.pl

Nie jestem jakimś ekspertem, ale jeśli teren górzysty, drogi kamieniste i gliniaste to szukałbym opon radialnych.

Jeździełem krótko na 11.2 R24 (radialne) i mam o ponad 20 lat 11.2-28 (diagonalne) i już po samej oponie widać, która ma większą powierzchnię styku. Oczywiście radialna :)

wojto1693    0

Nie jestem jakimś ekspertem, ale jeśli teren górzysty, drogi kamieniste i gliniaste to szukałbym opon radialnych.

Jeździełem krótko na 11.2 R24 (radialne) i mam o ponad 20 lat 11.2-28 (diagonalne) i już po samej oponie widać, która ma większą powierzchnię styku. Oczywiście radialna :)

Dziekuje za rade i szukam radialki. Pozdrawiam i zycze milego wieczoru :)

Milosz27    177

Wojto ja w moim mam Good Yeary sure grip 12.4 co prawda diagonalne bo take mi bardziej odpowiadaly i mogę smialo polecic co do slizgania nieporownywalnie lepsze od stomili w polu jak i na lodzie od mitasow tez się lepiej sprawuja i wypadaja wyzsze i szersze od mitasow ten sam rozmiar a widoczna roznica. A jezeli chcesz do lasu to.dobrze sie zastanow bo radialki nie bardzo sie sprawdzaja szybciej mozna uszkodzic bo sa cieńsze na bokach wszystko zalezy ile bedziesz tam pracowac bo jak na codzien to bym sie obawial, kiedys do lesnego zestawu kupili radialki opony bieznik nowy ale reszta nie do naprawy.

wojto1693    0

Czytałem właśnie o różnicach między oponami radialnymi a diagonalnymi. Radialne maja lepszy uciąg ale są właśnie bardziej podatne na uszkodzenia boczne. Muszę przemyśleć sprawę ...

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

wojto1693    0

A wytrzymie takie cisnienie opona?

kris ile moge miec punktow, bo ja nie nabijam postow tylko szukam podpowiedzi!!!

Edytowano przez wojto1693

wojto1693    0

Opony kupię w najbliższym czasie. Po zakupie podzielę się info z kolegami na forum. Pozdrawiam i życzę milej niedzieli Wojtek :)

Edytowano przez wojto1693

Milosz27    177

Może vredestain traktor opona za 1150???

Ja moje Goodyeary po 1050 kupilem nie lezaki swieze wg DOT mialy ok miesiaca. Za 1150 byly takie same 13.6. Vederstein tez dobre oponki. Edytowano przez Milosz27

kapec22    26

i jak doszły? jaka cena i gdzie kupiłeś ? wstaw fote bo ciekawy tych vredestain'now jestem

wojto1693    0

Cześć. Opony doszły i są już założone. Kupiłem je w Chełmie za 2100 z przesyłką. Opona fajna ale  ( jak pisał kolega Miłosz27 )  wydaje się niewiele większa od stomila 12,4 - nie wiem jakie mają teraz rozmiary w fabrykach? Opona to dokładnie Vredestain Faktor S i ma 3 lata gwarancji. W sobotę zrobię parę zdjęć i dam do galerii. Pozdrawiam

Snajper20    5

Witam. Jakie macie  opinie  o oponach taurus?  cena  ich to 1080zł, a cena  vredestein to 1180zł,  na taurusa jest 5 lat gw. a na vredestein tylko 3 lata. Na allegro widze  ze popularne sa opony trayal za okolo 650zł  jakies opinie macie?

KULAWA_KOZA    88

Bez namysłu brał bym Vredesteina.Wystarczy popatrzeć na bieżnik na obie opony i od razu widać która sobie poradzi w trudnym terenie.Po za tym Vredestein to opona o kilka półek wyżej niż Taurus.Jak bym miał kupować to tak

Vredestein

Kormoran

Mitas

Reszta to chińczyk.

http://allegro.pl/opona-rol-12-4-28-vredestein-8pr-faktor-s-i5105412538.html 

dobra cena jak do C-330.Chociaż starszy Vredestein miał inny bieżnik taki jak STOMIL.

o taki https://www.google.pl/search?q=vredestein+c-330&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0CCAQsARqFQoTCLe9z7783ccCFQqNcgodKzgI9w&biw=1280&bih=891#imgrc=77mT0zGLFoZaZM%3A

opona z takim bieznikiem to super sobie radzi .

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Roki212    83

Jaki producent dętki na tył jest w miarę?

Muszę u siebie już zrobić podmianę bo na łączeniu wętylnicy z dętką zaczyna coraz bardziej puszczać i raz na tydzień trzeba dobijać, a i tak już ponad rok tak się bujam :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez Kamilukowiak
      Witam jestem posiadaczem ursusa 4514 i planuje kupić do niego tura. Mam w nim jedną pompę do hydrauliki i zastanawiam się  czy da on sobie radę przy oborniku lub w balotach z sianokiszonki. Czy będzie trzeba dokładać drugą  pompę ?
    • Przez wojtek8244
      Witam,
      Posiadam ciągnik Renault 551 (nowy zakup) i piszę na forum do posiadaczy tego ciągnika, bo mam problem. Gdzie jest w tym ciągniku włączanie świecy płomieniowej? Robi się zimno i przydałoby się trochę podgrzać, z tego co mi się wydaje to włączanie jej jest w stacyjce, ale nie jestem pewny dlatego pytam. Sprawdzone było multimetrem i nie ma napięcia na świecy, sprawdzenie świecy czy jest dobra to żaden problem bo na pewno jest dobra, tylko potrzebuje informacji gdzie jest włączanie jej?
    • Przez Ursus912i360
      Witam. Jestem przed zakupem nowego ciągnika. Będzie on pracował na areale ok 25ha (teren górzysty). I teraz pytanie do użytkowników takowych ciągników. Jak jest z awaryjnością, serwisem, mocą, uciągiem itp. oba te ciągniki są w podobnej cenie.