Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MarcoWzu

Wybór prasy zmienno-komorowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasy
MarcoWzu    4

W tym roku mieliśmy kupic nową prasę zmienno-komorową Classa lub JD ale wypadły nam wydatki i to spore...więc trzeba będzie rezygnowac z nowej bo to wydatek rzędu 140 tyś...a na sipme niestety już nie możemy patrzeć...

Najlepiej jaką wybrac używaną prasę do 40 tyś i gdzie można spotkac takie prasy bo w naszej okolicy nie ma takich miejsc...i na co trzeba szczególnie zwracac uwage przy zakupie...a i jeszcze jedno najlepiej jak by mniała rotor

A czy taka prasa sie opłaca do robienia 1700 bel rocznie????

Z góry dzięki za odpowiedzi...

Wiadomość z agroFakt.pl

kalol    0

W tym roku zakupiłem prasę krone kr 10-16 za 37 tys netto. Rok produkcji 1996, rotor, komputer, rotor, noże, owijanie siatką, szerokie opony, wyrzutnik bel i smarowanie łańcuchów. Robię rocznie ok 800 bel (głównie słoma). Ogólnie jak szukałem prasy w woj podlaskim to było bardzo ciężko znaleźć cokolwiek co mógłbym od razu znaleźć i zaczepić i pojechać na pole. Większość oglądanych przeze mnie pras było jak dla mnie w opłakanym stanie... Na pewno o tym zdecydował czas kiedy tej prasy szukałem (początek lipca) więc wszyscy co chcieli już się zaopatrzyli w prasy (chodzi głównie o hodowców bydła). Chciałem mieć stałokomorową Krone kr 125 lub 130 do słomy, padło na zmiennokomorową i nie żałuję:P

Co do czy się opłaca kupić używaną żeby robić ok 1700 bel rocznie to jak najbardziej warto kupić, ze względu na to iż nie zawsze sąsiad czy firma oferująca usługi będzie mieć czas aby usługę wykonać. Sam wiem po sobie jak to jest...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość