pawelec

jaka formownica??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
malkolm    25

weremczuk jest drogi jak cholera, możesz do nich zadzwonić lub do przedstawiciela, ja mam z krukowiaka, o wiele prostsza i o ponad połowę tańsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

uzywana dwurzedowke przerobiona z glebogryzarki jakby co to moge zalatwic ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

krukowiak to coś około 6500 netto była ze 2 lata temu. tyle że to jest bez glebogryzarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztofb    0

napisze ktoś jakie są rozstawy tych tależy bocznych w redliniarkach , ja kupiłem taką samoróbkę i musze ją troszke przerobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bools    19

Witam chce kupić formownicę 2 rzędową do 6 tys. zł , i jest jeden problem zasadziłem ziemniaki na 70 cm , a z tego co patrze to od 75 cm są ;/ , ta formownica ma chodzić z ursusem c 360 , proszę napisać z jakiej firmy polecacie kupić .

Z góry dzięki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1125

Chyba tylko Remprodex ma regulowany rozstaw ale nie pamiętam czy można też zmniejszyć czy tylko zwiększyć. Pozostaje Ci zwykły obsypnik.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bools    19

niech sie ktoś jeszcze wypowie co ma formownice z remprodoxu , i niech powie czy da sie ja formowac na 70 cm , i jaka jest jej cena bo niemoge znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

mnie za nową bez rabatów powiedzieli 8250 za 2x70 cm z remprodexu unia chyba 8800


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

moja z remprodexu 2009r. jest regulowana na 70 i 75cm.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

Nie każda musi być regulowana, to się wybiera jak się zamawia. Pytają się czy rozstaw regulowany (70-75cm) i jest troche droższa od nieregulowanej 70cm albo 75cm do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

ja osobiście kupiłem używaną grimme hd 1500 za mniejszą cene niż nowa polska, myślę że w stanie bardzo dobrym na 75 cm, może szukaj coś z używek a się coś uda trafić:)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmichal56    15

Witam.Czy ktoś posiada formownice aktywną, bo chciałbym się coś więcej dowiedzieć jakie zapotrzebowanie mocy, wydajność i jak to jest z tymi kamieniami, bo nie mam dużo a raczej sporadycznie u mnie występują, wiem ze ziemia jest super doprawiona podczas formowania, a co za tym idzie szybciej będzie można kopać.I jeszcze jaka firma najlepsza struik, amac,grimme, czy inne.


odsprzedam titusa w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelMa    0

Cześć i co obecnie używacie? 

Osobiście od 4 lat użytkuję redliniarkę do marchwi aktywną PIÓRO MACHINES i jestem bardzo zadowolony.

Polecam, jak coś to podrzucam linka.

Pióro redliniarka

Edytowano przez PawelMa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SerMazdamer69
      Witam kolegów bede w tym roku miał wiecej ziemniaka czyli ok 4,5h i zastanawiam sie nad jakas formownica do redlin.Posiadam zwykły obsypnik dwurzędowy.Zastanawiałem sie czy dobrze poradzila by sobie redliniarka do redlin warzyw? bo posiadam i po lekkich przeróbkach może zdała by egzamin.Jeżeli nie ruszył bym z budową formownicy na dwa rzędy.Ma ktos posiada?  uprawia tym ? prosze o pomoc :)Redliniarka https://www.google.pl/search?q=redliniarka&biw=1366&bih=659&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=tHMqVfCFBsv4yQPX1YDgAg&ved=0CAYQ_AUoAQ#imgrc=J1n4E-xlQSVzCM%253A%3BtKMoxCXRNgSOsM%3Bhttp%253A%252F%252Fimg32.olx.pl%252Fimages_tablicapl%252F163315207_1_644x461_formownica-redliniarka-weremczuk-mr2-blonie.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Folx.pl%252Foferta%252Fformownica-redliniarka-weremczuk-mr2-CID757-ID6rK0r.html%3B644%3B362.
    • Przez Farmer19900
      Lepiej do Zetora Forterry 10641 kupić 2-rzędową czy 3-rzędową redliniarkę. Bardzo proszę o doświadczenia i opinie . 
    • Przez Tomasz531
      Witam koledzy. Mam takie pytanko. Ile wziąć za przedłużanie zebow do redliniarki. 84 szt o 10 cm, dospawanie płaskownika ze stali nierdzewnej i sciecie na koncu by byl na ksztalt zeba? doradzcie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj