Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mareknh

Modyfikacje TURa w C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-330
mareknh    8

Witam. Zakładam ten temat, aby dowiedzieć się jakie są wasze opinie na temat takiej modyfikacji TUR jak na rysunku. Potrzebuję go przerobić do bel, tak aby układać 4 warstwy bel 120 oraz żeby było poziomowanie. Myślałem nad czymś takim:

http://hyy.pl/images/48TUR_1.bmp

Co Wy na to? Zda to egzamin? Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

andrzej2110    529

Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> C-330 z turem

Ja nie robiłem aby wyżej podnosił bo nie mam takiej potrzeby. U mne bel nei ładuje bo ichnie mam ale czasem widlak sie przydaje :P

Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> Ursus C-330

Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> C-330 z turem

Pawel328    124

poziomowanie może być :P ale te nowe mocowanie siłownika moim zdaniem nie będzie pasować ponieważ spójrz na tą podstawę czy to jest ramie na którym osadzony jest siłownik > nie podniesiesz tak wysoko bo tam u góry masz już ograniczenie i chcesz tam zacząć montować samo poziom . Nie wiem czy mnie zrozumiesz ale starłem się jak najlepiej wyjaśnić :P

Wiadomość z agroFakt.pl

Kali    0

Też próbowałem i jest problem, zapiera podnoszone ramię o słupki mocowane do ciągnika.Odłącz siłowniki i podeprzyj widły w maksymalnym uniesieniu i będziesz widział o co zapiera.Ja poziomowanie mam zrobione przy pomocy prostowodów, wykonanie własne, ale wyglądają jak fabryczne.

mareknh    8

@Pawel328 Rozumiem o co Ci chodzi, mam zamiar wyciąć tamto mocowanie, ponieważ nie chcemy na razie kupować TURa do TD. A potrzebne nam 4 warstwy no i poziom byłby dobry. Mógłbym zrobić prostowody tak jak @andrzej2110, ale może w przyszłości założymy 2 sekcję i poziom będzie już z głowy.

mareknh    8

To tylko bym skrócił te co by były i bym siłowniki przymocował. Mam jeszcze czas na myślenie, bo przeróbkę planujemy z tatą na styczeń-luty. A może jeszcze inne pomysły macie? Może nie przerabiać siłownika, tylko przedłużkę zrobić? @Kali, chyba zrobię tak jak mówisz, odepnę siłowniki i wedy wszystko będzie widać.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować