Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zetor10045    11

Ja w c330 mam chińskie opony i już jedna 4 sezon druga jest rok nowsza i jak do tej pory nie zauważyłem na nich jakiś ogromnych pęknięć, nie widać nawet dużego zużycia, a 30 ma prace co dzień :(

waldek315    2

witam chcę kupić nowe 12.4x28 do mojej c330 opony firmy petlas są one po 560zł co powiecie o tej marce opon :)

sebe1033    62

petlasa mam w przyczepie idzie 3 rok i na razie bez zastrzeżeń ` :)

trzeba już pomyśleć o oponach do 330 bo dętkę widać gdzieniegdzie :):) chciałem radialne ale teraz już nie robią 12,4R28 :) jedynie ze wschodu dnieproshina za ok 850

albo zwykłe kormoranki za 750 :)

Wiadomość z agroFakt.pl

waldek315    2

też właśnie myślę o nowych oponkach do 330 i wybiorę chyba petlas traktor długo nie pochodzi znaczy się ciągnik jest sąsiada ale on już długo nie pociągnie na gospodarstwie ma swoje lata nie chce mu się już więc chyba ciągnik przepisze na mnie . te opony mogę dostać po 560zł/szt i 90zł przesyłka przy 2szt wyjdzie mnie to 1210zł myślę że na parę ładnych lat starczą przecież to nie nowy jd że jedzie 60km/h i musi mieć super przyczepność na lodzie :)

Karol0    3

adamc330    115

Z allegro nie kupuj żadnych,ja kupiłem kiedyś przednie do ciapka to po 3 miesiącach popękały ;[ .Lepiej idź do Agromy, i najlepsze to radialne :D

zonk28    0

Dokładnie.Najlepsze to STOMIL-OLSZTYN i nie z allegro tylko z Agromy lub jakiegoś sklepu.Najlepiej to taką kup z takim bieżnikiem.Ich już nie produkują ale czasem mają gdzieś zapasy , więc warto poszukać , ja je mam i jestem zadowolony bardzo. http://moto.allegro.pl/opona-12-4-32-stomil-nowa-i1676629961.html

Edytowano przez zonk28

izydor6280    483

bedziesz zadowolony dopuki nie zacznie sie rozlazic, zobacz zdjecie w mojej galerji

ja polecam mitasa, miekka wysoki bieznik, ew. petlas

zonk28    0

Kolego ale popatrz na bieżnik z mojego linka a z twojej galerii.Te opony mają inne bieżniki. Wrzucam fotkę mojej oponki od ciapka ma 8 lat. OPONA OPONA2 Widocznie to pęknięcie to czysty przypadek , bo rzadkość by coś takiego stało się w tej oponie tak samo od siebie.

rollo29    20

Kupuj najtańsze nie warto przepłacać za polskie laczki nie ta jakość.Ewentualnie poszukaj ruskich oponek tam nie oszczędzają na gumie.

Karol0    3

Dziękuję wszystkim za szybkie odpowiedzi, jutro wybieram się do agromy, zobaczę co mi zaproponują i w niedziele na giełdzie się rozejrzę

malorolny    0

A ja się nie znam ale powiem ci tak ...... jeżeli traktor albo ciągnik jak wolisz robi tylko polu to kormoran , ale jak użytkujesz go do transportu to Mitas albo Petlas .........a dlaczego to wystarczy zobaczć ile klocków jest na obwodzie im więcej tym lepiej na drodze

Karol0    3

30-ka stoi już na nowych kapciach myślałem założyć radialki ale cena (1100zł) mnie odstraszyła, zdecydowałem się na petlasa (kupiłem za 700) mam nadzieje że parę lat posłuży

Davidastra    0

sraka nie śliskie , mam je juz kawałek i wiem jakie są , opony to sa sliskie jak niemasz protektora i mielisz w miejscu , jak nie jeżdzisz dużo asfaltem to kazda bedzie długo , a jak jeździsz sporo to czy taka czy tak zaraz się będzie zcierać , przeciez to jest guma

Szudy    0

witam po przerwie,ma prosbe do starszyzny,w moim/dziadków ciapku tylnie opny sa pratycznie lyse,co dalo mi znac przy wczorajszej podorywce(dobrze mówie/pisze?)

dobra,koniec OT,wiec jakie kupic najlepiej opony???budzet na komplet max 1500zl,opony maja byc nowe,i dobrze jak by wytrzymaly polowe tego co stare 25 letnie;

p.s.czemu w ciagniku bieznik tylnich opona zjada mi bardziej od wewnatrz???i czy metodami chalupniczymi udo wymienic mi sie oponke?

pawelec    85

mozesz probowac samemu, ale to będzie męka. Odłóż kase na oponiarza i po problemie, zaoszczedzisz czasu i nerwów.

jeśli zjada Ci od wewnątrz, to albo masz za duże ciśnienie, albo jeździsz dużo po utwardzonym, albo poprostu taka opona (kartofel).

ps. nie ma 'tylnia' jest 'tylna' opona. ;)

pozdro

tu masz linka do bieżnikowanej oponki do ciapka za 600zł/szt. Ja bym raczej nie kupił takiej, ale jeśli dużo nie robisz w roku, to myśle że styknie!

http://moto.allegro.pl/opony-opona-bieznikowana-ursus-12-4-28-c-330-c330-i1846256560.html

Szudy    0

dzieki za pomoc,co do zjadania mi nie chodzilo o to ze zjada opone tylko ze srodka,tylko o to ze zjada czesc opony od strony samych zwolnic;

jednak wolal bym nowe oponki,jak robic to raz a do porzadku,biednych ludzi na tanie rzeczy nie stac,a majac 15 lat do takich sie zaliczam;

co do nierównego zjadania opon,teraz po zobaczeniu nowej opony mam wrazenie ze moje opny nie równo sie zuzywaja z tego wzgledu ze nie co sie juz zuzywac;

Edytowano przez Szudy

Mentos223    160

Nie kupuj opony bieżnikowanej chyba że za darmo dostaniesz, ja z tej firmy kupiłem oponę w marcu to już widać pęknięcia i inne wady jak już to nowa opona P.s ja sam zbijałem opony,spuszczasz powietrze , podnosisz ciągnik bijesz młotem w oponę żeby odeszła dobre łyżki i sama schodzi :) Jak mi powiedzieli za wymianę jednej opony 50 zł to wolałem się sam mordować :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PronarekP5
      Ci którzy mają lub jeżdżą tym URSUSEM jaka wygoda jazdy czy da sie radia słuchać jak idzie w polu itp. itd.
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez Kamilukowiak
      Witam jestem posiadaczem ursusa 4514 i planuje kupić do niego tura. Mam w nim jedną pompę do hydrauliki i zastanawiam się  czy da on sobie radę przy oborniku lub w balotach z sianokiszonki. Czy będzie trzeba dokładać drugą  pompę ?
    • Przez wojtek8244
      Witam,
      Posiadam ciągnik Renault 551 (nowy zakup) i piszę na forum do posiadaczy tego ciągnika, bo mam problem. Gdzie jest w tym ciągniku włączanie świecy płomieniowej? Robi się zimno i przydałoby się trochę podgrzać, z tego co mi się wydaje to włączanie jej jest w stacyjce, ale nie jestem pewny dlatego pytam. Sprawdzone było multimetrem i nie ma napięcia na świecy, sprawdzenie świecy czy jest dobra to żaden problem bo na pewno jest dobra, tylko potrzebuje informacji gdzie jest włączanie jej?
    • Przez Ursus912i360
      Witam. Jestem przed zakupem nowego ciągnika. Będzie on pracował na areale ok 25ha (teren górzysty). I teraz pytanie do użytkowników takowych ciągników. Jak jest z awaryjnością, serwisem, mocą, uciągiem itp. oba te ciągniki są w podobnej cenie.