Twardziel99

case 7120 john deere 7600 czy MF8140??

Polecane posty

Twardziel99    0

Jaki ciągnik wybrać ? case 7120 John deere 7600 czy MF8140?? moje gospodarstwo ma 150 hektarów i planuje kopić następny traktor. proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Po pierwsze ile masz do wydania na ten cel? Z jakim sprzętem ma pracować? Napisałeś że następny ciągnik, więc jakie masz już "do pomocy" ? I ostatnie pytanie z mojej strony, czy w gre wchodzą tylko te ciągniki które wymieniłeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aadams7    0

z tych co wymieniłeś to ja bym proponował JD.

 

Posty bez uzasadnienia

Edytowano przez robertbara

Po długie nieobecności na agrofoto wracam z tytułem inż. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANIK    0

ja posiadam JD 7600 i wiem ile ta maszyna potrafi. ja ciagne nia plug 4 kvernrland vario 4x50 + wal cambela z pretkoscia ok 8-9km/h mam bardzo kamieniste pola do tego gorki i ziemia troche gliniasta ale napewno dal by sobie rade bez problemu z 5 vario. spalanie od 12 do 16 l/ha zalezy jak gora i ktore pole. srednia glebokosc orki to 25cm . do tego posiada 3m agregat uprawowo siewny z nadbudowka aktywny i bierny. z aktywnym jade rowniez ok 8km/h z biernym 15km/h. agregaty sa troche male pociagnie wieksze. wujaszek kupil 160km zetora z 1995r zrobil kapitalny remont zaczepil moj plug i pojechal w pole tego samego dnia przeczepilismy plug do mojego dale mu sie przejechac no to zetora zaraz sprzedal i kupil JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardziel99    0

Własnie ja tez jestem za jd tylko tak prosiłem o pomoc moje gospodarstwo ma 170 ha no i juz mam jednego jd 8200 a potrzebuje takiego traktora okolo 150-160 koni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANIK    0

JD o mocy 150-160 km jest seria 6900 6910 6920 zalezy ktory rocznik oczywiscie. sa lzejsze od 8200. mysle ze taki ciagnik powinlo sie wziasc juz z przednim tuz . latwiej jest przewies wal do pluga lub mocniej dociazyc ciagnik do agregatu. moj 7600 nie ma przedniego tuz i to jest mala jego wada. a skoro masz juz JD to sam wiesz ile te maszyny potrafia i spalanie mysle ze nie jest az takie wysokie wporownaniu do pracy ktora wykonuja wedlug mnie nie ma roznicy przynajmniej przy moim modelu w spalaniu miedzy 160km zetorem lub ursusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD7600    0

U nas 7600 robi na 90 HA.Ciógnie grubera 3 m z predkośćią 10-15 km/h,agregat uprawowo siewny kverneland acord pneumat z predkoscią 12-15 3 m {dał by rady z 4 metrowym}Te nasze 90 HA to nic dla niego bo bez problemu powinie obrobic 150 HA poniewarz jego 135 km jest wystarczające na tyle. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Ja bym był za MAGNUMEM 7120 maszyny nie do zdarcia , mielismy takiego i znajomy od nas kupił , traktor prosty w obsłudze mało bajerów, skrzynia cos ala automat tylko czy jego moc w Twoim przypadku nie jest za duza bo ma 180 km i zalezy co miałby ciągać??wink.gif


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj