Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pawel2662

Kubota M100X/110X/126X/135X - nowe modele

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kubota
samex69    31

Cześć!Kilka dni temu miałem okazję testować Kubotę M126X!Wrażenia z pracy tym ciągnikiem są,że tak powiem "zaje......fajne".Nie miałem okazji testować ciągników innych marek ale podejrzewam że nie byłyby lepsze.Osiem biegów przełączanych pod obciążeniem - to jest naprawdę wygodne a dodatkowo ma sens.Jest podobno,ja nie miałem okazji sprawdzić ,możliwość automatycznego przełączania biegów zależnie od obciążenia.Kabina jest większa niż w M9540,brakuje siedzenia dla pomocnika ale Kuboty tak niestety mają.Silnik pracuje cicho i łatwo wchodzi na obroty,

powinien być trwały bo z ponad 6 litrów poj.-128 km to raczej nie jest dużo.Podnośnik jest na EHR-bardzo wygodnie się go obsługuje i ma coś koło 6 ton udźwigu. Dużo by można jeszcze pisać i to raczej dobre opinie ,możesz poczytać trochę w październikowej Agromechanice ale najlepiej poszukaj dilera , czasami dają na testy.

Wiadomość z agroFakt.pl

KrzysztofJ    0

Witam na polskim rynku dostępne są modele Kuboty z serii L5040, M6040, M7040, M7040N, M8540, M9540, M108S, M128X cena netto 215000 zł+ automatyczny zaczep transportowy.Funkcja auto - automatyczne przełączanie 4 biegów z regulacją czułości.

strona importera :: Traktory Kubota - japońska jakość, nareszcie w Polsce!

strona dealera Witamy w firmie PHU Rolczar :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować